Žaljenje uradne osebe

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Včeraj smo pri kolegu praznovali rojstni dan.

Okoli enih ponoči so se pripeljali policaji in pričeli ustavljati promet kakih 40 metrov od tam, ko smo mi praznovali.
Ker smo pač smotani smo policaje opazovali. Nismo se jim nič drli ali jih kakor koli drugače žalili.
Policaji so nas opazili in so poklicali okrepitve. Prišli so še trije avti in naeenkrat je bilo tam pri kolegu NA DVORIŠČU 5 policajev.
Mi smo bli v garaži, kjer smo praznovali. Naenkrat je en od policajev poklical mene in mojega kolega.
Ker nisem mel slabe vesti sem šel do policaja, ker sem nisem pričakoval nobene kazni, glede na to, da nisem nobenemu nič žalega storil.
S policajem sem moral do avta kjer so mi napisali kazen, vendar mi policaj na vprašanje kaj sem storil narobe sploh ni odgovoril.
Podpisal nisem ničesar. Kazen pa bi naj bila za žaljenje uradne osebe???

Od kdaj je to, če gledaš policaja žaljenje???
confused-1.gif


Kazej je 417€!!!

Nikakor nimam namena plačevat za nekaj kar nisem storil.
Kakašne so moje možnosti? Aja še to...s sabo sploh nisem imel dokumentov ampak sem policaju samo povedal podatke.


PS: Če je v napačnem delu foruma prosim prestavite
smirk-1.gif

PS2: Še to...policaji so nam rekli direktno "Nas je ja 5 komu bojo te vrjeli?"

LP in hvala
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
To je spet tista. Mi nismo nič delal, bili smo čisto tiho in se nam je zgodila krivica... Nekako ne verjamem, da če bi samo gledal policajo, da bi prišli do vas. Verjetno si malo olepšal zgodbico.
 

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Pa saj ste vsi isti....to so mi že potem na policjski postaji rekli, ko sem šel vprašat kake so moje možnosti.

Če vem, da ni bilo tako kot so policaji napisali in imam 15 prič ali lahko gre to na sodišče in se ugodno razreši?

Prav vidlo se je da nas hočejo zajebat policaji...
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Če se ugodno reši ali ne ti bo tukaj težko kdo povedal, ker nismo sodniki. Odvisno je tudi od tega kaj se je dogajalo pri vas (glasna glasba, glasno govorjenje pred hišo...) ob enih zjutraj. Lahko probaš ampak bo težka, ker jih je bilo 5 in boš s tem zgubil ogromno časa. Raje se zmeni s temi 15-imi kolegi naj ti vsak nekaj prispeva k kazni pa je.
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Pšemek, ziher ti je napisal kazen sam zato, ker si ga gledal.
rolleyes-1.gif
 

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Mislim da to da je njih 5 ne igra posebne vloge, saj policija na sodišču nastopa kot organ in ne posamezniki.

Prijave od sosedov 100% ni bilo, tudi glasne smo imeli čisto na tiho. Drli se pa sploh nismo ampak smo jih samo gledali.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Najbolj žalostno je, da je čisto mogoče, da zgodbice ni nič olepšal. Sem slišal za kar nekaj takih primerov. Tako pač je v državi, kjer je lahko policaj vsak, ki mu na nobenem drugem področju pač ne gre. Kasneje pa skrbijo za red in mir taki, ki imajo v glavi bodisi prazno slamo bodisi uživajo v kazanju svoje namišljene moči.
bonk.gif
 

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Direkt tak je blo...pač pokazat so se hotli.

Zakaj je te blo potrebno, da so prišli z tuaregom...ki so ga čisto btw pustli sredi glavne ceste brez vseh 4 žmigavcev za ovinkom,
pa še z tremi drugimi avti. Okoli po občini pa kradejo pa nevem kaj vse, policaji pa vsi obdelujejo nas, ko v bistvu nismo nikomur naredli čisto nič!

Točno se je vidlo, da so nam pokazali da so oni bog i batina :D
Problem je tudi v tem, da so sami mladi prepotentni policaji, ki se hočejo neke dokazovat.
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Še nisi slišal, da se policajov tudi pogledat več ne sme
bonk.gif
.
Pač, igrajo se bogove.
Sošolec je imel čist isti primer: so prečkali cesto na prehodu za pešče.s kolegi se je nekej menil in rekel Pejt u pičk* mat**nu. Vsem je jasno, da ko greš čez prehod, pogledaš levo in desno. No, na levi je bil pa policaj, in ko je tist reku, se je ravno tolk obrnu, da je vidil policaja. Policaj steče za njim ter mu napiše kazen za žaljenje. Bl, ko so policaju vsi govorili, da ni to reku njemu, ni nč pomagal. 417€ je plačal in to je to. Dejansko žalostno.

