Blendate?

Blendate?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

DriveAll

Zelenc'
26. mar 2008
10
0
1
Vedno blendam, če je radar, če ima kdo dolge luči, če se mi kdo umakne in če kdo nima prižganih luči.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Eh, stardec, zate smo že itak ugotovili, da si navaden prekrškar ...
Sem ti že odgovoru.... nisem navaden prekrškar, sem NEnavaden, ker jaz blendam zato, da opozarjam na morebitno nevarnost na in ob cesti, ti in tebi podobni blendate pa prekrškarjem, da se bodo z vašo pomočjo izognili roki pravice. In tle je razlika med navadnim in nenavadnim prekrškarjem.

Huh, to je pa še huje, kot sem mislil. Prekrškar si, pa še zakone si po svoje razlagaš. Bogve, kje se to konča ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik BlackHole pravi:
Močno se sigurno ne motim. Lahko pa citiraš iz zakona, če ga poznaš in veš kje piše.
Močno se motiš. Kje je slovenska zakonodaja na netu, ve pa vsako tele. Če ti ne veš, ti ne morem pomagat.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Stardec, kako točno pa veš kdo je prekrškar in kdo ne? Če nekdo recimo vozi 10km/h nad omejitvijo je prav tako v prekršku, kot nekdo ki šiba čez naselje 90. Kako torej objektivno oceniš kdo je v prekršku in mu posledično poblendaš ali ne?
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Če si pravilno bral njegove poste, potem veš, da smo čist vsi prekrškarji. Zato stardec niti ne blenda več, ampak kar skoz z dolgimi vozi.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če si že tak proti blendanju - zakaj potem vsako jutro iz policijske uprave pošljejo vsem radijskim postajam podatke kje bodo izvajali radarske meritve? Zakaj ne preganjajo vseh tistih, ki sporočajo na radio kje je radar? In sami ti dajo odgovor: ''Ker je s tem dosežen naš namen - umirjanje prometa'' (Kao uradno še vedno trdijo, da je kaznovanje predvsem umirjanje prometa in ne polnjenje proračuna). Objava na radiu zaleže, da se ljudje skozi tisto vas še vsaj 2 uri vozijo kot polži.
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
hysterical-1.gif
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
če sem prvi v koloni ali če za mano ni nikogar zmeraj poblendam. me je pa zadnjič kar malo razjezilo ko se je mimo mene peljalo en kup vozil in nobeden ni poblendal, čez en km pa radar in kazen 40 €
jezen.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Če si že tak proti blendanju - zakaj potem vsako jutro iz policijske uprave pošljejo vsem radijskim postajam podatke kje bodo izvajali radarske meritve? Zakaj ne preganjajo vseh tistih, ki sporočajo na radio kje je radar? In sami ti dajo odgovor: ''Ker je s tem dosežen naš namen - umirjanje prometa'' (Kao uradno še vedno trdijo, da je kaznovanje predvsem umirjanje prometa in ne polnjenje proračuna). Objava na radiu zaleže, da se ljudje skozi tisto vas še vsaj 2 uri vozijo kot polži.
Zakaj so pa potem policaji pogosto skriti za kakšnim grmovjem, ovinkom... a zato ker želijo da bi mimo njih pripeljal prehitro ali počasi?
Pa zakaj so provide v civilnih avtih, pa sedaj so nabavili še nove avte brez policijskih oznak, kjer te policaj sploh ne bo ustavil ampak samo poslal položnico domov. Je to prispevek k temu, da da bi morala bit policija bolj vidna, kar uradno še vedno trdi policija??
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Blendam, če le ni škifov blizu, ki bi lahko to vidli.
evil.gif
Blendam pa ponavadi kaki kilometer daleč oz. tak dolgo, da že za mano blendajo.
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik BlackHole pravi:
Kolikor vem, ves čas govorimo o blendanju zaradi radarjev oz. policajev.

Potem pa nisi prebral dobro naslov teme. Je neselektiven na blendanje za policaje. Zakaj potem ni naslov teme Ali blendate za radar in policaje?
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik Hazler pravi:
Citat:
Uporabnik BlackHole pravi:
Kolikor vem, ves čas govorimo o blendanju zaradi radarjev oz. policajev.

Potem pa nisi prebral dobro naslov teme. Je neselektiven na blendanje za policaje. Zakaj potem ni naslov teme Ali blendate za radar in policaje?

Vidiš, to pa misliš zato, ker prebereš samo naslov. Včasih je treba tudi vsebino prebrat.
grims-1.gif
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik BlackHole pravi:
Močno se sigurno ne motim. Lahko pa citiraš iz zakona, če ga poznaš in veš kje piše.
Močno se motiš. Kje je slovenska zakonodaja na netu, ve pa vsako tele. Če ti ne veš, ti ne morem pomagat.

Torej ne najdeš? Ali si tele?
hysterical-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Klik.
Člena 60 in 64.
60. itak nima zveze z blendanjem, 64. pa dovoljuje blendanje, če si ogrožen (in vsak divjak, ki nori okoli, me ogroža, zato mu lahko upravičeno blendam). Konec debate.
@asshole (sorry, blackhole, včasih mi mi misli odtavajo, prsti pa prehitro sledijo): sam dobro vem. Lenobe (ali neumnosti) pa ne podpiram ... Išči si sam.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Člen 60. govori o tem, da je dovoljeno uporabljati luči samo v skladu z ZVCP.
Torej ma vezo
wink-1.gif

Člen 64. pa govori o tem, da mora blendajoči paziti, da ne zaslepi nasproti vozečega.
In na to se kiflci ponavadi obesijo.
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
No, jaz sem pač mislil, da si bral v kakšnem od zakonov in da veš kje ga najti, ko si bil tako prepričan v mojo zmoto. Zato, sem ti rekel, da ga citiraj. Da bom pa zdaj iskal tebi argumente, pa mi je pa malo smešno.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Stardec, kako točno pa veš kdo je prekrškar in kdo ne? Če nekdo recimo vozi 10km/h nad omejitvijo je prav tako v prekršku, kot nekdo ki šiba čez naselje 90. Kako torej objektivno oceniš kdo je v prekršku in mu posledično poblendaš ali ne?
Moj prefinjen občutek za hirost mi pove, al nekdo vozi prehitro ali ne. Tolk pa že znam presodit, al se nekdo po naselju pelje 50 al pa 70 in več. In od tega je odvisno moje blendanje. Če ti tega občutka nimaš, potem bo za vse nas bolje, da se s ceste čimprej pospraviš.