Eon Smart box

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
Kako ste zadovoljni z eon boxom? Razmišljam, da bi šel na eon premium paket, ampak če je box sranje, potem rajši ostanem na gold paketu
 

Soko82

Zelenc'
17. jul 2019
1
0
1
Ali ima kdo podobno težavo z EON boxom in Chromecastom. Namreč chromecast mi deluje za vse aplikacije (HBO, Youtube,...) ki jih želim castat iz telefona le Netflixa ne morem nikako spraviti čez. Enostavno mi na telefonu ne ponudi opcije EON Smart box, kot jo recimo vidim ko želim castat HBO ali YT.

Kakšna rešitev za to?
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
EON JE VRHUNSKI BOX.Na njega daš kar hočeš!Vsekakor KODI je glavna stva,VLC,Perfect player,Siol twin ,In še in še !In stvar deluje v nulo!Eon ni sranje ampak ZAKON..
O cem ti govoris? Si ze vklopil wifi na boxu? Ker tehnik mi je zatrdil, da ga ima, ampak disablan. Tezko, da bi Telemah leta 2017 narocil custom zadevo brez wifija.

Torej kaj si zacnes s temi zadevami, ki si jih zdaj ti nastel? Imam premium eon. Kaj bi zdaj?
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
O cem ti govoris? Si ze vklopil wifi na boxu? Ker tehnik mi je zatrdil, da ga ima, ampak disablan. Tezko, da bi Telemah leta 2017 narocil custom zadevo brez wifija.

Torej kaj si zacnes s temi zadevami, ki si jih zdaj ti nastel? Imam premium eon. Kaj bi zdaj?

Box je zelo kvaliteten-to je tv box -ne klasičen android box..Wi -fi pri 4 k odpade!Če te to slučajno moti i!...Kodi si daj gor!Za pomoč kako naprej pa na PRIVATE!
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Imam kodi in mxplayer za gledanje z usbja. Pa tu napisi, kaj se telemaha bojis, itak nas lupijo, slika pa zginja...
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
Imam kodi in mxplayer za gledanje z usbja. Pa tu napisi, kaj se telemaha bojis, itak nas lupijo, slika pa zginja...

Hm ..Meni dela v nulo!300/40 na najeti Telekom optiki!Na box sem spravu vse dobrote...Imam tud jaz full paket in v osnovi nimam YoYo ter ex yu(kot da bi mi krta živga zakopali)!!100x več vidim ex yu..Da ne govorim o ip tv 12000 kanalov!Ampak vse dela kot mora..Dober box!Imel pa priliko poskusit telekomov NEO!Ma sekret za par eu na CHINA..Minus je komander ..Ampak takoj rešu!Za 7 eu nabavu BT ta enostavnega!Zadovoljen!
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
Obstajajo naročniške IPTV liste. Zadeva je sicer najbrž precej daleč od legalnega, sem pa 1x poskusil eno tako listo odpreti v VLC, pa je trajalo skoraj minuto, da je računalnik sploh naložil celo listo. Predvsem v Italiji je zadeva očitno popularna, ker je gor večina kanalov v Italjanski sinhronizaciji, vsaj na tej listi, ki sem jo preverjal. To tako ne moreš gledat, ker je enostavno preveč vsega.
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
Sprašujem katera aplikacija, kako ima urejeno. Saj realno nihče več kot recimo 15 kanalov na koncu ne gleda:)
Obstajajo naročniške IPTV liste. Zadeva je sicer najbrž precej daleč od legalnega, sem pa 1x poskusil eno tako listo odpreti v VLC, pa je trajalo skoraj minuto, da je računalnik sploh naložil celo listo. Predvsem v Italiji je zadeva očitno popularna, ker je gor večina kanalov v Italjanski sinhronizaciji, vsaj na tej listi, ki sem jo preverjal. To tako ne moreš gledat, ker je enostavno preveč vsega.
Listo si lahko sam prilagajaš..Recimo Nemška,francoska ,španska,porugalska,grška,ter taljanska 1,2,3 liga..NBA,Hokej...V bistvo cel svet!Iz tega si izbereš kaj bi in recimo sestaviš 500 hi kanalov...Čudovito..
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Presnet eon ne prebavi NTFS sistema, tako da fakof ne mores gledat orng file na usb.

Jebeni novi box (tretji) se kar ustavi pri gledanju v video klubu in sredi serije ni neta in ko pride nazaj, mors iskat, kje si bil.

Mislim, ko jetika lih razlaga, kak super duper box je to.
Useless piece of shit...