Aja, kolega ni pa nič dobil? K si napisal, da je poklical tebe in kolega.
Mogoče te lahko kej reši, ker nisi podpisal...?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Zakaj ni nobenih slik, video clipov in podobno?

Zakaj si mu dal svoje podatke in ne od nekega Franceljna Štrompiharja, če pa nisi imel dokumentov pri sebi?

Zakaj si vzel kazen? Jst bi jo pustil da pade na tla.


Skratka fantje, brez dokazov ste mrzli. Sigurno je imel kdo fotkiča in bi lahko zadevo dokumentiral s posnetkom. Brez tega si na alterju in na sodišču mrzel!
 

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Pomojem glih ni najbol pametno dat podatkov od kr nekoga, ker vse preverjajo (starše itd.)

Nevem kaj bi tu slika ali video posnetek spremenila.

Še 1x povem: NOBENEMU SE NISMO NIČ DRLI, VSE KAR SMO DELALI JE BILO TO DA SMO JIH GLEDALI.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
pošljite pritozbo, kakšen sosed če bo za naj tudi pove da niste bili glasni, da je imel odprto okno in ni spal, etc...

ker če je tko kot ste rekli,je dejansko svinjarija.

Sicer pa, če sem jaz doma in mi bo rekel stopite sm ( torej dol z mojega posestva) bo prvo vprašanje zakaj. Če nebo pametnega odgovora,me niti pod razno prostovoljno ne premakne.
 
Nazadnje urejeno:

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Sosedi lahko potrdijo, da ni blo hrupa.

To da sem pa šel s policistom pa tak vem, da sem zajebal.

Samo jaz sem mislo, da me bo pač pospisal na pa da mi nabije 400€ za nekaj kar nisem naredo.
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
ksz

Ravno sem hotel napisat, kako jih je bilo lahko na dvorišču 5? A ste bili tako pijani, da niste bili sposobni vprašat kaj dela na dvorišču?
rolleyes-1.gif
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Najprej napiši pritožbo na plačilni nalog in ga pošlji komandirju - če ne bo pomagalo in si prepričan, da res niste ničesar naredili narobe pa nadaljuj s pritožbami - jaz bi že prvo pritožbo poslal v vednost tudi na mimistrstvo za not. zadeve.
lp
r
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Mene aroganten odnos policistov ne preseneča. Zadnč mi je avto crknil na Tivolski, pa sem čakal avtovleko (z vsemi 4 žmigavci), pa se je mimo pripeljal policist in me napizdil kaj se zajebavam. Ko sem mu povedal, da mi je crknil avto mi je še enkrat "zagrozil" da če se takoj ne skidam, da mi bo še kazen napisal pa za pihat dal.

Policija skrbi za varnost naroda in pomaga folku? My ass! Redki so sicer res korektni in ne zadirčni ampak večina pa je žal samo kup zafurstrirancev, kateri svojo psiho zdravijo s tem, da folku utrujajo.

Glede tvojega primera? Pozabi in plačaj. Po mojem mnenju ti ne more ratat edino če bi se res zavzel in veliko časa vložil...to pa sam izračunaj če se ti sploh splača.
 

majana

Pripravnik
25. maj 2008
162
0
16
Citat:
Uporabnik pshemee pravi:
Pomojem glih ni najbol pametno dat podatkov od kr nekoga, ker vse preverjajo (starše itd.)

Nevem kaj bi tu slika ali video posnetek spremenila.

Še 1x povem: NOBENEMU SE NISMO NIČ DRLI, VSE KAR SMO DELALI JE BILO TO DA SMO JIH GLEDALI.
ce bi dal podatke od koga drugega, bi najebal 200%, ce bi te dobili potem.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ne vem zakaj bi sploh zezal in opazoval škife. ko smo bili v Tuniziji, je bilo rečeno, da je fotkanje državnih stavb, policajev itn. prepovedano in jaz sem se tega držala. Zakaj človek ne bi spoštoval predpisov, če pa ste najstniki ubogi v duhu, da morate škife zafrkavat, pa je prav, da ste dobili kazen.