Hrvate zajela panika, PIRANLEAKS !

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Evo to je zato ker se idijoti gredo politiko, naj gredo kramp gonit bo vsaj mir, politiko pa naj delajo za to sposobni ljudje, vsekakor pa ne potomci vajencev, hlapcev in ostalih lenuhov !
Capl a vidiš kako prav ima SDS, ti si mareč mojo izjavo prilepil stranki !
Jonša je modre krvi?
shocked-1.gif

Sin živinskega tatu.
Moram priznat, da za politika, res ugodnejša genetska predispozicija kot pri sinovih delavcev.
dsf ve kaj govori
evil.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
ksz


ali ni bivši minister za obrambo, podpajac Janko Veber naredil celo afero s Telekomom češ, da nam bodo lahko prisluškovali v kolikor prodamo Telekom? Tega klovna bi danes vprašal kako to, da nam že prisluškujejo, pa je Telekom še vedno naš.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Če je v tej kozlariji samo 1% resnice, bom šel jaz drugo leto na "morje" in na dopust k našemu borcu za slovensko mejo, Jorasu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.441
9.177
113
Jaz sploh ne vidim v našemu problema informiranju, problem je da nam hrvati prisluškujejo.... WTF,nobenga odziva na to temo..samo češ grdi grdi, ker nas naši agenti (kao) obveščajo kaj se dogaja na sodišču.

Obvezno zaostrot diplomatske odnose s hrvaško, dokler se zadeve ne raziščejo.
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Eh, bejži bejži.
To je pač v scenariju. Scenarij je pač tak, da nam preko medijev servirajo zgodbico, katero hočejo, da jo mi slišimo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.274
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
ksz


ali ni bivši minister za obrambo, podpajac Janko Veber naredil celo afero s Telekomom češ, da nam bodo lahko prisluškovali v kolikor prodamo Telekom? Tega klovna bi danes vprašal kako to, da nam že prisluškujejo, pa je Telekom še vedno naš.

aplauz.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.360
2.282
113
Za danes ob 15. uri je sklicana nujna seja komisije za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb na temo aktualnih varnostnih dogodkov... Brez Janšata? Pri njem se to verjetno ne bi zgodilo.
Oba bi morala kazensko odgovajat, bila stručkota ali ne.
Saj jim bodo službo zrihtal kje drugje.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prav, saj se mi ne da.. jaz že vem, ti pa tudi, tako, da se ne glupiraj, forum pa glih toliko, kot je treba. Na tvojem mestu se ne bi več spuščal na ta področje in se bi raje držal lahkotnejših tem...se strinjaš?

No dej, dej sedaj mi greš pa že malce na živce. Povej kar imaš povedati in ne nakladaj 3PM. Dejstva, Buco, dejstva.
In ti mi svetuješ, naj se držim lahkotnejših tem? Ti?
hysterical-1.gif
No, malo ohladi živčke- sm ti že ponudil, da si povemo dejstva v živo, pa ne trzaš..korajža pa taka za tipkovnico, tako kot l.91.
rolleyes-1.gif


Pa drgač, gate so ti prav. ki si jih zadnjič kupil? ali guza žvače gače, kot pravijo..
hysterical-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
ksz...

kakor koli,tu smo izpadli amaterji in balkanci veliko večji od hrvatov,kako bo to sprejela javnost-pa ne mislim tu v slo kjer je nepristranska ocena skoraj nemogoča ampak v EU,ker edino tam štejejo mnenja in vtisi
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Eh, bejži bejži.
To je pač v scenariju. Scenarij je pač tak, da nam preko medijev servirajo zgodbico, katero hočejo, da jo mi slišimo.
Saj to je to,ovce pa blejajo, za kahlna je bila itak porcija vprašanje dni.Ne mislit "naši" in hrvati so tole skupaj skuhali, oboji rabijo zaostritev , oboji imajo ljudi za odstrl..
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.654
6.511
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prav, saj se mi ne da.. jaz že vem, ti pa tudi, tako, da se ne glupiraj, forum pa glih toliko, kot je treba. Na tvojem mestu se ne bi več spuščal na ta področje in se bi raje držal lahkotnejših tem...se strinjaš?

No dej, dej sedaj mi greš pa že malce na živce. Povej kar imaš povedati in ne nakladaj 3PM. Dejstva, Buco, dejstva.
In ti mi svetuješ, naj se držim lahkotnejših tem? Ti?
hysterical-1.gif
No, malo ohladi živčke- sm ti že ponudil, da si povemo dejstva v živo, pa ne trzaš..korajža pa taka za tipkovnico, tako kot l.91.
rolleyes-1.gif


Pa drgač, gate so ti prav. ki si jih zadnjič kupil? ali guza žvače gače, kot pravijo..
hysterical-1.gif

Vidim da bi se na vsak način rad srečal z mano, vendar sem ti že pred časom povedal, da me srečanje s tabo in tebi podobnimi ne zanima.
O kakšnih gatah je govora? Zaupaj mi kaj te muči.
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Nisem tako prepričan, da so tam (na vladi) sami veleumi, ki so sposobni pisati take scenarije, po katerih se potem vse odvija.

Scenarije res pišejo, vendar se potem vse skupaj zelo rado sfiži in odvrti malo drugače, kot so si najprej zamislili.

V politiki je sploh težko pisati "scenarije", ker se vedno najde kak "pokvarjen špilferderbar", ki vede (ali nevede) koga "nategne"...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.427
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prav, saj se mi ne da.. jaz že vem, ti pa tudi, tako, da se ne glupiraj, forum pa glih toliko, kot je treba. Na tvojem mestu se ne bi več spuščal na ta področje in se bi raje držal lahkotnejših tem...se strinjaš?

No dej, dej sedaj mi greš pa že malce na živce. Povej kar imaš povedati in ne nakladaj 3PM. Dejstva, Buco, dejstva.
In ti mi svetuješ, naj se držim lahkotnejših tem? Ti?
hysterical-1.gif
No, malo ohladi živčke- sm ti že ponudil, da si povemo dejstva v živo, pa ne trzaš..korajža pa taka za tipkovnico, tako kot l.91.
rolleyes-1.gif


Pa drgač, gate so ti prav. ki si jih zadnjič kupil? ali guza žvače gače, kot pravijo..
hysterical-1.gif

Vidim da bi se na vsak način rad srečal z mano, vendar sem ti že pred časom povedal, da me srečanje s tabo in tebi podobnimi ne zanima.
O kakšnih gatah je govora? Zaupaj mi kaj te muči.

Bomo pa kako dvigalo naročil...potem boš moral prit
evil.gif