Eon Smart box

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Presnet eon ne prebavi NTFS sistema, tako da fakof ne mores gledat orng file na usb.

Jebeni novi box (tretji) se kar ustavi pri gledanju v video klubu in sredi serije ni neta in ko pride nazaj, mors iskat, kje si bil.

Mislim, ko jetika lih razlaga, kak super duper box je to.
Useless piece of shit...
NTFS je proprietary FS, ki AFAIK nima native podpore na Androidu. Lahko probaš če dela Paragonov plačljiv driver, ali pa formatiraš v exFAT, (če se ti da leta 2019 ukvarjat z ročnim premetavanjem fajlov in vtikanjem USBja :)).
 
  • Všeč mi je
Reactions: jetika

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Eno vpr., fotr pravi, da je že 3x menjal baterije v daljincu, je to normalno, da tok požre bt povezava daljinca z boxem, pa ne šalta glih nonstop?
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Eno vpr., fotr pravi, da je že 3x menjal baterije v daljincu, je to normalno, da tok požre bt povezava daljinca z boxem, pa ne šalta glih nonstop?
Normalno.Če bo vstavil običajne bat.(Lidl, Hofer...) potem bodo držale cca mesec in pol, če pa vstvi malo dražje (Duracell...) pa malo več kot 2 meseca.
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.918
113
Cudno. Meni drzijo ze nekaj mesecev, pa saltam vsak vecer kar dosti...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Kje se pa to vklopi, sm gledal zanč pr fotru pa nism najdu, tko, da osvetlitve zih nima vklopljene?
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Nastavitve [OK] > Daljinski upravljalnik [OK] > zgornja opcija, kjer piše raven baterije [OK] > Čas osvetlitve zaslona [OK] > izbereš čas osvetlitve tipk na daljincu
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.339
975
113
Celje
Obišči stran
in v cem je fora da je bt povezava, ce je taka poraba baterije?

Zato, da ni potrebno usmerjati daljinca proti napravi, naprava je lahko v omarici skrita, nekje za televizijo in podobno.
Sam imam box v drugem prostoru kot televizijo in deluje odlično.

Ja ene pol leta so zdržale baterije. Imam pa res osvetlitev izklopljeno. Zdaj, če je težava, 2x letno menjati baterije, potem pa res ne vem.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
BT povezava + osvetljene tipke + veliko tipkanja (preveč programov in folk gre čez vse večkrat :) ) = hitro praznenje baterij
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Lahko se postavi tudi IR repeater in maš pol na omari(ci) samo IR sprejemnik. Res pa je to spet samo še en dodaten kabel.
Še vedno je BT/RF dosti bolj praktičen. Jaz imam v spalnici box recimo skrit kar med TVjem in stenskim nosilcem, tako da od spredaj ni vidno popolnoma nič. Pa še nič ni treba gledat kam je usmerjen, ko ga uporabljaš.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Ni slabost BT povezave, da je stalno aktivna čeprav ne pritiskaš gumbe, zato manj zdrži baterija.
IR povewzava (moj Sony) dela samo dokler dziš gumb pritisnjen. Ni ga treba usmeriti v TV. Lahko je v bočno steno, ali celo nasprotno stran od TV-ja. TV sprejme odboj od stene. Baterija zdrži eee...okrog..treh let.