bedaki na cesti

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Točno to.
Ampak dopovej to debilom, vključno s temi v tej temi, ki v tem sploh ne vidijo težave, saj je VSE PO ZAKONU. Da bi pomislili na strpnost in varnost, to je pa že preveč.

Sorry, sam debil te je kvecjem naredu. Najbolje da si montiras kamero v avto in snemas / tozis o takih prehitevanjih. Kaksno ogrozanje prometa je tako prehitevanje? Prej se bo treba umiriti v glavi in si dati jasno vedeti, da nisi edini na cesti in lepo pocakati ter izkoristiti prvo moznost in prehiteti (zaradi mene lahkobprehitis z 200/uro), ne pa sebe postavljati v prvi plan. Nobenega prekrska ni naredil ne prehitevalec, ne prehitevani. Ce da, pa citiraj krseni clen. Treba se bo navadit, da nismo nic posebnega, to je edino v temu primru. Ti recimo, si isti k ona nestrpna baba k je snemala. Kura na kvadrat. In pravi navaja strpnost, ja :) Joker.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Sorry, sam debil te je kvecjem naredu. Najbolje da si montiras kamero v avto in snemas / tozis o takih prehitevanjih. Kaksno ogrozanje prometa je tako prehitevanje? Prej se bo treba umiriti v glavi in si dati jasno vedeti, da nisi edini na cesti in lepo pocakati ter izkoristiti prvo moznost in prehiteti (zaradi mene lahkobprehitis z 200/uro), ne pa sebe postavljati v prvi plan. Nobenega prekrska ni naredil ne prehitevalec, ne prehitevani. Ce da, pa citiraj krseni clen. Treba se bo navadit, da nismo nic posebnega, to je edino v temu primru. Ti recimo, si isti k ona nestrpna baba k je snemala. Kura na kvadrat. In pravi navaja strpnost, ja :) Joker.
Ja, jaz sem nekaj več, ki naredim nekaj več kot zakon pričakuje, ti pa imaš PRAV. In jaz sebe postavljam v prvi plan, ki v svojem PRAVU ne vztrajam na zakonu in nočem zaj. v glavi folk zadaj.
Vidim, da poleg tega, da si debil, si še bedak, ki ne razume kaj bere in piše.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.242
4.738
113
Evo, da bodo kamionarji lahko udarili po meni: jaz bi čas prehitevanja oejil na 15 sekund, ob prekoračitvi pa kaznoval oba.
Zaenkrat se ne rabimo iti takih neumnosti. Dovolj bi bilo, če bi znali počistiti levi pas tistih, ki tam "parkirajo", ker jim je vožnja po voznem pasu izpod časti. To sicer ni preprosta naloga in policija s sedanjimi kapacitetami in metodami dela niti slučajno ne more rešiti. Vidim dve alternativi. Ali res dobro posejano omrežje kamer s pametnim SW zadaj ali pa načrtno obnavljanje vozne površine samo na voznih pasovih, prehitevalne pa prepustimo luknjam. Ta druga možnost bi bila bolj učinkovita in ekonomsko sprejemljivejša. Odpadejo tudi razni problemi, kdo je vozil itd ...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Še sploh imamo kakšno provido? Pred 10 leti je vsak dan vsaj 5x bilo opozorilo za provido na tej in rej relaciji. Tudi na avtocesti sem jo sam zelo pogosto opazil. Sedaj par let več nikjer nič ne duha in ne sluha o providah.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Ja, jaz sem nekaj več, ki naredim nekaj več kot zakon pričakuje, ti pa imaš PRAV. In jaz sebe postavljam v prvi plan, ki v svojem PRAVU ne vztrajam na zakonu in nočem zaj. v glavi folk zadaj.
Vidim, da poleg tega, da si debil, si še bedak, ki ne razume kaj bere in piše.

Najprej povej kateri clen se pri takem prehitevanju krsi pa sva koncala. Ker ga ni, si samo ti tisti ki je nestrpen, pameten v bozju mater in predvsem nevaren na cesti. Si te kar predstavljam kako noris v avtu, ce moras revez ubogi, 20 sekund vozit za nekom, ki se ti kar ne umakne. Navadn otrok si, ki mora imeti vedno prav. Vidim v drugih temah kako "suveren" si. Pravi genij res, samo pocasno prehitevanje te jebe. In to tvoje nekaj vec bo lahko nekaj zelo manj zate, ker te drugi ne bojo razumeli. Res si biser, prava mati Tereza soferska...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Predlagam, da se najprej brat navadiš, ker eno stran nazaj, sem najmanj 3x napisal, da JE VSE PO ZAKONU. Ampak ja, ne pričakujem, da bo bedak to razumel.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Predlagam, da se najprej brat navadiš, ker eno stran nazaj, sem najmanj 3x napisal, da JE VSE PO ZAKONU. Ampak ja, ne pričakujem, da bo bedak to razumel.

Pa kaj je s tabo clovek. Pojej persen pa cao. Ne razmisljamo (hvala bogu) vsi takp kot ti. Najprej se na to navadi, potem pa se lahko pogovarjamo. Ne pa da te raznese vedno ko ti kaj je stima. Bo slo tako?

Skratka, z onimi prehitevanji ni nic narobe.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Aja, sedaj ne rabiš več, da ti pokažem, kje v zakonu piše, da se to ne sme delat. Si se naučil brat in razumet vmes. Čestitam.
Ja, v glavah debilov ni nič narobe. Vse kul, vse PRAV.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.242
4.738
113
Mir ...
;)
Sicer 45. člen odstavek 4 govori tudi o počasni vožnji. Ker pa ni absolutnih številk, verjetno še nihče v Sloveniji ni bil kaznovan zaradi tega v primeru počasnejše vožnje po prehitevalnem pasu na avtocesti. Sem pa v Srbiji videl situacijo, da so policisti "cuknili" na stran voznika, ki koloni ni več sledil, ko se je gužva malo sprostila. Prej smo vozili kakih 80 ali 90, ko se je po nekem izvozu dalo hitreje peljati, je "zaspal" z enako hitrostjo za nami. Ko je zaostal par sto metrov so ga policisti, ki so očitno vozili nekje v koloni za njim, že z lučkami dali na stran.