Galaxy Note 10

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
Prosim za nasvet-pomoč
Že iskal po forumih pa ne najdem.Na Note 10+ bi rad vklopil AA pa zgleda zaradi zadnje posodobitve ne gre-je obarvano sivo in lahko zadevo samo onemogočim ali omogočim, Slišal da naj bi šlo preko vpn in se skonektaš v drugo državo pa ne gre. AA inštaliram in javi nameščeno ampak ikone sploh ni v aplikacijah.
A ve kdo kakšno rešitev ?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Oprosti, še za nas malo bolj kratkega uma, ki nam dešifriranje nekaterih kratic dela težave... AA??? Predvidevam, da niso Anonimni alkoholiki.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Verjetno misli Android Auto? Drugače na android 10 (sicer na Mi 9) tudi jaz nimam ikone, ampak ko telefon povežem na avto se vmesnik samodejno zažene, tako da ikone aplikacije niti ne pogrešam.
 

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
Tak je - Android Auto mi dela paniko :)
Pa pozabo vidim napisat,da imam vse zadnje posodobitve sistema in apk-a
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Prosim za nasvet-pomoč
Že iskal po forumih pa ne najdem.Na Note 10+ bi rad vklopil AA pa zgleda zaradi zadnje posodobitve ne gre-je obarvano sivo in lahko zadevo samo onemogočim ali omogočim, Slišal da naj bi šlo preko vpn in se skonektaš v drugo državo pa ne gre. AA inštaliram in javi nameščeno ampak ikone sploh ni v aplikacijah.
A ve kdo kakšno rešitev ?
Predvidevam da že imaš android 10. Če hočeš AA uporabljati na mobitelu, potem potrebuješ še Android Auto for phone screens. APK prenos je na voljo TUKAJ.
Za dodatni info si lahko prebereš še zadnje poste v tej temi: Navigacija Android
 

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
matej1990
Hvala za odgovor, ravno ta forum sem prečekiral kaj si mi dal link pa ne dela. Kot da bi ga Note v sistemu zaklepal pa tudi Knoxa nimam omogočenega.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Kaj konkretno ne dela in kaj bi naj Note v sistemu zaklepal? Kje se ti zatakne? Opiši, dodaj screenshot,...
 

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
Kaj konkretno ne dela in kaj bi naj Note v sistemu zaklepal? Kje se ti zatakne? Opiši, dodaj screenshot,...
V natavitve-aplikacije vidim program AA ampak ga lahko samo onemogočim ali omogočim. Iz foruma ko si mi dal linke sem že prej potegnil dol fajle in jih instaliral. Javi install uspel ampak v pozdravnem okencu je možnost ODPRI zasenčena in ne reagira,ravno tako ni aplikacije nikjer na nobenem oknu.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
AA ne moreš zalaufati na telefonu. Telefon mora biti povezan z avtom, pa avto mora biti tudi kompatibilen z AA, potem boš pa lahko odprl aplikacijo.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
AA dela tudi na mobitelu.

index Če si namestil tudi "AA for phone screens" app, potem več nima ideje. Lahko da je res kakšen bug in ti zato ne dovoli zagnati AA.
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Veliko ljudi piše v komenarjih, da jim to ne deluje.Probaj dobit kakšno drugo-starejšo verzijo programa.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
AA dela tudi na mobitelu.

index Če si namestil tudi "AA for phone screens" app, potem več nima ideje. Lahko da je res kakšen bug in ti zato ne dovoli zagnati AA.
Dela verjetno, če namestiš AA for Phone Screens, ampak ta app je zelo bogi, nima zastonj tako slabih ocen: https://play.google.com/store/apps/...tion.gearhead.phonescreen&showAllReviews=true

Če avto ni kompatibilen z AA, tako da samo priklopiš in zalaufaš, je AA čisto brez veze.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Nekaj časa že nisem uporabljal peresa. Sedaj pa ko imam naštimano slovenščino mi predlaga da naj downloadam sloveščino, ko kliknem dobim failed to download. Komu jasno????
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
667
31
28
Nekaj časa že nisem uporabljal peresa. Sedaj pa ko imam naštimano slovenščino mi predlaga da naj downloadam sloveščino, ko kliknem dobim failed to download. Komu jasno????
Meni isto, je to zadnji update zaj... kolegu isto na njegovem. Sem pisal že na samsung slo in ni nekega pametnega odgovora, tak da čakamo popravek al kaj pač bodo naredili, jezi pa samo naš jezik vse ostale prenese.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Ja če imam angleščino lahko delam. So pa šalabajzerji. Ni to telefon za 1 evro. Če ga rabiš za službo......
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Pišuka koliko svojih podatkov sem jim moral dati da sem samo napisal NJIHOVO napako.