Galaxy Note 10

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Ravno to da SIO še ni dobil, razen preko Smart Switcha. Pri vseh ostalih posodobitvah je dobival veliko prej. Decembersko sem dobil 28.11.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Software update 1.1..jpg
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Ima kdo USB->Audio Jack adapter. Jaz sem enega naročil iz kitajske, pa javi unsuported USB device. Kaj tudi tega bom moral originalnega kupit?

P.S.
Originalni ovitek sem naročil iz UK. Po trekingu je bil napačno naslovljen in vrnjen pošiljatelju. Prodajalec se mi ne javlja grrrrr.... Mamico mu.
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Rabiš adapter z DACom, ker ga telefon nima vgrajenega. Se dobijo tudi neorginalni ampak je morda bolje, da orginal kupiš.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Mene pa kar močno moti pri novem androidu 10, gesteures. Kaer uporabljam drugi launcher, sedaj ne morem izklopiti googlovih gesteures(uporabljam One hand operation) in mi tako vsakič, ko pritisnem na spodnji del ekrana, naprimer pri preslednici na tipkovnici prestavi na Home screen. Precej moteče.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

6.3..jpg

Radovednež je to dobil verjetno že tri tedne nazaj:p
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Je že kdo zamenjal originalno zaščito za steklo z kakim kitajcem, ki se prilega v nulo kot original.. Jaz imam originalno že malo podrgnjeno.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Preizkusil že ni da ni. Največji problem je potem v kombinaciji z etuijem ki spodriva steklo in ga privzdiguje,kar potem privede do zraka izpod stekla in umazanije, praha... Če pa je manjša pa grdo izgleda.
Na koncu pristal na zaščitni foliji, screen knight, ki je še najbolj podobna originalni in enostavna za namestitev.
Bom pa sedaj preizkusil na drugem telefonu hydrogel zaščitno folijo, ki jo nekateri full hvalijo. Potem pa da vidimo za na notea, če bo še pr hiš.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Je že kdo zamenjal originalno zaščito za steklo z kakim kitajcem, ki se prilega v nulo kot original.. Jaz imam originalno že malo podrgnjeno.

Tale je čisto dober za ovitke in tudi drugače, samo za finger scan pa tudi pod razno ni. Sem spet nazaj na whitestone.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Da finger scaner dela je itak nuja... še kak predlog?
Steklo, da FP dela boš dobil zelo težko. Ene 10 jih boš sprobal in zmetal en kup denarja, da ga boš našel, če... pa še to prime vsakič 10tič.
Ali pa tisti z luknjo, ki pa je bil zame no way.
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Pa saj je že samo steklo GG 6 kar trdno, a rabi še tolk dnarja dajat za brezupna stekla pri že tako dragem fonu...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Steklo, da FP dela boš dobil zelo težko. Ene 10 jih boš sprobal in zmetal en kup denarja, da ga boš našel, če... pa še to prime vsakič 10tič.
Ali pa tisti z luknjo, ki pa je bil zame no way.
Saj zato vprašujem na forumu, da vsi ne kupujemo 10 stekel, pač pa preko prakse uporabljamo enega do dva... Samo zgleda da je še premalo prakse.. :)