SUV za drugo puberteto….

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Jaz se bolj sprašujem zakaj bi nekomu, ki ni izrazil niti najmanjšega interesa za moč in hitrost, svetoval 2.0 turbo bencinca z 272KM.
Celo nasprotno: hoče imeti višji avto, da bo bolj pregleden in udoben, predvsem pa prostoren, pa še malo po makedamu bi se plazil z njim.
Ta motor vzame nekdo, ki točno ve, zakaj ga hoče. Za ostale je pa tudi 2.0TDI s 150KM več kot dovolj, ajd če je puberteta res udarila, potem vzame 200KM.
Druga puberteta po zahtevah odpiralca teme = dedi mobil:cool:. Ne pa 911-ka za lovljenje kratkih kril. :valjamse:
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Ford Ranger Raptor ..nujno.:cheer:
Ranger ni hibrid. Pa če že, se kupi F150 Raptor.

Tip je kakor iskal velik prostoren SUV hibrid za drugo ppuberteto. Explorer temu odgovarja, je velik, prostoren in udoben kar zadovolji potrebo po prevažanju tovora. Awd in dvignjen tudi za terensko vožnjo. ima zmogljiv V6 bencinski motor, poln opreme in blink blink efekt, ki zadovolji drugo puberteto in je priključni hibrid, da občasno nekaj prišparaš.

Ampak zdaj je popravil in vidim, da v resnici išče neko ceneno kapelco. Pozabite!
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX in jendomen
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Zakaj pa ne… zadnjo vrsto sedezev podres in gre noter lazje, kot v karavana… Prtljaznik je res oonavadi krajsi, je pa visji, kot pri karavanu… Tudi bicikle se da na tak nacin vozit, ce snames prednje kolo… ceprav je bolj komot na prtljazniku na kljuki…
A si ti že dvigoval 70 kilski pralni stroj v SUVa?
Bicikla če ga ne razstaviš - kolo, sedež ne spraviš pokončno not.
Govorim za Škodilaka in C5 Aircross VS C5 karavan.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Ranger ni hibrid. Pa če že, se kupi F150 Raptor.

Tip je kakor iskal velik prostoren SUV hibrid za drugo ppuberteto. Explorer temu odgovarja, je velik, prostoren in udoben kar zadovolji potrebo po prevažanju tovora. Awd in dvignjen tudi za terensko vožnjo. ima zmogljiv V6 bencinski motor, poln opreme in blink blink efekt, ki zadovolji drugo puberteto in je priključni hibrid, da občasno nekaj prišparaš.

Ampak zdaj je popravil in vidim, da v resnici išče neko ceneno kapelco. Pozabite!
V bistvu ne rabim statusnega simbola, ampak sedaj imam elektricne zice in usnje-mikrofibra in kdor ne ve kako lahko je obrisat usnje ko nanesem notri blato ker nas ja na poti iz Blegosa nevihta ujela…

Ne rabim fancy multimedie in super zvocnikov. Niti nocem biti vezan na navi v avtu. Bi pa bila fajn varianta imeti moznost zrcaliti ipad ali android telefon na display. Ali si pa samo kupim ipan nosilec v avto, pa ga uporabljam za infotainment in navigacijo.

Ne rabim posebno moci - voznje po sloveniji, avstriji, morda bavarska in severna italija - ne bom pa po nemskih avtobahnih tiscal 250 km/h
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Koliko pa zmore tale Subaru hibrid v elektricnem pogonu? Ali bi slo 10-15 km brez uziganja motorja?
 

matjazy

Fizikalc
3. jan 2008
181
98
28
Kodiaq z 2.0 tdi mašino in 4x4 je zelo dober voz za relativno normalen denar, ki te lahko pripelje tudi po željenem makadamu in snegu. Sploh ne vem, zakaj bi gledal neko čudno eksotiko, če ti je ta avto ok.
Cena hibrida je precej višja, po mojem brez veze. Razen, če bi se res večino kilometrov prevozil na elektriko in če jo lahko poceni polniš.
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
518
95
28
Ranger ni hibrid. Pa če že, se kupi F150 Raptor.

Tip je kakor iskal velik prostoren SUV hibrid za drugo ppuberteto. Explorer temu odgovarja, je velik, prostoren in udoben kar zadovolji potrebo po prevažanju tovora. Awd in dvignjen tudi za terensko vožnjo. ima zmogljiv V6 bencinski motor, poln opreme in blink blink efekt, ki zadovolji drugo puberteto in je priključni hibrid, da občasno nekaj prišparaš.

Ampak zdaj je popravil in vidim, da v resnici išče neko ceneno kapelco. Pozabite!
Res je, ne isce masine za drugo puberteto, ampak v bistvu soft jajcka za v trgovino in k masi v nedeljo..ce se bi hotel izzivet bi sel v smeri mojega predloga, kar se tice Suva, ali pa ni nujno Suv, recimo vsaj mustanga 350/500, ce ze preferiram Forda, oz ekvivalent v drugi znamki ..sam ga ni pomoje:poreden::valjamse:
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
nimam (še) druge pubertete, pa vendar...žena me pusti pit s frendi :) tudi jaz vzel (rabljenega) kodiaqa, dizla, sprednji pogon. nisem v hribih, za navadne ceste z malo snega so (dobre) zimske gume in to je to. so pa na škodinem forumu govorili, da je to s temi novodobnimi "kao" suvi tako....en fičko z 130 gumami gre mimo medota po snegu kot za šalo. koliko je resnice v tem ne vem, ampak...naj bi bilo res. pač niso res tisti pravi 4x4 predstavniki.
nov model bo tudi v hibridni opciji. kao za 100 km dosega. ne vem...kodiak mi je bil že taoj všeč....6 let sem čakal, pozabil na novega (po konfiguratorju 48 jurjev) in šel na rabljenega (resda z malce stisnjenimi zobmi...). zadovoljen in vesel. še :)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
A si ti že dvigoval 70 kilski pralni stroj v SUVa?
Bicikla če ga ne razstaviš - kolo, sedež ne spraviš pokončno not.
Govorim za Škodilaka in C5 Aircross VS C5 karavan.

Sem… ;)

Glede biciklov… v karavana ga se tezje spravis pokonci not, ker je ponavadi nizji od prtljaznika pri SUV-u…

Jaz primerjam tisto, kar sem imel… Mazdo6 karavan in Mazdo CX-5…
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Sem… ;)

Glede biciklov… v karavana ga se tezje spravis pokonci not, ker je ponavadi nizji od prtljaznika pri SUV-u…

Jaz primerjam tisto, kar sem imel… Mazdo6 karavan in Mazdo CX-5…
No sej zdaj pa sva na isti valovni, en bicikel v SUV ali karavan leže - pogojno do servisa, če se pelješ not sam ali v dvoje.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
naslov teme bi bilo pametno spremenit. Recimo "SUV za stara leta" in podobno.
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
518
95
28
drgač pa čisto faljeno nabavljanje-kakor opažam, si tipi za drugo puberteto omišljajo motor, najraje čoperja..
torej, potegnejo iz naftalina izpit, če ga nimajo, ga gredo delat, redke lase pustijo daljše in spnejo v čopek-
velja pa tudi nabava manjšega motorja, recimo 125 ali skuterja, pol pa veter v laseh ..:evil:
videno tudi tukaj na forumu.:cool:
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
To iz izkušenj? Aja ne... tebi še mati nos briše.

Drugač pa kaj zaj tebe boli, da si ded 2.5x starejši od tebe nekaj kupi? Mogoče fauš, ker je sam zaslužo?