Hrvate zajela panika, PIRANLEAKS !

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ma kaki šengen - šengen je mrtev - fakt!

Zdaj bojo jebali nas slovence s hrvaškim šengenom medtem ko Avstrijci, Nemci, Danci kažejo šengenu fakiča.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in gr69

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
leve vlado so res zasrale vse kar se je dalo zasrati, zraven pa prepričati ljudi, da je kriva desnica ali nek drug zunanji sovražnik... čisto nikoli, res nikoli ni krivde pri njih. Čisto nikomur na levici se ni do zdaj še nič zgodilo, razen tistemu, ki je ukradel sendvič in pašteto.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
V interesu Slovenije mora biti, da Hrvaška čimprej stopi v Schengen. Potrebovali bomo manj policije na meji, kar pomeni manj zaposlitev v JS, proračun bo lažje zadihal. Ostalo bo za razvoj, zdravstvo ... Mar ne? Aja sanjam, saj carinikov tudi niso odpustili, čeprav jih od vstopa vseh sosednjih držav v EU skoraj ne rabimo več.
Da so Hrvati zunanje politično pač aktivni in da očitno tam pač imajo ljudi, ki nekaj delajo v svoji službi, jim ne smemo zameriti. V zunanji politiki je pač delo lobiranje, iskanje špranj, kjer boš dosegel prednost za svoj o državo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Hrvatom res vse čestitke za njihovo učinkovito zunanjo politiko. Vseeno pa dvomim, da jim bodo vključitev v šengen potrdile vse države, tudi se se mi usračkamo.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
V interesu Slovenije mora biti, da Hrvaška čimprej stopi v Schengen. Potrebovali bomo manj policije na meji, kar pomeni manj zaposlitev v JS, proračun bo lažje zadihal. Ostalo bo za razvoj, zdravstvo ... Mar ne? Aja sanjam, saj carinikov tudi niso odpustili, čeprav jih od vstopa vseh sosednjih držav v EU skoraj ne rabimo več.
Da so Hrvati zunanje politično pač aktivni in da očitno tam pač imajo ljudi, ki nekaj delajo v svoji službi, jim ne smemo zameriti. V zunanji politiki je pač delo lobiranje, iskanje špranj, kjer boš dosegel prednost za svoj o državo.
Na račun schegena od EU dobimo lep kos denarja, zato pretiranega interesa ni.