Galaxy Note 10

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Ja, iz slike v zadnji vrstici se lepo vidi da imaš SIM. Lahko pa si vesel da je SIM ki ima kljub vsemu bolj redne posodobitve kot MOT ki ni za nikamor!
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Ja, iz slike v zadnji vrstici se lepo vidi da imaš SIM. Lahko pa si vesel da je SIM ki ima kljub vsemu bolj redne posodobitve kot MOT ki ni za nikamor!
Hm, ne vem ce so redne posodobitve, ker imam se vedno Security od julija... Pa upam, da bo posodobitev popravila tezave s signalom oz. prekinjanjem klica. Sem dal nastavitve na 3g/2g pa nic ne pomaga. Se vedno prekinja klic ce se med klicem premikam po stanovanju...
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Hm, ne vem ce so redne posodobitve, ker imam se vedno Security od julija... Pa upam, da bo posodobitev popravila tezave s signalom oz. prekinjanjem klica. Sem dal nastavitve na 3g/2g pa nic ne pomaga. Se vedno prekinja klic ce se med klicem premikam po stanovanju...
Pa si šel na posodobitve in ti ne posododobi?
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Nimam posodobitve, pise da imam najnovejse posodobitve.

Servis predvidevam da mi nic ne more pomagat... V kolikor sem.zasledil na tujih forumih, ima vec ljudi tezave s tem. Upam samo da je tezava v SWju in ne v FWju.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Nimam posodobitve, pise da imam najnovejse posodobitve.

Servis predvidevam da mi nic ne more pomagat... V kolikor sem.zasledil na tujih forumih, ima vec ljudi tezave s tem. Upam samo da je tezava v SWju in ne v FWju.
Pojdi v nastavitve-aplikacije-sistemske aplikacije poišči posodobitev programske opreme(imaš dvakrat) in tam zbriši medpomnilnik in podatke (clear cache-data)
in poskusi ponovno. Resetiraj telefon (off-on).
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kaj pa je to "druho?" Ker najdem dva ki imasta nekaj težav s signalom, enemu pa se je na party-ju baterija spraznila...
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Pa upam, da bo posodobitev popravila tezave s signalom oz. prekinjanjem klica. Sem dal nastavitve na 3g/2g pa nic ne pomaga. Se vedno prekinja klic ce se med klicem premikam po stanovanju...
Meni se je zelo popravil signal, ko sem naredil ponastavitev omrežnih nastavitev. Ali pa se je popravilo po posodobitvah. Od takrat sem dobil že dve.
V najslabšem primeru pa Factory reset. Kaj pa misliš, da ti bodo naredili na servisu.
Tudi baterija se je unesla. Malo baterija, malo pa same nastavitve.
Če vse to ne bi bilo v merah normale, nč bat se ga hitro znebim. Na splošno pa je telefon odličen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mat

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Ce naredis reset omreznih nastavitev, a je potrebno rocno vnest nastavitve ali joh zazna iz Sim kartice?
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Kakšne nastavitve? Če boš resetiral Wifi nastavitve boš moral na novo vnest geslo za svoj Wifi. Ostalo pa ni treba nič nastavljat, če misliš kakšne APNje. Razen če nisi sam kaj spreminjal. Kot rečeno, dobro je potem resetirat telefon.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ko smo že v Samsung temi, če mi lahko kdo pomaga... In sicer, Google Calender aplikacija, ko si nastaviš opomnik lahko daš opcijo "Dremež" ko te opozori. Pa se po tem dremežu nič ne zgodi. A se komu sanja kako nastaviti da ko ti vrže opomnik in ko daš dremež da te zopet čez določen čas opozori oz. ti vrže opomnik ponovno? Hvala..
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Jaz v Google calendar sploh nimam možnosti snooze funkcije. A ni to Google ukinil oziroma je potreben 3rd app ala Calendar Notification Plus/etc. ?

Tudi sicer mi je GC neuporaben, saj nima vgrajenih taskov, da bi bilo vse pod eno streho. Dolga leta sem bil na aCalendar+, ampak, ko je izšel novi Business Calendar 2 od Appgenix-a, sem prešaltal na tega. Preglednost in widgeti so boljši od aCalendar+. Lahko rečem, da je BC2 res TOP app.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Dobra info, da obstoji slide. Jaz sem poslajdal samo na dol, ker je vidna puščica. Tale google je vedno bolj apple, samo gestures :)

Še vedno ostajam na BC zaradi taskov, ali ima tudi to GC kje skrito ? Za bolj osnove se verjetno lahko uporabljajo Reminderji za taske, ampak to ni to.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Jaz v Google calendar sploh nimam možnosti snooze funkcije.

Meni doma na vseh Samsung telefonih pri opomniku vrže dve opciji in sicer OPUSTI ali DREMEŽ. Če dam opusti pa je žal isto sranje kot če dam dremež, me več nikoli ne opozori na ta dogodek.
 

Priponke

  • dre.jpg
    dre.jpg
    83,8 KB · Ogledi: 142