Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Kurba, kot v vrtcu ste. Daj mi oni link, daj mi tisti link, daj mi oni dokaz, daj mi tisti dokaz, pa študija ne štima, ona študija ne štima, ta člank je fake new oni članek je fake news :valjamse: Pa vi zdaj ravno veste katera študija je OK, katera ni OK, kateri članek je fake news kateri ni. Prav tako veste vi en drek ali cepivo škodi ali ne škodi, če škodi, potem komu škodi. Čas je edini ki bo pokazal kako je in kako bo s tem. Vse ostalo je vrtec in prazno pametovanje.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Ok, štekam. Janez Janša in naša vlada ti gre na organ (hint: nisi edini).
Pa daj zajebaj jih tako, da se boš cepil. Ko bomo tudi v Sloveniji zadostno precepljeni, smo vladi vzeli možnost, da bi nam iz danes na jutri sprejemala odloke in jih objavljala na twitterju.

Ko se vlada ne bodo več rabila ukvarjati z virusom, bo čas, da začne delati na drugih stvareh in takrat bo njena diletantnost prišla veliko bolj do izraza.
Ker trenutno jim lahko očitamo bolj kot ne samo nesposobnost komuniciranja, saj ukrepe zgolj kopirajo iz drugih držav.

Zajebi Janšo? Cepi se!
:D:D Na katerih drugih stvareh pa? Pr ukrepih so pri nas zelo inovativni. Ne ti o kopiranju...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ko smo pa že tukaj. Na spletu je nekje posnetek, kako nasprutojoče izjave dajejo iste osebe. Nekako tako je šlo: Stroka pravi, cepivo prepreči okužbo, stroka pravi, da cepivo NE prepreči okužbo, Cepljeni zaščiteni, cepljeni NE zaščiteni..... itd itd. Če kdo najde, lahko prilepi
To bi se pa dalo novo temo odpret: Zgrešene izjave naše stroke. Kjer napovedujejo 90.000 mrtvih, kako cepivo ščiti proti okužbi, kako bodo sprostili ukrepe, če bo.....pa potem niso....
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
Ok, štekam. Janez Janša in naša vlada ti gre na organ (hint: nisi edini).
Pa daj zajebaj jih tako, da se boš cepil. Ko bomo tudi v Sloveniji zadostno precepljeni, smo vladi vzeli možnost, da bi nam iz danes na jutri sprejemala odloke in jih objavljala na twitterju.

Ko se vlada ne bodo več rabila ukvarjati z virusom, bo čas, da začne delati na drugih stvareh in takrat bo njena diletantnost prišla veliko bolj do izraza.
Ker trenutno jim lahko očitamo bolj kot ne samo nesposobnost komuniciranja, saj ukrepe zgolj kopirajo iz drugih držav.

Zajebi Janšo? Cepi se!

Kdor verjame, da se bo pri 70% precepljenosti sprostili ukrepi kot recimo na Danskem je naiven in spada pod isto streho s tismu, kdor misli da je zemlja ravna itd.

zal je tako.
tut ko ali ce bi blo 90% bi se ze neli zmislili novega in dali pazi odlok ven, ceprav jim je bilo jasno povedano in je njim tut jasno da se z odloki ne sme vladat. ampak oni lahko. dokler jih ne zavrzejo.
vlada je v letu in pol izdala vec kot 2000 odlokov!!
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
540
304
63
:D:D Na katerih drugih stvareh pa? Pr ukrepih so pri nas zelo inovativni. Ne ti o kopiranju...
Na vodenju države, madona. Na reformi šolskega sistema, kjer bomo otroke končno usposobili za konkuriranje na globalnem trgu dela v času, ko bodo šolanje zaključili; na ureditvi odtekanja denarja in učinkovitosti zdravstvenega sistema, na skrajševanju čakalnih vrst; na davčni reformi; na davčni reformi ... You name it.

Inovativni? Mislim, da precenjuješ sposobnosti naše vlade. Povej, kateri ukrep pa je pri nas inovativen, ki se pred tem (vsaj v obliki predloga) v tujini še ni pojavil? Omejitev gibanja med občinami, zaprtje šol, gostiln, obveza po izpolnjevanju CPT pogoja ... vse že nekje videno, velikokrat v bolj strogi obliki.
Edino za "vodo in radensko" nisem prepričan, če sem jih kje videl, ampak to je bila bolj kot omejitev, bonus sprostitev.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.086
6.478
113
In zakaj naši sledijo jodlarjem/švabom in ne recimo švedom?

PS, saj mi je jasno zakaj, ampak to da je slo puta od merklove bi se potem moralo celotno javnosti predstavit, ne pa da imajo eni to za izgovor.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
A mama ti tudi še vedno ritko briše?

Če znaš googlat za kretenizmi, boš malo zavihal rokave in našel tudi to
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower