Galaxy Note 10

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Da finger scaner dela je itak nuja... še kak predlog?

Whitestone edini ki dela pa še Amfil ki ga prodajajo v Amreiki. Drugače če se še z enim dogovoriš in kupita skupa Whitestone z dvema šipcama ni taka huda cena. Zaradi reklamacij imam doma že tri modele in nekaj flašk, samo stekla sem porabil.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Saj zato vprašujem na forumu, da vsi ne kupujemo 10 stekel, pač pa preko prakse uporabljamo enega do dva... Samo zgleda da je še premalo prakse.. :)
Jaz sem ti svoje izkušnje iz prakse povedal. Jaz sem stekla nameščal na Notea10, S10+, P30... to govorim predvsem za tiste z zaobljenim ekranom in FP pod displeyem, da o drugih ne govorim. Tudi Dome za 40-50€. Kot prvo v 90% ne dela FP ali zelo slabo, potem pa vse ostalo kot sem že pisal. Posebej problem je zaobljen zaslon, ravni za steklo ni problem.
To kar pravi Radovednež se pa ne strinjam, če imaš že tako drag telefon ga boš verjetno še toliko bolj zaščitil. Itak da če bi delal nekje v pisarni ne bi dajal gor nič tako pa nekateri delamo tudi v kakšnih bolj ekstremnih pogojih kjer pa je zaščita obvezna, če želiš kolikor toliko za nekaj dalj časa ohranit zaslon brez prask posebej tistih mikro prask, ki jih nekateri sploh ne vidijo. Je pa res brezveze dajat kup denarja za "brezupna" stekla. Res da je GG6 boljši od predhodnikov toda neka zaščita ne škodi. Če pa ti bo padel na tla pod določenim kotom na neke ploščice pa ti tudi ne vem kakšno zaščitno steklo ne pomaga, tako da mislim da za tisto osnovno zaščito zadostuje tudi neka kvaliteta folija. Pa še lepše izgleda.
Lahko pa malo preveriš še preko drugih forumov in podobnih strani pa boš videl, da se sedaj bolj kot stekla priporoča in nameščajo folije.
Kot rečeno je sedaj v "modi" ta hydrogel". Za to ti pa še ne morem iz osebnih izkušenj povedat, drugi teden dobim pa bom kaj več povedal.
Primer:

 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Za S10 ne vem, ker si ga ne lastim. Če se ne motim so za Note 10 naredili nekaj tanjše steklo.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

So kr pridni s temi posodobitvami, čeprav velikokrat kaj zajebejoo_O potem kar hitro popravijo. Če :rolleyes:
1.jpg
Prejšnja je imela kar nekaj "hroščev" bomo videli kaj bo s to.
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Prosil bi za pomoc, in sicer mi telefon ze skoraj 1 leto javlja da ni posodobitve oz. da imam najnovejse posodobitve. Varnostni popravki so julij 2019, zato si sigurno obstaja update. Info. o progr. opremi telefona so razvidne iz slike.
IMG-e134866d8af2ff1ad5fada830580e916-V.jpg
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Hvala za pomoč. Ampak meni še vseeno ni jasno zakaj mi noce najti OTA posodobitve!?
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Vam pa predlagam, da ne matrate sebe (živcirate okoli telefona) okoli tega, naredite BACK UP vsega, reset v recovery, update z file druge regije in update z ODIN, stvar rešena za cca 1 uro vse. Pa boste zadovoljni
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
669
31
28
Ima še kdo težave po zadnji posodobitve note 10+, v appu samsung tipkovnica ne naloži več rokopisa-slovenščina, ostale jezike prenese, pri slovenščini pa javlja napaka pri prenosu.