Hrvate zajela panika, PIRANLEAKS !

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.420
6.558
113
Če gremo v kontra smer, pa je dolžnost naše obveščevalne, da v takšnih zadevah, kot je tale, pridobi informacije o postopku, oz da izve, v katero "smer" gre, da se lahko država pripravi na rezultat sodbe.

Torej naši so špijunirali, hrvati so špijunirali, drugi so nad nami špijunirali...vsak špijunira in to ni nič nenavadnega.

Problem zdaj je, da gredo hrvati v smer diskreditacije postopka, češ da je bilo vmes tudi lobiranje, podkupovanje, vplivanje na postopek, etc etc in hočejo zavreči sodbo preden sploh do nje pride.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
A je kdo že slišal ta posnetek? Jaz dvomim, da ga sploh imajo, ampak samo fejkajo.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ne, Celovca nam ni nihče zafural, kar se tiče 2 vojne in po njej. Boš moral najti kakšno drugo izmišljotino
Kar se Trsta tiče, so ga pa zafurali domobranci, ki so zadnje dni vojne uspešno zadrževali partzane, tako da niso mogli zasest celotnega Trsta, in utrditi položajev okrog mesta, ampak so partizani v Trst prišli skupaj z zavezniki. Če bi partizani tja prišli par dni prej, bi se zavezniki lahko samo slikali pri Tržiču, tako so pa zavezniki ostali v Trstu, ki so ga kasneje dali Italijanom.
No je pa treba tudi vedet, da je bil Trst (pa Logatec tudi) pred vojno Italijanski, tako da vseeno so pa kar precej primorske pridobili. v primerjavi s stanjem pred vojno.

Saj drugače se da tudi priti mimo trsta in prodirati naprej, vprašaj rommla kako gre to
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.654
6.510
113
Pojma nimaš Buco
hysterical-1.gif

Potegnil ti ga bo pa kakšen tvoj prijatelj iz Dražgoš.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Prav, saj se mi ne da.. jaz že vem, ti pa tudi, tako, da se ne glupiraj, forum pa glih toliko, kot je treba. Na tvojem mestu se ne bi več spuščal na ta področje in se bi raje držal lahkotnejših tem...se strinjaš?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Evo to je zato ker se idijoti gredo politiko, naj gredo kramp gonit bo vsaj mir, politiko pa naj delajo za to sposobni ljudje, vsekakor pa ne potomci vajencev, hlapcev in ostalih lenuhov !
Capl a vidiš kako prav ima SDS, ti si mareč mojo izjavo prilepil stranki !
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
ker si zadnji

Ko berem tele vaše komentarje in ko vidim kako ste naivni, da ste nasedli tej zrežirani in v naprej pripravljeni kozlariji, se ne čudim zakaj so nasploh v sloveniji izidi volitev takšni kakršni so. Vi nasedete in verjamete vse kar vam v medijih servirajo.
ZAPOMNITE SI!
V politiki zadeve NIKOLI ampak PRAV NIKOLI niso takšne kot vam jih politika servira po medijih. NIKOLI.
Dokler ima slovenska politika tako naivno in neumno ljudstvo, potem ta politika s pomočjo medijev, res lahko dobi na volitvah in zmaga na volitvah s komurkoli hoče. A vi res nimate svojih možganov?
Če pa verjamete, da so tile naši arbitražni "strokovnjaki" res tako neumni, da se take stvari pogovarjajo po običnih telefonskih linijah, ste pa res ena teleta. Oprostite temu izrazu. ampak boljšega ta trenutek ne najdem.
Fadil, to ni letelo nate
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
maš čist prav- saj si videl, kaj je naredil tvoj sokrajan (poslanec SDS) iz agencije, ki jo je vodil-malo zaslužka lokalnim mesarjem, ki jim je odkupoval salame, ostalo pa v franže.Pa tudi takrat, ko je bil v DZ, ni muksnil niti besede za govorniškim pultom, razen takrat, ko je bilo treba braniti Janšo.
rolleyes-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.654
6.510
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prav, saj se mi ne da.. jaz že vem, ti pa tudi, tako, da se ne glupiraj, forum pa glih toliko, kot je treba. Na tvojem mestu se ne bi več spuščal na ta področje in se bi raje držal lahkotnejših tem...se strinjaš?

No dej, dej sedaj mi greš pa že malce na živce. Povej kar imaš povedati in ne nakladaj 3PM. Dejstva, Buco, dejstva.
In ti mi svetuješ, naj se držim lahkotnejših tem? Ti?
hysterical-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.998
9.123
113
39
MB
ksz

jaz ne vem keri so levi pa keri desni pa keri rdeči pa beli pa rjavi mene zanima samo to: bomo končno postali enemy nr1 za hrvate in prehiteli srbe al še lahko grem k njim na morje ?
grin1.gif
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Žal so res tako neumni ali bolje rečeno naivni .. oba (ujeta na liniji) sta že ponudila odstop.
(razen, če ni tudi odstop medijska izmišljotina
evil.gif
)

Ah, saj bo, saj smo še mlada država, ki se mora še veliko naučiti ...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik uuu pravi:
Žal so res tako neumni ali bolje rečeno naivni .. oba (ujeta na liniji) sta že ponudila odstop .
(razen, če ni tudi odstop medijska izmišljotina
evil.gif
)

Ah, saj bo, saj smo še mlada država, ki se ima še veliko za naučiti ...

Ja čudno.
Ta odstop je pač v scenariju. Da ti bolj verjameš.
Če ne bi odstopila zdaj, bi se jima mandat itak končal po končani arbitraži, ki je pred vrati. Ta dva sta itak imela konkreten posel za "določen" čas.
Pa še kaj bodo servirali, da bo zgodba za naivneže še bolj verjetna.

Počaka,j pa stvari analiziraj in med sabo povezuj
 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Evo to je zato ker se idijoti gredo politiko, naj gredo kramp gonit bo vsaj mir, politiko pa naj delajo za to sposobni ljudje, vsekakor pa ne potomci vajencev, hlapcev in ostalih lenuhov !
Capl a vidiš kako prav ima SDS, ti si mareč mojo izjavo prilepil stranki !
Jonša je modre krvi?
shocked-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Evo to je zato ker se idijoti gredo politiko, naj gredo kramp gonit bo vsaj mir, politiko pa naj delajo za to sposobni ljudje, vsekakor pa ne potomci vajencev, hlapcev in ostalih lenuhov !
Capl a vidiš kako prav ima SDS, ti si mareč mojo izjavo prilepil stranki !
Jonša je modre krvi?
shocked-1.gif

Sin živinskega tatu.