Zakaj se raje vozim z motorjem (ATV crash)

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
669
31
28
Hja vsako pretiravanje se slabo konča, pa tut nepoznavanje terena, samo v večini primerov teh videov gre za "vun metanje" pol pa pride do takih in onakih "bedarij"

lp bluub

Treba pamet v roke ko voziš traktor s tolkimi konji.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Ni mi jasno, zakaj je sickfuck od snemalca, še pol ure snemal, prej, ko se je sploh premaknil karkoli pomagat.
Pa bedak se je postavil na sredino ceste
bonk.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Snemal je zato, ker je imel kamero na čeladi. Razen, če misliš, da ima tri roke, z dvema upravlja ATV, s tretjo pa snema...?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Me zanima, če bi se ti z motorjem v tem primeru kaj lažje in manj boleče ustavil, kot se je ta z ATV-jem. Je kar konkretno priletel, ''snemalec'' pa mu je dal kakih 20-30m za zaviranje. Ima samo srečo, da je padel, drugače bi se kar konkretno zaletel vanj, to bi bil šele posnetek...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Objestna vožnja je kriva za tak rezultat...enako je z motorjem...
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Res sem bil prepričan, da ima model 3 roke!

Ni mi jasno kaj je delal tolk časa preden se je premaknil
smirk-1.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Nč hitrej se nebi ustavu z motorjem. Fora je da je bil snemalec tako ''pametno'' postavljen, da je stuntman mogu zavirat in še zavijat. Zato ga je prekucnil...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.804
4.301
113
z 4x4 mašino ni za skakat, sploh pa na takem terenu kjer nimaš tolerance če te kucelmal postran katapultira, posledično je začel zavijat da ga nebi iz ceste zaneslo, zraven še bremzat, dost prazne gume. Mogoče celo ena preveč prazna pa ga je potegnilo... No, zgleda da je še pozabil dati "desni palec pod kontrolo" in je predolgo tišal gas...

Mal pa je obtolku hondico...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
ja sej ne vemo kaj je bilo prej! lahko pa da sta bila zmenjena, da ga tam počaka, in posname kako gre po tazadnih, un je pa preveč pritišal in se ni ustavil...
drugač pa dec od šoka kr ni vedu kaj!

sam tud mene čedalje bolj matra takale 4x4 600ccm zadevca! dobr je!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Hm, a nisi nekaj pisal o trugah....tudi to ni ravno nedolžna zadevca...
wink-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
ja sej če vam želim srečno sezono ne pomeni da tud mene ne mika motor! sam pač se ne počutim varnega na 2 kolesih + se ne upam hitr vozit + vem da sem lahka tarča vseh ki so nepazljivi + nimaš dost možnosti da jo odneseš le z zlomljeno roko/nogo!

atv je pa stabilna zadeva, dobro vidna, sej v crashu je verjetno glih tok nevarna, ampak so vsaj brzine manjše! itak me tud zanima offroad, tko da za to je itak ATV boljša izbira! pa 4x4, pa orng prtljažnik zadaj, pa imaš skor avto za po gozdu!

če bi že imel motor, bi imel ducatija 998! pa še to sam za gledat, pa kakšno sončno nedeljo bi se kam okol počasi zapeljal...


Lepota....
TRO1054.jpg



sorry za offtopic...
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Lepo povedano
zmaga.gif
Se strinjam, da se nesreče z motorji navadno dokaj slabo končajo....proti temu se lahko "borimo" s previdnostjo, predvidevanjem in predvsem s treznim izbiranjem mest na cesti kjer si damo malo duška...vse ostalo je po mojem mnenju usoda....
998 je pa krasen motor, ti pa garantiram, če bi ga ti imel, da bi se kaj hitro začel vozit tudi ob sobotah, petkih itd....najprej počasi, potem pa malo hitreje. Na začetku so občutki pri 100 km/h res grozni, piha, ropota...potem pa se človek "privadi"...
17758-icon_confused.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Pred časom in tudi še danes slovenski kmetje umirajo, ker se prekucnejo s traktorjem brez zaščitnega loka. ATV mi izgleda nekaj podobnega. Ljudje pa se na njih vozijo precej slabo opremljeni, ker jim 4 kolesa dajejo lažni občutek varnosti.

lp
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
no ja... sej nesreča se pač zgodi, sam mislim, da imas na motorju več možnosti za umrt! če gres z atv počasi, oz. če ne pretiravaš, se ne prevrneš kr tko! glede opreme pa, mora bit kot na motorju itak! čeprav ko se na glavo zvrneš, ti nič ne pomaga...