Galaxy Note 10

I

Izbrisan uporabnik 17097

Ta nova verzija 2.0.25.21 je prišla z novemberskim updatom. Tudi jaz jo imam.
2.0.24.20 pa je prišla z tistim posamičnim popravkom samo za FPS.
Tako da ja treba je prej malo preverit preden skritiziraš določenio stvar. Če ti sedaj ne bi povedal kje preveriš bi ti še en mesec jokal kdaj boš dobil to posodobitev za FPS.
Ne vem pa kaj se toliko vznemirjaš glede teh posodobitev. Kot te berem si prav fanatično obseden s tem posodobitvami. Ko pride pač pride. Še posebej če vse dela tako kot mora. Nič ne boš dosegel, če boš vsak dan jokal in težil na Samsung ali kamorkoli drugam. Glede na to, da kot sam praviš uporabljaš Samsunge že 10 let bi od tebe pričakoval malo več. Potem bi moral tudi vedet, da te posodobitve prihajajo random in niso odvisne ne od samsunga ne od operaterjev ne uvoznikov. Vsaj tako oni pravijo.:rolleyes: No pa saj to že veš saj si dosti prekontaktiral z njimi.
Je pa tako, da pri določenih modelih je MOT dobil posodobitev pred vsem ostalim. Tako da tudi ni tako slabo kot bi moralo bit. Ja mogoče jim malo dalj traja da naložijo tisto svojo šaro in preverijo, če vse dela, to je pa čisto logično. Pač dobiš 14 dni kasneje "so what" zaradi tega te ne bo pobralo ;)
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Ojoj, sedaj si si pa vzel čas in me dodobra okur...al. Kaj hočeš, smo pač različni, eni težijo za eno stvar, drugi pa za drugo. Lepo da si si vzel čas za odgovor in za vzgojo. Bom poiskušal da te ne bom več "moril" oz. kar ignoriraj me!
No kar pa se posodobitev tiče, moja izkušnja z MOT verzijami ni 14 dni, ampak 2-3 mesece razen pri preskoku na višjo verzijo androida. In če ni od nikogar odvisno, potem moram pa k maši in tam prositi, verjetno je odvisno od boga.

Konec dober vse dobro, kljub vsemu hvala za nasvete, lp !
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Sedaj pa ves užaljen kot mali otrok, ki ne prenese, če mu nekdo nekaj pove tako kot je :jok: V redu nč bat, te bom ignoriral:rolleyes:
Veliko sreče pri posodobitvah.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Rast, včasih je dobro biti tiho.
Borg ti je čisto dobronamerno in precej na lep način povedal, kr ti gre.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Ja sedaj pa res ne razumem kaj vama je. Lepo sem spraševal, nobenemu nič hotel, nič nesramen, dobil odgovor, se zanj lepo zahvalil.....In potem dobim "šolanje". Le zakaj mi je bilo treba povedati na tak način "da kaj me brigajo" posodobitve.

In zakaj mi tak način gre, kot praviš? Moj problem je če se "obremenjujem" s posodobitvami , nikomur nisem nič vsiljeval , samo vprašal sem. Dajta no, forum je za prijazno diskusijo, za zbiranje informacij od prijaznih ljudi brez dvigovanja na pediastal z namenom "tega moramo pa podučiti, kaj sere!" Mislim da nisem smetil po forumu niti nikomur zatežil.

In tipično, tako se začne, tema ni več važna, začel se je pink pong za brezvezno stvar kdo bo zadnji imel svoj prav. No , vnaprej bom tiho kot svetuješ, dovolj je bilo. In še enkrat, hvala Borgu za pomoč! So pa še drugi forumi, bom pa tam vprašal in upal da ne bom dobil "kar mi gre"!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Rast, včasih je dobro biti tiho.
Pač ti ne potegne, ti manjkak kaka siva celica.
Iskanje tisoč in enega razloga za opravičevanje svojega početja ni produktivno. Se jih pa vedno najde. Je pa na tebi, ali boš naredil korak preko tega, ali se boš še naprej ciklal v svojih zablodah.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
V Galaxy store se je pojavila zanimiva aplikacija i.e. GALAXY LABS. Vsebuje štiri sklope:

File Guardian: možno je povrniti brisane datoteke, ne samo slike, tudi video, dokumente, etc.
Battery Tracker: spremljanje uporabe baterije
Battery Guardian: možnost podaljšanja trajanja baterije
App Booster: po kakšnih posodobitvah morda ni slabo opraviti optimizacije

Trenutno je app na voljo za Note 10/10+
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Jaz imam SIM verzijo in sem se na security iz Julija 2019. Cel cas mi pise da posodobitev ni na voljo, ker imam aktualno verzijo.

Imam pa veliiiike tezave s klici. Klic se vzpostavi, vendar me vmes ne slisijo vec in morem prekiniti klic in ga ponoviti. Imam obcutek da se to zgodi, ko med klicem menja omrezje, npr. klic zacne na 4G vmes pa preklopi na 3G in takrat me vec me slisijo :-((( zelo motoce!!!
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Sem pri mobitelu in nimam teh problemov (VoLTE imam vključeno; omrežje 4G/3G/2G (auto), ampak v vsakem primeru bi moralo lepo zvezno prekljapljati med 3g in 4g. Sicer nisem doma na tem področju, v glavo pa mi padejo naslednje zadeve:

-operater: pri katerem si ?
-sim kartica; je stara/nova ?
-a se ti dogaja isto če imaš VoLTE vključeno/izključeno ?
-če daš samo na 3G/2G se ti tudi dogajajo prekinitve ?

PS: SIO imamo security 1.november.
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Jaz imam "SIM" ROM, operater je pa Telekom.

Operater: Telekom
SIM kartica: Iz leta 2016
Volte: izkljuceno (ko je bilo vkljuceno je bilo se slabse)
Samo 3g/2g: bolje ampak se vseeno pojavlja
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Če nimaš vklopljeno VoLTE. Pol se ti klic ne more začet v 4G pa pol it na 3G... Ker ko dobiš klic al pa kličeš ti.. Telefon vedno gre na 3G če je navoljo če ne pa na 2G...odvisno na keri bazni si .. Nikoli klic ne gre prek 4G če nimaš vklopljeno VoLTE itn.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Jaz imam "SIM" ROM, operater je pa Telekom.

Operater: Telekom
SIM kartica: Iz leta 2016
Volte: izkljuceno (ko je bilo vkljuceno je bilo se slabse)
Samo 3g/2g: bolje ampak se vseeno pojavlja
To je jeba, imava istega operaterja, jaz imam simko iz 2015 in ni težav. Pojma nimam, kaj bi lahko bilo.
Probaj še naslednje:
-a signal imaš ok ?
-daj telefon v safe mode, da vidiš, če ga kakšen app zajebava. V safe mode so 3rd party aplikacije izključene
-resetiraj network, ampak potem moraš še enkrat nastavljati, ker gre na default. To imaš pod settings/general management/reset/reset network setting
-največja jeba, ampak včasi pomaga: factory reset
-pojdi do operaterja

Več mi ne pade v glavo, morda se še kdo javi, ki je imel ta problem in ga je razrešil.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Prišla nova posodobitev.
Screenshot 20191112-Software update.jpg