zavarovalna polica, prevec placujem?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Meni se bolj avto smili kot zavarovalnica. Ker obstaja velika verjetnost, da ti šalabajzerski servis površno zalepi steklo. Poznam kar nekaj takšnih izkušenj s pooblaščenih servisov ...
Nekaj je tudi na temu ja. Ampak pelješ nekam kjer veš, da naredijo OK pa je. V kolikor pa slučajno ni narejeno kot je treba pa pač reklamiraš. Smolo s slabo opravljenim delom imaš lahko marsikje pa se zaradi tega pač ne odpoveš zadevi.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Na prejsnjem volvotu sem v treh letih 3x menjal steklo. In ce ze placujem kasko naj bo original. Takrat je bila cena za menjavo okrog 700 eur, pa ni bilo nic kaj ekstra steklo. Pri zdajsnjem pa po treh letih se brez sledi, me pa zanima koliko bi stala menjava, ker je steklo ogrevano. Ampak ja, steklo pa parkirisce se po mojem mnenju edino izplaca zavarovat. Pa krajo, ce imas kaksno bolj zazeljeno znamko.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Na prejsnjem volvotu sem v treh letih 3x menjal steklo. In ce ze placujem kasko naj bo original. Takrat je bila cena za menjavo okrog 700 eur, pa ni bilo nic kaj ekstra steklo. Pri zdajsnjem pa po treh letih se brez sledi, me pa zanima koliko bi stala menjava, ker je steklo ogrevano. Ampak ja, steklo pa parkirisce se po mojem mnenju edino izplaca zavarovat. Pa krajo, ce imas kaksno bolj zazeljeno znamko.

Menim, da je to, ali se splača, predvsem odvisno od starosti avta. Prvih nekaj let še celo komplet kasko. :)