Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Vse je videti, da nič ne pomaga - cepljenje, prebolelost.
Pa naj bi bil covid-19 en vrste prehlad.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
V zadnjih nekaj tednih je večina okužb potrjena pri cepljenih osebah
 

adrov

Zelenc'
17. dec 2021
13
22
3
Je vredu, ker zavaja antivaxxersko.


Natanko tako. Če imaš simptome in sum na COVID, je PCT test samo za en klic do osebnega zdravnika oddaljen.
Samo ljubitelji ravne zemlje in antiparazitskih šamponov za mačke imajo svoje ideje v glavah ...



Cepljeni znanci se bolj ali vsi hvalijo kako skrbijo za zdravje s cepljenjem. Mene pa ne razumejo. Saj je sto na alterju. Samo da me vecina na alterju ne pozna osebno
Malokdo pa na veliki zvon obesa da je prebolel covid.
Ker s tem bi marsikdo v lastno skledo pljunil glede upostevanja ukrepov za izogibanje covidu. To pa mogoce povejo 1x, za.marsikoga pa zvem sele cez pol leta ali pa se kasneje ,oziroma po ovinkih.
Jaz poznam kup cepljenih, ki imajo težave in to hude po cepljenju, mi pravijo da sem imel prav, kaj mi to pomaga, ko sedaj jočem z njimi :((
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
adrov
Zakaj jočeš z njimi.
Jaz ne bi. Pa sta starsa in brat cepljen. Brat septembra zaradi uvajanja v vrtec :bonk: starsa letos pozimi zaradi parih obiskov zdravnika (sicer zivita "nomadsko" življenje brez stikov z zunanjim svetom) in na prigovarjanje politikov in dolocenih sosedov ki so hodili mimo hise.
 

adrov

Zelenc'
17. dec 2021
13
22
3
adrov
Zakaj jočeš z njimi.
Jaz ne bi. Pa sta starsa in brat cepljen. Brat septembra zaradi uvajanja v vrtec :bonk: starsa letos pozimi zaradi parih obiskov zdravnika (sicer zivita "nomadsko" življenje brez stikov z zunanjim svetom) in na prigovarjanje politikov in dolocenih sosedov ki so hodili mimo hise.
Se pravi živite v izolaciji in ste se cepili? Pa še ne šolo obveznega otroka tudi? A veš, da so v večih državah prepovedali cepljenje mlajšim od 18 let, ker je ŠKODLJIVO? Jočem zate, kaj pa mi še ostane... :S
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
adrov
Starsi zivijo v "izolaciji". Seveda ju je JJ pismo doseglo 2x kljub temu.
A ves kaj je uvajanje v vrtec?
Očitno ne.
To pomeni da moras prve dneve (ali tedne) preziveti z otrokom v vrtcu. In zato je bil potreben PCT. In je raje sel po Johnsona (oče, ne otrok :bonk: ) kot pa iskal izvajalca testiranja v nedeljo da bos v ponedeljek otroka peljal v vrtec.
Rabis robcek da obrises solze?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Sedaj je Svoboda.

IHAN Cepljenje.jpg