Blendate?

Blendate?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Stardec, ti pa se v vedno bolj nevarni luči kažeš. Ne samo, da blendaš in si s tem moteč nasproti vozečim (kar je prekršek (!)), ampak se tudi ukvarjaš z ocenjevanjem stila vožnje ter hitrosti teh vozil. Ni čudno, da pripadniki tvoje starostne skupine radi zapeljejo na avtocesto v napačni smeri, ker se očitno bolj ukvarjate z drugimi, kot z lastno vožnjo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Če tebe moti poblendana luč, boš moral še enkrat na zdravniški pregled, ker očitno zaradi oslepitve ne sodiš na cesto.
In če ne znaš PRIBLIŽNO presodit kako hitro se ti nek predmet približuje ali oddaljuje tud nimaš kaj delat na cesti, saj se praktično nisi v stanju vključevat v promet, ker tvoja čutila očitno ne zaznavajo pravilno s kakšno hitrostjo in kdaj se ti nekdo lahko približa. Posledica tvojega telesnega in diuševnega defekta je izsiljevanje.
Taki kot si ti, ki nimate osnovnih občutkov za hitrost, koljete po cestah. Kar lepo na avtobus al pa na zdravljenje!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Če si že tak proti blendanju - zakaj potem vsako jutro iz policijske uprave pošljejo vsem radijskim postajam podatke kje bodo izvajali radarske meritve? Zakaj ne preganjajo vseh tistih, ki sporočajo na radio kje je radar? In sami ti dajo odgovor: ''Ker je s tem dosežen naš namen - umirjanje prometa'' (Kao uradno še vedno trdijo, da je kaznovanje predvsem umirjanje prometa in ne polnjenje proračuna). Objava na radiu zaleže, da se ljudje skozi tisto vas še vsaj 2 uri vozijo kot polži.
Ja kaj je zdaj to? A nimajo polcaji radarjev samo za to, da proračun filajo?
Tle pa ne vem, če se bodo s tabo večinski alterjevci strijali. Oni pravjo drugač.
Pol praviš da policaji zmeraj obvestijo vse radijske postaje kje in kdaj bodo kasirali?
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Če tebe moti poblendana luč, boš moral še enkrat na zdravniški pregled, ker očitno zaradi oslepitve ne sodiš na cesto.

Čaaaki, to pravi zakon, a ne? In ti si vedno bil pristaš tega, da so zakoni pravilno napisani. Ker če gremo zdaj razglabljat o tem, ali blendanje ovira ostale ali ne, pol se lahko tudi vprašamo, če so vsi znaki za omejitev 50 pravilno postavljeni.

Jaz mislim, da je vse tako kot mora bit in me kar zanima koliko nesreč si ti s svojim nekontroliranim blendanjem že povzročil.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Jaz mislim, da je vse tako kot mora bit in me kar zanima koliko nesreč si ti s svojim nekontroliranim blendanjem že povzročil.
Še nobene. Sem pa verjetno s tem kakšno prepreču.
In kje piše, da se nesme na nevarnost na cesti opozorit z blendanjem?
Kolk nesreč si povzroču pa ti, ker nisi v stanju presodit al se avto približuje al pa je morda parkiran?
 
Nazadnje urejeno:

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Vedno BLENDAM kadar opozarjam na radar, pa blendam kadar ima kdo dolge! Razn na AC kjer ne blendam nbenmu ker tut sam vozim skoz z dolgimi!

Aja pa ne blendam tistim k majo meglenke pržgane, sploh pa ne tistim k podnevi nimajo luči, ker jih tudi sam podnevi ne uporabljam, se mi zdi pač brezveze!
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
ja valda....kako to mislš? pa ne da zdej jst narobe delam že vrsto let? Zakaj pa pol povsod profitiram? Pa tut policaji me zarad tega ne ustavljajo, kvečjem mi blednajo da naj pržgem luči! Sam jst se njim sam smejim :D
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
Vedno BLENDAM kadar opozarjam na radar, pa blendam kadar ima kdo dolge! Razn na AC kjer ne blendam nbenmu ker tut sam vozim skoz z dolgimi!

Aja pa ne blendam tistim k majo meglenke pržgane, sploh pa ne tistim k podnevi nimajo luči, ker jih tudi sam podnevi ne uporabljam, se mi zdi pač brezveze!

Čaki malo ... Na kerem biciklu pa maš montirane dolge luči?