Cene bencina pri ........

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Trošarina se zaenrat še vedno spreminja tako kot dosedaj vsaki 2. torek. Naslednja sprememba trosarine je predvidena ze ta torek. Me zanima, kolk se bo trošarina zvišala. Poslednično po šla tud cena gor, na koncu bodo pa krivi grdi trgovci, ker višajo cene. Vladi to super ustreza.
 

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.037
399
83
vamMfbP.png
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
še vedno bo ostalo, prosto po Slonu in Sadežu, "ko izgine posevek izpolnim zahtevek, ko crknejo ovce dajo mi novce"

meni pa prst v rit, če biznis ne gre

Ko si že tako pameten okrog kmetijstva ti priporočam, da hitro poseješ kako njivo in kupiš ovce. Zlate ketne okrog vratu so ti praktično zagotovljene že s tem...In potem se boš res zbudil s prstom v riti in to ne zgolj figurativno.
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Mater ziher si kmet (namerno napisano z malo) ker čisto vse veš kako kmetija deluje. Za ostalo nisi vreden besede ker itak ne veš kaj pomeni delati na kmetiji.

Meni je popolnoma vseeno kaj pomeni delati na kmetiji in kako kmetija deluje. Vsak se odloči zase kaj mu paše.

Mi pa ne paše, da grejo davki, ki jih JAZ plačujem za subvencije in pomoči nekomu, da ima njegova gospodarska dejavnost prednost pred mojo. Pa verjetno nekaterim še vedno ne bo šlo skupaj... ker še vedno živimo v socializmu.

Plačuj jebeno zavarovanje za naravne katastrofe pa dvigni ceno pridelka, da se bo pokrilo. Ne pa da vsi to plačujemo čez davke pa po vsaki katastrofi poslušam kako je zavarovanje drago.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic