Policaj, kazen in pritožba

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik pino pravi:
3. Ce bom sel do sonika bom zahteval od mojega GSM operaterja, da da izpisek kje je bil dotičnega dne
moj telefon. A doma ali na mestu kjer so me policaji ustavili. To menda lahko dobim.

Bo pa križ seveda z vsem dokazovanjem da mi je res rekel da sem telefoniral, ker bo policaj trdil, da samo nisem bil privezan. Po moje o polni črti in telefoniranju ne bo nič vedel.

Lej, še 1x: nič več ne boš dokazoval in do nobenega sodnika ne boš več prišel. Zgodba je končana, postopke oz. roke zanje si zamudil in če ne boš plačal, ti bodo pač trgali, pa še banki boš stroške za to plačeval. Konec.
 

kocka

Pripravnik
18. sep 2007
445
12
18
Bom prilepil kar ta LINK, pa si poglej. Sicer je zadeva že iz 2004, ampak dvomim, da se je kaj spremenilo.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Res je.
wink-1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
KSZ

Kolega je ustavila policistka.
Odkar ima izpit, še ni drugače speljal z dvorišča, kot privezan.
No, tako je bilo tudi tistega jutra, ko ga je ustavila. Zapeljali so za njim, ga ustavili, pride policistka in reče, da ni bil privezan in da se je privezal preden je ona do avta stopila.
On ves bogi, kako ga lahko za kaj takega obtoži, če pa se pred vsako vožnjo pripne. In da je tako navajen. In se mu zdi res ne fer, da ga takole po krivem nekaj obtoži.
Nekaj je zamrmrala, nato pa rekla, naj vam bo, danes samo opozorilo in nasvidenje.

Tako da take so mi res bose - kako policaju dokazat, da nisi nečesa počel? Recimo gsm itd...
 
Nazadnje urejeno:

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
4 priče za enega policaja. Če sta 2 policaja v avtu potrebuješ 8 prič?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Da te po krivem obtoži, je res grdo. In da ne bo pomote, določeni policaji so res bolniki, ki se ne držijo pravil.

Bo treba res imeti kamere recimo skrite v urah kot tisti madžar. Res kamera pred sodnikom ne zaleže, medtem ko se bo policaj po objavi na youtube moral zagovarjat.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
Ne vem, kako bi jaz ravnal v takšnem primeru, da me obtožijo nepripasanosti... Že od pamtiveka imam proceduro: sedem v avto, kontakt in pozicijske obenem prižgem, medtem ko pumpa ustvarja pritisk, se pripasam, vžgem in obenem prižgem luči, prva, ročna, gasa. Hm, še ko ga peljem v garažo, se podzavestno pripasam, pa je le par metrov... Isto s čelado. No, v garažo ga pa peljem brez čelade... Kaj storiti v primeru, da te obtožijo..? Ne vem... Prepirati se nima smisla, edino prijaznost in skesanost... in upaš na opomin. Pa čeprav veš, da nisi kriv....
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
KSZ

Kolega je ustavila policistka.
Odkar ima izpit, še ni drugače speljal z dvorišča, kot privezan.
No, tako je bilo tudi tistega jutra, ko ga je ustavila. Zapeljali so za njim, ga ustavili, pride policistka in reče, da ni bil privezan in da se je privezal preden je ona do avta stopila.
On ves bogi, kako ga lahko za kaj takega obtoži, če pa se pred vsako vožnjo pripne. In da je tako navajen. In se mu zdi res ne fer, da ga takole po krivem nekaj obtoži.
Nekaj je zamrmrala, nato pa rekla, naj vam bo, danes samo opozorilo in nasvidenje.

Tako da take so mi res bose - kako policaju dokazat, da nisi nečesa počel? Recimo gsm itd...

Hja ... Mene so ene 2 mesca nazaj ven potegnili, da naj bi telefoniral. Oz, ko sem jim pokazal, da je telefon spojen na BT v avtu, je še enkart po zvezi poklicala kolega, ki je enih 200m nazaj gledal, kdo počne neumnosti (telefon, pas), se je izkazalo, da ji ni rekle telefonira, ampak da imam telefon v rokah. Kar je bilo res, prestavljal sem ga iz enega žepa plašča (ker v njem ropota, ko se dotika obloge vrat) v drugega. Glede na to, da sem bil na BT, da SMSjal nisem (sem ji ponudil za zgodovino SMSjev pogleda), sva se prijazno poslovila ...
Ugibam, da če ne bi imel BT, bi verjetno plačal. Ampak saj v resnici sem s telefonom telovadil, torej, jebiga, bi bil sam krov.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ma gonte ped+re polcajske nekam v tri krasne. Te bande ne moreš spoštovat,kadarkoli jih človek sreča ne ve od kje jih bo fasal če se bo kermu dvignu
10.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
..zakaj pa potem upošteva video posnetke policijske kamere? Če že video posnetek ni verodostojen dokaz nečesa...

Ker ti nimaš certificirano napravo. Ker si lahko ti posnetke obdeloval.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Policaj ti lahko zatakne plačilni nalog tudi za brisalec ali pa položi na streho pa si ga ti podpisal ali ne in bo v 8 dneh pravnomočen. Tebi je bil nalog vročen.

kaj a pol lahko gre policaj, če se mu dvigne, po parkplacu pa si zmišljuje ta je telefoniral, ta ni bil prvezan, oni je gobcal, gospa se je šminkala itd, ter zatika naloge za brisalce.....ma daleč smo prišli
bonk.gif