Hrvate zajela panika, PIRANLEAKS !

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Meni ona ne deluje "posebej bistra". hehe he
nahrung002.gif
 

Brklc

Pripravnik
27. jun 2015
96
0
6
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
hysterical-1.gif


Ja, mi veterani- a je hudo, ker nisi? saj,saj res, zakaj pa nisi? letnik si taprav, da bi moral biti takrat vpoklican..torej, kot sva že debatirala- a si bil nesposoben ali si se nekak izognil..povej, če se že oglašaš.
cool-1.gif

Ijn ti se s tem statusom hvališ?

Mene je pa sram da ga imam, in tudi sram, da sem deloval pod okriljem specialne enote. Večje budalaščine v lajfu še nisem naredil.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Tule bi rekel, da bi morali predvsem:
- odstaviti kakšne ptičke iz Sove, ki niso poskrbeli, da bi naši diplomati imeli čiste linije
- odstaviti kakšne diplomate MZZ, ki ne poznajo osnov diplomacije
- odstaviti kakšne sodelujoče pri tem procesu arbitraže, ker so kao pomembne argumente našli šele po zaključku postopka vlaganja dokazov (in ravno to je ključni problem, ker jih je (naj bi jih) sodnik vlagal po koncu postopka, Hrvaška na njih ni mogla odgovoriti)
- takoj zamenjati sodnika, ker se ni izkazal kot zaupanja vredna oseba
- zamenjati ministra za ZZ, ker je:
vedel da se to dogaja in ni ukrepal ali
ni vedel da se to dogaja, kar je še slabše ("ni niti V od Vupla")
- obtožiti Janšo, ker je on kriv za to afero (Delenda est Cartago)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.327
6.532
113
Po kakšni logiki pa bi naša obveščevalna bila bolj sposobna, kot tuja, če gledamo iz vidika proračunskih sredstev? Verjetno so naše dokaj boge glede na tuje in je logično, da imajo tuji boljšo opremo, ergo karkoli naredimo, bodo v prednosti.

torej se ne da narediti nič, edino če so bile v igri hrvaške obveščevalne, kar pa bi bilo potem sramotno.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Po kakšni logiki potem potrebujemo:
- obveščevalno službo (tuje so boljše, ker imajo več denarja)
- vojsko (tuje so večje, ker imajo več denarja)
ne nazadnje
- policijo (lopovi so boljši, ker imajo več denarja)
...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Po kakšni logiki pa bi naša obveščevalna bila bolj sposobna, kot tuja, če gledamo iz vidika proračunskih sredstev? Verjetno so naše dokaj boge glede na tuje in je logično, da imajo tuji boljšo opremo, ergo karkoli naredimo, bodo v prednosti.

torej se ne da narediti nič, edino če so bile v igri hrvaške obveščevalne, kar pa bi bilo potem sramotno.
Naj pa naše mafijaše vprašajo, kako se komunicira, ....še malo večji dilerji uporabljajo varne telefone, kakor se je slišalo po zadnjih aretacijah
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Brklc pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
hysterical-1.gif


Ja, mi veterani- a je hudo, ker nisi? saj,saj res, zakaj pa nisi? letnik si taprav, da bi moral biti takrat vpoklican..torej, kot sva že debatirala- a si bil nesposoben ali si se nekak izognil..povej, če se že oglašaš.
cool-1.gif

Ijn ti se s tem statusom hvališ?

Mene je pa sram da ga imam, in tudi sram, da sem deloval pod okriljem specialne enote. Večje budalaščine v lajfu še nisem naredil.
A si tudi nepismen, ne samo buteljček?
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.327
6.532
113
Rabimo jih, da se zaščitimo pred "slabšimi", pred boljšimi se itak ne moremo in ne rabimo, ker smo v njihovi družbi (EU, NATO...)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Tule bi rekel, da bi morali predvsem:
- odstaviti kakšne ptičke iz Sove, ki niso poskrbeli, da bi naši diplomati imeli čiste linije
- odstaviti kakšne diplomate MZZ, ki ne poznajo osnov diplomacije
- odstaviti kakšne sodelujoče pri tem procesu arbitraže, ker so kao pomembne argumente našli šele po zaključku postopka vlaganja dokazov (in ravno to je ključni problem, ker jih je (naj bi jih) sodnik vlagal po koncu postopka, Hrvaška na njih ni mogla odgovoriti)
- takoj zamenjati sodnika, ker se ni izkazal kot zaupanja vredna oseba
- zamenjati ministra za ZZ, ker je:
vedel da se to dogaja in ni ukrepal ali
ni vedel da se to dogaja, kar je še slabše ("ni niti V od Vupla")
- obtožiti Janšo, ker je on kriv za to afero (Delenda est Cartago)


467716-post_slo.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Tule bi rekel, da bi morali predvsem:
- odstaviti kakšne ptičke iz Sove, ki niso poskrbeli, da bi naši diplomati imeli čiste linije
- odstaviti kakšne diplomate MZZ, ki ne poznajo osnov diplomacije
- odstaviti kakšne sodelujoče pri tem procesu arbitraže, ker so kao pomembne argumente našli šele po zaključku postopka vlaganja dokazov (in ravno to je ključni problem, ker jih je (naj bi jih) sodnik vlagal po koncu postopka, Hrvaška na njih ni mogla odgovoriti)
- takoj zamenjati sodnika, ker se ni izkazal kot zaupanja vredna oseba
- zamenjati ministra za ZZ, ker je:
vedel da se to dogaja in ni ukrepal ali
ni vedel da se to dogaja, kar je še slabše ("ni niti V od Vupla")
- obtožiti Janšo, ker je on kriv za to afero (Delenda est Cartago)

Ja mislim,da je pred nami nova Patria,ravno prav JJ bo spet po sodiščih,ker je bil ob pogovorih na neznanem kraju,ve se pa ura in datum
grims-1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat: >>>- odstaviti kakšne ptičke iz Sove, ki niso poskrbeli, da bi naši diplomati imeli čiste linije

Ostalo je OK. Samo s tem se ne strinjam. Sova ni dolžna ščitit goljufe pri goljufanju, torej pri zadevni razsodbi. Do teh pogovorov ne bi smelo sploh priti. Itak imamo zelo "bistre" pravnice na zunanjem ministrstvu.
nahrung002.gif
Pa poštene.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
naši obveščevalci so zelo verjetno totalni nesposobni bedaki. Samo spomni se kako so jim hrvati zaplenili kombi z neko oh in ah opremo,. ker kmetavzi niso znali kart čitat oz uporabljati navigacije ( če so jo imeli ) oz uporabljati tiso malo slame med ušesi.
Pa še nekaj je bilo cvetk ampak mi je ta najbolj ostala v spominu.
enako so naši diplomati kmetavzi. a ne znajo jezika, b so nerazgledani, c so samovšečni.....
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.630
6.430
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Brklc pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
hysterical-1.gif


Ja, mi veterani- a je hudo, ker nisi? saj,saj res, zakaj pa nisi? letnik si taprav, da bi moral biti takrat vpoklican..torej, kot sva že debatirala- a si bil nesposoben ali si se nekak izognil..povej, če se že oglašaš.
cool-1.gif

Ijn ti se s tem statusom hvališ?

Mene je pa sram da ga imam, in tudi sram, da sem deloval pod okriljem specialne enote. Večje budalaščine v lajfu še nisem naredil.
A si tudi nepismen, ne samo buteljček?
wink-1.gif

A odsoten da sem bil? Napiši malo več.
Da si glup je jasno, pa tudi špijon si za en kuratz.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Citat: >>>- odstaviti kakšne ptičke iz Sove, ki niso poskrbeli, da bi naši diplomati imeli čiste linije
Sova ni dolžna ščitit goljufe pri goljufanju, torej pri zadevni razsodbi..

Sova JE dolžna ščititi komunikacijske kanale, ki jih uporabljajo diplomati. Kaj po tej komunikacijskih kanalih poteka je vseeno.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
ker je bil tiste cajte "odsoten"
...........sej ne da so beželi ko vagince, vsi so nujno rabili dopuste takrat, zaradi neodložljivih obveznosti dol in to.....ne da so dvolične strahopetne pičkice, ne pravim tega
tongue-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
naši obveščevalci so zelo verjetno totalni nesposobni bedaki. Samo spomni se kako so jim hrvati zaplenili kombi z neko oh in ah opremo,. ker kmetavzi niso znali kart čitat oz uporabljati navigacije ( če so jo imeli ) oz uporabljati tiso malo slame med ušesi.
Pa še nekaj je bilo cvetk ampak mi je ta najbolj ostala v spominu.
enako so naši diplomati kmetavzi. a ne znajo jezika, b so nerazgledani, c so samovšečni.....
Slučajnosti ni, napak zaradi neumnosti ni, vse je načrtovano, vodeno in dobro plačano
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
He he, prozoren, pa tisto tudi si, kar si meni napisal. Mislim, da je za forum dosti napisano. Če bi pa kaj rad več, pa izvoli..majorju Gatto-tu ga lahko samo potegneš, mucek dragi..pojma nimaš.
hysterical-1.gif