Eon Smart box

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
ok bi moral biti malce bolj specifičen
:)

tako kot sta zgoraj bolj podrobno opisala
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
Softa sta 2 za android.Eden kot tablica ,eden kot tv android!Razlika je kar očitna...Na Tablicah ni tolko programov..MPEG dela ob hitri sliki-črte.!Govorim o aplikaciji za android ! Zmeraj se pa naprava prijavi na moj telemach..Na koncu vse pošteno!3x tv ter 5x prenosne naprave..Na android boxu so problemi s premikanjem gor ,dol.Komander s giroskopom je trplenje..Original box od Telemacha je zakon!A se sploh zavedate ,da za razliko Telekom ter T-2 boxov,-je Telemachov edini ,ki pusti instalirat dobrote kot kodi,you tube,goustcomander,Iptvplayer..Izkoristite box!Vsekakor je Telemach zadeve zasnoval pošteno,in je za mene zaenkrat zmagovalec!A1 pa ne poznam!
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Če ti to toliko pomeni, potem go4it. Ampak T-2 pa ima polno delujočo Android TV apliakcijo, ki si jo lahko namestiš na Android TV ali pa na Android TV box. In imaš enako možnost uporabe Kodija in ostalega, pa še zmogljivejši je.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Ok, ce imamo doma telekom optiko in telekom odjavimo, lahko damo gor T2 ali ima vsak operater svoj kabel za optiko? (Ker v naslednjih letih bo po ulici optiko vlekel tudi telemach...)
 
Nazadnje urejeno:

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Telekom optiko lahko vsak drugi operater uporablja (edino hitrost je stvar medoperaternih pogodb, Telekom ti lahko ponudi polno hitorst, T-2 ali TM pa samo toliko, kot plačajo po pogodbi), ker je največji pa še nacionalni operater, obratno pa ni možno. T-2 optiko lahko samo T-2 rabi, Telemach pa spet samo svojo.
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
Meni nekaj ni jasno, kot naročnik total tv in gsm paketa lahko uporabljam navadni eon, tisto app na smart tv pa ne morem aktivirati. Kaj za to so upravičeni samo naročniki telemachove tv?
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
EON aplikacijo na smart TV lahko aktiviraš, če imaš tak paket, kjer ti pripada licenca za smart tv.

Smart TV licence recimo pripadajo v vsakem EON trojčku...
Pri Total TV ti ne pripada smart tv licenca
 

sambady

Zelenc'
12. apr 2019
3
0
1
Pozdravljeni,

mene pa zanima, če komu normalno predvaja tale telemachov eon smart box video datoteke iz usb ključa. Inštaliral sem ES File Explorer in VLC player, začne mi normalno predvajat video datoteko, vendar se na sredini ustavi in vrže nazaj v file explorer. Sem probal tudi z KODIjem in isto, do sredine datoteke predvaja vse normalno, potem pa spet vrže nazaj v explorer. Prosim za pomoč, sem mel prej siol box in je delalo vse v nulo brez problema.

hvala, lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Še ima kdo težave z zaostajanjem zvoka za sliko na EON aplikaciji za smart TV? Drugače vse dela b.p samo ta (sicer majhna) zakasnitev pa mi para živce že od začetka.. :mad: