Asistenca

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Živjo

Pri Triglavu imam zavarovan avto. Rad bi zavaroval še asistenco, ampak me je zmotila njihova cena 40 evrov. Generali ponuja za 1 evro.
Ali lahko imam zavarovan avto pri Triglavu asistenco pa pri Generali.
Še pred parimi meseci sem asistenco zavaroval za 15 evrov pri Triglavu za skoraj celo leto.
lp
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Verjetno ponujajo če pri njih vzameš zavarovanje. Če je tvoj avto starejši od 10 let ti Generalijeva asistenca tako nič ne koristi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje te za 1 EUR da se tam pojaviš naženejo.
 

vesper

Pripravnik
9. feb 2008
122
0
16
Cena 1 EUR velja v primeru hkratne sklenitve AO (ali AK), asistence in nezgode - paketno zavarovanje.

Če je vozilo starejše kot 10 let pa asistenca ne krije škod zaradi okvare vozila, še vedno pa imaš vse pravice za drugo asistenčno pomoč (prometna nesreča, težave z ključi, pnevmatikami, gorivom,....)

Mislim, pa da te, če bi jih vprašal za asistenco za 1 EUR ne bi ravno nagnali.

LP
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Zdej pa res ne vem, koliko pride asistenca samo v primeru zaradi okvare brez +. Na spletni strani piše 4500 sit*...sem pa tud bil na Triglavu pa mi je rekla 40 evrov (to much). Seme nkrat avtovleko naroči iz Ljubljane pa me je prišla 15 jurjev oz. manj
 

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Jaz sem dal Julija 2008 za asistenco + 25€.
Za kar sem dobil brezplačno avtovleko iz Zadra v SLo.
 

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Možno. Ko sem zbiral, je bila ta asistenca + 25€. Bila je še navadna - cenejša in confort - dražja.
Verjetno so ugotovili da se jim to e izplača.
smile-1.gif


Vrednost moje vleke je bila 900€
bonk.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik vesper pravi:
Cena 1 EUR velja v primeru hkratne sklenitve AO (ali AK), asistence in nezgode - paketno zavarovanje.

Če je vozilo starejše kot 10 let pa asistenca ne krije škod zaradi okvare vozila, še vedno pa imaš vse pravice za drugo asistenčno pomoč (prometna nesreča, težave z ključi, pnevmatikami, gorivom,....)

eGGsactly
zmaga.gif
 

vesper

Pripravnik
9. feb 2008
122
0
16
O tem sploh nisem dvomil !

Pričakoval sem samo še kakšno pripombo s strani zagovornikov konkurenčnih zavarovalnic.

LP
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pri asistencah pazi še to ali je asistenca da te pride avtovleka iskat in te odpelje, ali je asistenca to da pokličeš na 080 cifro in ti en študent pokliče avtovleko, katero potem ti sam plačaš!
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Prava asistenca bi bila to da pokličeš na 080 cifro in ti ena študent-ka pokliče avtovleko, te pride avtovleka iskat in te odpelje, plača zavarovalnica.

Vse ostalo je bolj slaba asistenca.
smile-1.gif
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
pri asistencah pazi še to ali je asistenca da te pride avtovleka iskat in te odpelje, ali je asistenca to da pokličeš na 080 cifro in ti en študent pokliče avtovleko, katero potem ti sam plačaš!

Kakšna asistenca je pa to?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
ali je asistenca to da pokličeš na 080 cifro in ti en študent pokliče avtovleko, katero potem ti sam plačaš!

Še nisem slišal za takšno asistenco ?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pri generaliju sem imel nekaj takega. sam je že mal nazaj tko da kak točno se je reklo in koliko je bilo doplačila ne vem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
pri generaliju je tako, da ti asistenca krije stroške avtovleke do prvega pooblaščenega servisa. če bi si pa rad avto zapeljal kam drugam (kakšen privatni serviser ali pa bolj oddaljen pooblaščen servis) pa moraš sam doplačat dodatne kilometre, that's all
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.371
6.551
113
kako to, da se vsi pogovarjate o asistencah v primeru vlek, etc..

a ni največji problem to, da nimate avtomobila nekaj dni? tista vleka je že ok, a kaj naj človek dela nekaj dni brez avta, še posebaj, če je zelo mobilen.

Večina asistenc pa je tukaj relativno bogih, nekatere sploh ne nudijo nadomestnega vozila, nekatera "izsiljujejo" s tem, da mora biti avto servisiran na "njihovem" servisu... v glavnem..bolj boga je ponudba tule.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
pri nas pri Generaliju smo ravno razširili tole našo asistenco:

-pomoč na kraju okvare ali nesreče (stroški kriti do višine 500€ v SLO in 1500€ v tujini)
-nadaljevanje vožnje in vrnitev zavarovanih oseb po izpadu vozila
-nadomestno vozilo (dostavljeno na kraj dogodka)
-dostava rezervnih oz. nadomestnih delov
-carinjenje in prevoz vozila na odpad
-nadomestni voznik v tujini
-pomoč v primeru smrti v tujini
-obisk svojcev poškodovanega zavarovanca v tujini
-pravna pomoč v primeru kazenskega pregona
-iskanje zavarovanca
-finančna pomoč za kritje še kakšnih stroškov do višine 1000€

vse to sedaj spada pod asistenčne storitve, meni se zdi ql
zmaga.gif



aja pa avto je lahko servisiran kjerkoli, ne pogojujemo tega.