Žaljenje uradne osebe

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Mene tvoji posti včasih kar malo presenetijo, pa zdej ne vem ali je toliko sarkazma notr ali pa dejansko tako misls.

Ponavadi Gata Gato ne popljuva
evil.gif
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ja seveda. Najboljše, da jih tudi pri nas naredimo nedotakljive. Saj dosti jim do tega itak ne manjka. Pa še par tisoč zraven jih zaposlimo (posebej schengenske, ki imajo ravno nekaj mesečni tečaj), pa dajmo jim pooblastila, da lahko posredujejo na vsakem dvorišču ob vsakem času.
ne-ne-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Pa ne nedotakljive, saj nisem to mislila. Samo da ne drezaš neke, jih imaš na ignore in greš svojo pot.
Škifi meni nič dobrega niso naredili in nič slabega.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Glede na opisan post,so jih pustili pri miru in so se brigali zase ter jih opazovali.
 

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Ja mi smo jih pač gledali tam na 30+ metrov in so nas vidli in so prišli gnjavit.

Mi jih nismo nič izzivali, če je pa žaljenje to da jih gledaš potem pa res ne vem v kaki državi živimo :S
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Samo jaz ne štekam. Da bi se meni zgodilo popolnoma enako, kot tebi, bi dobil še kako drugo položnico. Jaz lepo pijem v garaži in uleti policaj ter napiše kazen za žaljenje osebe. Ma fuknu bi ga čez cesto, da bi bilo tako. Sedaj al so drugje čudni policaji al si pa ti to tako olepšal, da se kr mal kadi.
 

pshemee

Pripravnik
1. feb 2008
91
0
6
Pa če meni je to tak ful čudno!

Kak te lahko oni napišejo kazen?

Naj mi pove kaj sem mu reko ne pa da je tiho, ko sem ga vprašal kaj sem narobe naredo...pa kazen je tudi od 100-400€ on pa kr puno nabije...

Za 400€ se moreš dve uri dret na njega ne pa, da ga samo pogledaš pa skasiraš...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Seveda, cela ekipa policajev na lep večer med vikendom ni imela drugega dela kot, da se pripelje na naključno privatno zemljišče in pokovcu napiše kazen za 400€.
Policaji mogoče niso najbolj pametni osebki na svetu, ampak imam blag občutek da se nekdo drug dela še bolj neumnega.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Zakaj si mu dal svoje podatke in ne od nekega Franceljna Štrompiharja, če pa nisi imel dokumentov pri sebi?

Zaradi takih sem moral jaz enkrat k sodniku, ker se je nekdo izdajal zame!!!
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Zakaj si mu dal svoje podatke in ne od nekega Franceljna Štrompiharja, če pa nisi imel dokumentov pri sebi?

Zaradi takih sem moral jaz enkrat k sodniku, ker se je nekdo izdajal zame!!!

Ime ti je Franc Štrompihar
sprasujem se.gif


grin1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
haha, prej sploh nisem opazil, da sem napisal tako, kot bi bil res franc:D
anyway, mislim, da vemo o cem govorim. nekdo je pri popisu zlorabil moje podatke in sem zaradi tega moral k sodniku..
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
Najprej napiši pritožbo na plačilni nalog in ga pošlji komandirju - če ne bo pomagalo in si prepričan, da res niste ničesar naredili narobe pa nadaljuj s pritožbami - jaz bi že prvo pritožbo poslal v vednost tudi na mimistrstvo za not. zadeve.
lp
r
Če se že pritožuje, naj to naredi po predpisih in po predpisenm postopku, drugače bo letelo direkt v kanto ...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
pa ne digitalca, vsi imajo gsm z fotoaparatom in nihče ni snemal ?
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Je. sicer pa ni slo za nevem kaksen prekrsek - oviranje prometa v casu pustovanja ali nekaj podobnega. sem bil pa takrat itak se mladoleten, tako da kazen nebi bila prav velika. sem pozneje celo izvedel, kdo je bil..
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.695
6.266
113
Na plačilnem nalogu imaš napisano da se lahko pritožiš k prekrškovnemu organu (pp kateri policist pripada). Če prekrškovni organ pritožbo zavrne, se lahkopritožiš naprej na sodišče kjer bodo pač ugotovili ali je pritožba utemeljena ali ne. Kolikor osebno poznam policaje, niso tako neumni da bi ti dali plačilca brez da bi imeli nekaj na kar se lahko obesijo. Namreč tudi sami se zavedajo da se lahko vsakdo na vsako zadevo pritoži.

Ne gre pa mi v račun kako opisuješ daste bili v garaži, hkrati pa ste jih opazovali. Nekaj pri tej zgodbi smrdi. Sklepam da ste bili malo pod gasom, nekdo iz druzbeje se rekel kako krepko na racun policije in vidva sta kasirala plačilca. Morda res ne najbolj fer pa vendar: Vsi ki omenjate prepotentnost policije, ste nato prv ki jamrate koliko casa rabijo policaji ko se vam nekaj zgodi. Zavedajte se, da je plača policaja redko cez 900 eur (z vsemi dodatki) in da so tudi oni ljudje. In da jim gre ze pocasi na organ to, da se vsak upa nazaj sikat, ko jih pa rabi se pa pritozuje da so neucinkoviti. Menimda se vedno velja rek, da lepa beseda lepo mesto najde in da ce se med postopkom obnasas normalno in nisi sveznalac ki mu nihce ne more nic, potem ne kasiras kazni zastvari ki jih nisi storil.

Torej pritozi se, potem se pritozi se na sodisce (ker dvomim da bo PP tvoji pritozbi ugodila) in potem cakaj na razsodbo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Malo čudno pri zgodbi je, da bi dečki, ki popivajo v garaži, to početje prekinili in mirno gledali policaje.

Saj smo vsi bili mladi in vemo kako je, ko si pijan.

Na srečo sem dobil samo 1x kazen za žaljenje policaja, čeprav bi jih bilo lahko več.