Eon Smart box

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
Zdravo

Jaz sem pa narocil eon premium tv samo televizijo delovala bo preko interneta drugega ponudnika je ze kdo od vas vzel to storitev? Kako se vam kaj dopade delovanje vasega eon smart boxa tega sem tudi narocil zraven?

LP
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.917
113
Dela ok, le vceraj je zmrznil, da sem ga izklopil in je potem bil ok. Ogled nazaj dela kulturno, le nic ne pise casa ko previjas nazaj ali naprej. In daljinec je cudn, sredinsko kolo ima preplitke gumbebin se hitro zajebes, moral bi bit vsaj osvetljen. Tojto.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
To pišeta za Telemachovo omrežje verjetno. V drugih omrežjih koaksialca ni. Torej samo mrežni. Po tej logiki bi lahko tudi na Telemachu delat samo po mrežnem kablu...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Ni problem, da ne dela samo po mreznem, po koaksu majo live tv da ne obremenjujejo omrezja s podatki.
 

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

A kdo od vas uporablja eon premium tv ott gledanje televizije preko drugega ponudnika interneta?
Vpis paketa se ne vidi preko moj.telemach po tanovem te preusmeri na spletno stran mojeon.si smo danes za foro izbrisali moj profil sedaj pa me spet dela samo preko moj.telemach noce preosmerit na mojeon.si
Sem jih prosil na popravijo nazaj, da bo delavlo kot prej sedaj mi pa niso niti mogli aktivirat eon smart boxa je imel od vas tudi take težave?

LP
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Pozdravljeni

A kdo od vas uporablja eon premium tv ott gledanje televizije preko drugega ponudnika interneta?
Vpis paketa se ne vidi preko moj.telemach po tanovem te preusmeri na spletno stran mojeon.si smo danes za foro izbrisali moj profil sedaj pa me spet dela samo preko moj.telemach noce preosmerit na mojeon.si
Sem jih prosil na popravijo nazaj, da bo delavlo kot prej sedaj mi pa niso niti mogli aktivirat eon smart boxa je imel od vas tudi take težave?

LP

eon.tv je naslov za gledanje tv.
moj.telemach.si pa je tvoj profil na telemachu
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.338
974
113
Celje
Obišči stran
in danes sem dobil na test tale eon box. Sem ga testiral vzporedno z mojim prejšnjim alfawise boxom…

Tudi ta se občasno obesi ali resetira. Presenetila pa me je kvaliteta slike... mislim, sploh ne vem, kako sem lahko prej gledal tv. Ufff razlika je 100:1 napram mojemu boxu.
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.917
113
Ksz

Torej ta box...

Nekajkrat se je vse skupaj ugasnilo za nekaj sekund in vzpostavilo nazaj.
Pri gledanju nazaj se vcasih ustavi, sploh pri gledanju vec kot eno uro...povezava od ruterja je prek mreznega adapterja 600 mbit. S 300 mbit adapterjem je slo bolj bogo.

Me zanima, ce kupim en dober adapter, 1+ gbit, bi tole slo bolje (recimo, da je modem ok in nima prekinitev)?
Za kabel moram zvrtat luknjo v strop pri modemu, za to pa mi ni.
Tenx
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
POzdrav !Vse najboljše v letu 19 s planeta EON!Tudi jaz postal srečni lastnik eon paketa premium!Prej imel izkoriščevalski paket na Siolu na njihovi optiki!Še kako debelo sem gledal ,ko mi je Telemach ponudil 300/50!Prišel dan odklopa-priklopa!Na zelo veliko presenečenje -vse je delalo od prve!Čez par svičov boksi delujejo res brez problema!Montiral tudi na tv LG in v nulo!Seveda takoj poskusu na android boxih,pc,pri prijatelju ,telefonu in pokuru vseh 5 dostopov na prenosnih napravah!Prijazna gospa mi je dostope zbrisala ,saj jaz jih lahko le 2 na mesec!Internet šiba 290/39!Mel pa velike probleme s Open Wrt Routerjem za njihovim modemom!Nikakor jim ga ni uspelo spravit v bridge!Tako da sem moral tplinka odstranit,da sem usposobil Domene!Uspešno instaliral KODI ter balkan build!S tem pa škatlica postane huda zadeva!Tipke na sredini so res moteče,ker so pod nivojem!Menda prihaja drugi komander!Manj zakompl.Moti me le da programov na store res ni skoraj nič!Poskusil sem tudi instalirat par programov čez drive!Sicer inst.je uspela ,le odpre mi ne!A se je gdo igral s super su?Še bo zanimivo!
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Meni tudi je telemach ponudil za isti paket 20/10 podražitev za en euro. S prvim drugim :gorjaca:
 

jetika

Pripravnik
2. jan 2019
37
1
8
POzdrav !Vse najboljše v letu 19 s planeta EON!Tudi jaz postal srečni lastnik eon paketa premium!Prej imel izkoriščevalski paket na Siolu na njihovi optiki!Še kako debelo sem gledal ,ko mi je Telemach ponudil 300/50!Prišel dan odklopa-priklopa!Na zelo veliko presenečenje -vse je delalo od prve!Čez par svičov boksi delujejo res brez problema!Montiral tudi na tv LG in v nulo!Seveda takoj poskusu na android boxih,pc,pri prijatelju ,telefonu in pokuru vseh 5 dostopov na prenosnih napravah!Prijazna gospa mi je dostope zbrisala ,saj jaz jih lahko le 2 na mesec!Internet šiba 290/39!Mel pa velike probleme s Open Wrt Routerjem za njihovim modemom!Nikakor jim ga ni uspelo spravit v bridge!Tako da sem moral tplinka odstranit,da sem usposobil Domene!Uspešno instaliral KODI ter balkan build!S tem pa škatlica postane huda zadeva!Tipke na sredini so res moteče,ker so pod nivojem!Menda prihaja drugi komander!Manj zakompl.Moti me le da programov na store res ni skoraj nič!Poskusil sem tudi instalirat par programov čez drive!Sicer inst.je uspela ,le odpre mi ne!A se je gdo igral s super su?Še bo zanimivo!
Tisti ki hoče pravljico s Eon boxom, naj se mi javi na p.p.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Naprave lahko poljubno brišeš in dodajaš ko se registriraš na njihovi strani...
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.917
113
Tisti ki hoče pravljico s Eon boxom, naj se mi javi na p.p.
O cem govoris?

Po menda dveh mesecih sem kar razocaran nad tem eonom. Ogled nazaj prekinja po trikrat v eni uri, tale zamik zvoka pa je cisto mimo.
Morda ima modem tezave, UBEE, star kake 3 leta.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Zamik zvoka mam tud jest malo na d3go, nov naročnik, nova oprema...pravijo, da bi moglo štimat, da nimajo kaj, ampak ni čist ok, se opazi zamik :(