Galaxy Note 10

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Sem probal, da ti lahko odgovorim in dela. Ne pokaže mi kot tebi, ampak tako, kot je zgoraj Radovednež prilimal. Ko pride Reminder, ga nimam na začetnem zaslonu, ampak v notification panelu in tam moram poslajdati levo ali desno. Mi je po 15 min spet zazvonilo.

Screenshot_20191016-173540_One UI Home.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Prišla posodobitev za prstni odtis.

posodobitev FP 1.jpg

tudi odpiranje je občutno hitrejše.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Precej hitrejše, pa nisem nič ponastavljal odtisa, pa še Whitestone protektor uporabljam.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

To je posebna posodobitev samo za prstni odtis, ki nima veze z posodobitvami programske opreme.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ja dobiš obvestilo-pojavno okno, kot sem zgoraj podal sliko. Ne vem pa od česa je to odvisno. Meni je to vrglo ven samodejno. Ne bo ti jo pa pokazalo ali vrglo ven, če boš preverjal po posodobitev programske opreme. No ja mogoče tudi bo čez čas, ne vem.
Kot rečeno imam jaz tudi SIO pa sem že dobil ti pa ne.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Zna biti odvisno ali uporabljaš prstni odtis ali ne. Jaz tega ne uporabljam in mi zato verjetno tudi ne ponudi. Zna pa biti vključeno v naslednjo programsko posodobitev.

Tisti, ki prstni odtis uporabljajo, pa Samsung to ve/vidi in zato uporabnik dobi posodobitev.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Ja Borg, sem sedaj skapiral in prebral na forumih da gre za posebno posodobitev ki jo samsung potiska preko Samsung members in se na en način. Samy tudi sporoča da če nimaš registriranega odtisa posodobirve ne bo.No jaz ga imam in še kar čakam...
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Ne vem ali sem jaz kaj zaje...in prehitro počistil obvestila, ampak FPS posodobitve še vedno nisem dobil (SIO verzija). Sem vprašal preko Samsung Members zakaj in kdaj pa nič odziva...Saj vem da gre postopoma ampak tole traja že cel teden. kako je kaj pri vas, ste že vsi dobili...?
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Neverjetno za Samsung, danes sem dobil varnostno posodobitev z datumom 1. november, posodobitve za prstni odtis pa še vedno ne....
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Borg, a si malo sarkastičen? Ampak a ni forum tudi zato da malo pojamramo okoli naših igračk, ali ne ?

Seveda sem v svoji 10 letni uporabi Samsung linij Galaxy S in NOTE vedno imel "probleme" z zakasnelimi posodobitvami, kar še posebej velja za Telekom (MOT). To je še posebej veljalo za moj NOTE 9. Sedaj jih pri NOTE 10 zaenkrat ni ker imam SIO, ampak vseeno je veliko presenečenje da je novemberska varnostna posodobitev prišla 31. oktobra. Ali se Samy popravlja ali pa gre zgolj za slučaj.

Jaz sem včeraj posodobil preko Smart Switch in zato na fonu ni navedeno ali posodobitev poleg varnosti vsebuje še kakšne "popravke" kot je to bilo pri oktobrski posodobitvi. To bi seveda rad izvedel.
Kar se pa FPS tiče, ga uporabljam in bi si želel tiste posodobitve čeprav deluje vseeno kar dobro, ampak na forumih nekateri pravijo da sedaj deluje še boljše, hitreje...Toda pri meni posodobitve ni in ni...!
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Razen varnostnih popravkov ta posodobitev ni vključevala nobenih drugih funkcij.
Kar se tiče FPS. Ali si poskusil posodobit v nastavitvah - biometrični podatki in varnost - pod: Varn. popravek za biomet. pod. ?
Katero verzijo ti pokaže?
Lahko pa poskusiš tudi:
  1. Change you system language to English - UK (other English variants might work, unconfirmed)
  2. Reboot
  3. Connect phone to PC and run this adb command: adb shell cmd jobscheduler run -f com.samsung.android.tadownloader 4096
  4. You should now be getting a notification from Galaxy Store that the update is ready to install
  5. Install the update and *reboot your phone* (otherwise it won't doze properly)
https://www.reddit.com/r/galaxys10/comments/bcy93f
Delaš na lastno odgovornost!
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Borg, hvala za odgovore in navodila. Sem preveril, moja verzija FPS je 2.0.25.21, tvoja verzija na sliki par postov zgoraj pa je 2.0.24.20. Po tem sodeč imam celo višjo verzijo, torej verjetno zadnjo. Kdaj in kako sem dobil posodobitev niti slučajno ne vem, se ne spomnim da bi kaj posebej videl ali "šlatal". No, kakorkoli že, ne bom se več obremenjeval s tem FPS-om.

Po tistih dodatnih navodilih se pa ne bi lotil, toliko verziran pa nisem, še nisem počel kaj takega in imam strah da naredim ciglo. Ampak hvala še enkrat!