Žaljenje uradne osebe

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.598
259
113
The Red Devil: ja pa napises svoj ttr gor pa je! Napisi pod namen "Obvezni prispevki za Janševo poroko". Zihr bo nakazan!

Pshemee: skoda ker res ni kdo snemal! S takimi izjavami bi se vsega znebil. Pa se policaji bi sli na kaksno disciplinsko!
 
A ni en zakon, da lahko opazuješ pandurje z razdalje 5m ali nekaj takega. Tudi snemaš, slikaš lahko in ti nihče ne more (ne sme) nič.

Ne poznam teh zakonov, ker se jih ne poslužujem. Meni še nihče ni nikoli na tak način pamet solil (so me raje dali v arest
hysterical-1.gif
)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Ti pa kot zgleden državljan vedno vse plačaš, narediš kot ti odredijo, skratka se ukloniš kadar to pride od države. Take ima država najraje.
Hehe, saj nisem jaz naiven, ti si. Saj ti verjameš takim otročjim zgodbicam ne jaz. Tebe kot kaže lahko vsak naserje, saj se ti zdi ta pravljica, ki jo je skup sklamfal avtor teme, resnična. Jaz ji ne verjamem. Torej kdo je pol naivčina, ki se ukloni vsakomur?
Če te je ta zgodbica prepričala, potem moraš tud v božička verjet.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.598
259
113
sej verjamem.

pa če nekomu nekaj verjameš ni isto kot če se mu ukloniš.

In ti, ker živiš v tako popolnem svetu, ne moreš verjet, da kdaj tud policaji kr neki brezveze težijo... Sej te razumem. Pač si star pa za časom.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Ali res misliš, da vsi lažemo??
Vsi ne, ampak ti pa. Al pa si samo slab pravljičar.
Citat:
Pa še citat enega od njih: "Nas je pet, kaj misliš komu bodo vrjeli!"
Kakopak, in policaji so poklicali še okrepitev zarad enih mozoljavih smrkavcev, ki so jih iz garaže samo lepo gledali.
A dej dej, pšemek ti si en kljukec...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ejejej naivček. Samo beri po forumu, kolk je takega otročjega sranja. Kar naprej se policaji nekaj motijo. Jaz še nisem tle na forumu prebral, da bi kdo priznal svojo napako, ali da je celo po cesti prehitro peljal. Zmeraj točno in prav takrat ko jih polcaji dobijo. Sicer zmeraj delajo take in drugačne pizdarije, ampak glih takrat ko jih pa polcaj dobi, pa pizdarij niso delal. Blablabla......- Zmeraj se policaji zmotijo. Nikol grešnik.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Če nisi nič podpisal vrži položnico stran pa je zadeva rešena.

Vzameš ne vzameš- podpišeš ne podpišeš VSEENO JE
cry12bpy.gif
(že kr par let)
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Kakopak, in policaji so poklicali še okrepitev zarad enih mozoljavih smrkavcev, ki so jih iz garaže samo lepo gledali.
A dej dej, pšemek ti si en kljukec...

aj jajaj stardec...pa ti resno misliš da so policaji samo eni odrasli (over 50) osebki?
primeri izrabljanja:
streljanje policistov na rojstnem dnevu
neupravičena uporaba rotacijskih luči (da ni treba čakat na semaforjih)
pijančevanje s službenim avtomobilom
itd itd itd

če ti misliš da so VSI policaji vestni, marljivi, spoštljivi,... si se KREPKO zmotil. Žal so samo ljudje. In dobiš tudi take policiste ki so pač mimosunjeni in se izživljajo. Lahko pa samo da imajo slab dan. Najbrž so imeli res slab dan glede na to, da so imeli cel vikend racije in so garali, namesto da bi šli martinovat...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Dečko ne klobasaj!
Polcaji sigurno ne pokličejo okrepitve zato, ker bi jih eni mozoljasti šmrkavci iz garaže lepo gledali.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Polcaji sigurno ne pokličejo okrepitve zato, ker bi jih eni mozoljasti šmrkavci iz garaže lepo gledali.

to imaš najbrž res...mogoče pa so poklicali okrepitve da bojo v najkrajšem možnem času kar največ kazni napisali?
confused-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
mogoče pa so poklicali okrepitve da bojo v najkrajšem možnem času kar največ kazni napisali?
Kakopak in spravli so se, glih na bogaboječe mozoljavce, ki samo lepo gledajo v garaži in ki še štipendije nimajo, ampajk samo ubogo žepnino za čips in kikiriki....
To pa je vir za kasirat ja....