"Izboljsanje varnosti v cestnem prometu"

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Pa veselo lapanje še naprej. Čimveč pravičnih kazni vam želim
cool-1.gif




ps za admina: se opravičujem za žaljikve. Ampak me pogreje, ko se model javno laže o meni.
 
Nazadnje urejeno:

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.415
98
48
Ce mislis na mene se nisem nic zlagal. Dal sem kot primer da "zaradi mene lahko vozis direktorje", ne pa da jih tudi vozis. Na to so se drugi obesili, pa njih vprasaj.

Sicer pa ne bos verjel, januarja si jokcal, da te je bel kangoo slikal v rit (spet radar). Pa leta 2000 se ti je tud bliskalo
ko se ti je mudilo v zdravstveni dom (stavim da je bil zdravstveni dom ob avtocesti), sam takrat si mel sreco.

Skratka, skoz se ti ocitno bliska, in imas tega dovolj. Sej mas prav. Prekleti policaji.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Omejitev 50, večina pa se vozi tam 70.
Pol pa to ni samo, kao kasiranje na "suho" če se tam VEČINA vozi prehitro. To je potem še kako UPRAVIČENO kasiranje.
A ti mogoče pol pravš, da če večina krši predpis na določenem odseku, je potem treba predpis zamenjat, al kako?
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ker me očitno dobro poznaš, oziroma vestno spremljaš moje poste ni treba bit polovičarski, pa še zraven kdaj točne podatke pripiši. Lahko je sam gobec otresat, pa da se potem drugi obešajo na te polovičarske informacije. Si me že parkrat zaj.. v tej temi s temi svojimi izjavami. In nisem jokcal, ampak sem delil izkušnjo, ker je nekoga zanimalo nekaj na to temo.

Drugače pa vsem privržencem policistov in obtoževanjem jokice:

Moj namen je bil sprva samo opozoriti kaj se mi je zgodilo in to pač delit s čimveč ljudmi, da mogoče ne bo še kdo na to glupo foro padel, in da mogoče še kdo podobno izkušnjo opiše, ki se mu je zgodila. Mediji so bili v igri predvsem zato(če bi bila opcija, da se pozanimajo), ker me je resno zanimalo, zakaj je radar nastvljen prav tam ob tistem času, in k čemu pripomore. Čisto informativno me je zanimalo, kakšen bi bil odgovor/izgovor.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Mediji so bili v igri predvsem zato(če bi bila opcija, da se pozanimajo), ker me je resno zanimalo, zakaj je radar nastvljen prav tam ob tistem času, in k čemu pripomore. Čisto informativno me je zanimalo, kakšen bi bil odgovor/izgovor
Ti bom jaz povedal, zakaj je bil tam radar.
Zato, da se boš reda nauču in da boš mogoče nekoč spoznal, da nevarnost lahko nate preži tudi ob treh zjutraj, tako kot je nate prežal polcaj z radarjem. Da ti ob treh zjutraj ne vidiš vsega (čeprav si ti mislil da vidiš) ti je polcaj zelo nazorno dokazal saj je bil tam, ti pa ga nisi vidu.
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
upiwaly tako je ja s temi nasimi policaji. Sej vemo kako je. Meni se je na sreco ze 2x poslo. Zaviral dokaj mocno
grin1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik stardec pravi:Ti bom jaz povedal, zakaj je bil tam radar.
Zato, da se boš reda nauču in da boš mogoče nekoč spoznal, da nevarnost lahko nate preži tudi ob treh zjutraj, tako kot je nate prežal polcaj z radarjem. Da ti ob treh zjutraj ne vidiš vsega (čeprav si ti mislil da vidiš) ti je polcaj zelo nazorno dokazal saj je bil tam, ti pa ga nisi vidu.
priden.gif

Samo še to smo rabili.
13.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Samo še to smo rabili.
13.gif


Tako je. Klasičen slovenski šofer rabi vzgojo. Kontrola in postavljanje radarja je tudi eden od vzgojnih ukrepov, saj se vsi cestni kršitelji še kako dobro zavedajo in mislijo, da če jih nihče ne gleda ali kontrolira, enostavno lahko delajo kar hočejo.

Dokaz je avtor začete teme.



PS: Pa še to.

Večina tistih, ki prekoračijo dovoljeno hitrost se kar naprej zgovarja, da to delajo zato ker cesto, kao, poznajo in ker ob tistem času tam itak ni nikogar na cesti.

A je po tej logiki potem ob določenem času (treh zjutraj) in po cesti, ki jo poznamo kot svoj žep, tudi dovoljeno nekomu vozit pijan? Po tej večinski sux logiki in alter logiki, bi moralo bit, saj ob treh zjutraj itak ni nobenga na cesti in bi komot lahko vozili pijani.
 
Nazadnje urejeno: