Eon Smart box

B81

22. jul 2007
34.414
8.910
113
Ksz

Par let star samsung tv, dumb, not smart, ne sinhronozira zvoka s sliko prek eon boxa. Ugasnem in prizgem box in je en cas ok. Zelo neprijetno. Kako leto mlajsi Philips nima teh problemov.
Se kdo?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Meni to dela s posnetim "materialom" na disku, pa včasih na katerem od kanalov v živo, ampak pri živem ogledu pomaga zamenjat kanal ali pa ugasnit in ponovno prižgat.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja no, oni "domači" ogled nazaj. ki ga ima LG z zunanjim diskom, ko snema trenutni program, pa lahko nazaj skočiš in od tam dalje gledaš, al pa spet na live,...
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
Dela res odlično...Ima vse kar ima veliki!Sam da je ta logičen ter enostaven!Predvsem pa kurzor bogato izbočen!V temi popolnoma logičen!Oba pa ne smeta bit prijavljenja..Se kregata ,ker je to dvosmerna komukicacija!Instalirajte si KODI 18.1!Zdaj dela tudi na 32 bitov..Noro!
 

b0li

Zelenc'
19. jul 2010
22
0
1
Pozdrav

Eno lahko vprašanje za poznavalce:

Lahko daš EON Tv app na bilo kateri android STB in dela enako kot EON box?
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Lahko

Deluje zelo podobno.
Za EON box je malce modificirana , lahko rečeva bolj optimizirana verzija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi in b0li

sambady

Zelenc'
12. apr 2019
3
0
1
Pozdravljeni,

mene pa zanima, če komu normalno predvaja tale telemachov eon smart box video datoteke iz usb ključa. Inštaliral sem ES File Explorer in VLC player, začne mi normalno predvajat video datoteko, vendar se na sredini ustavi in vrže nazaj v file explorer. Sem probal tudi z KODIjem in isto, do sredine datoteke predvaja vse normalno, potem pa spet vrže nazaj v explorer. Prosim za pomoč, sem mel prej siol box in je delalo vse v nulo brez problema.

hvala, lp
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.951
9.093
113
39
MB
Lahko

Deluje zelo podobno.
Za EON box je malce modificirana , lahko rečeva bolj optimizirana verzija.

to ni čisto res, sem imel v roki že kitajčka na katerega ni šel ... ker se naprava predstavlja kot "kajtevemubozjomater" :) so pa zdaj že dobri boxi tak poceni, da res samo še ultra židi kupujejo noname crap :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: b0li

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Pomembno je tudi kakšen Android je na BOXu. Če je Android TV potem je aplikacija ista kot na BOXu, manjka edino par programov... Vendar imaš lahko samo en tak box na naročnino. Če je pa navaden Android, si nabaviš zraven air mouse za 10 evrov in imaš lahko 5 takih boxov na naročnino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: b0li