Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Do mene:
Andy1 (5x) vs Ytbnd (7x)


p.s. ta testiranja. Še dobro, da smo pri nas - EU - prepovedali na živalih!
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.201
5.584
113
“Everyone is at Risk for Blood Clots!” – CDC and Pfizer Issue Urgent Warnings on Blood Clots Even in “The Healthiest Athletes”
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

Highlights of the Israeli report​

  1. 0.3% of people reported hospitalization as a result of the adverse event they experienced.
  2. 4.5% of respondents reported neurological problems
  3. Nearly 10% of women under age of 54 had disruptions to their menstrual cycle
  4. About 25% of people with pre-existing auto-immune disorders, depression or anxiety reported a worsening of their symptoms following the booster.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

Let’s be clear. The CDC hid the data because the data proves they were lying to us. That’s the real reason.

If the data was favorable, I guarantee you, they would be releasing it.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.201
5.584
113
Investigation into 12-year-old boy's death days after Covid vaccine
The report stipulated the 12-year-old boy had suffered a heart attack "of unclear origin" just one day after being given the BioNTech/Pfizer vaccine. He reportedly died three days later.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: AndY1 in javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.201
5.584
113
  • Jezen sem
Reactions: jonny77

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.610
14.306
113
Jamr, hvala ti za te linke nablojencev, njihovi umotvori so fu.cking priceless :aplauz:

Dajana Babič, sreda, 23.2.2022

Duhovni premik se mora zgoditi, čas je, da hodimo v luči svetlobe. To je duhovni premik, ki se mora zgoditi - čas je, da hodimo v luči svobode. Ljudje se bodo kmalu osvobodili matrice. V teku je vojna, ki bo krojila prihodnost človeškega obstoja in svet, ki ga zapuščamo našim otrokom, je tiho optimističen glede prihodnosti, ker človeštvo kaže znake zloma matrice. Človeška rasa je bila tisočletja reducirana v suženjstvo, temne elite in tajne družbe so nas zadrževale v duševnem zaporu, ki so se po svojih najboljših močeh trudile, da nas zatirajo in nam preprečujejo, da bi dosegli svoj potencial. Matrica resničnega sveta začenja pokati,saj človeštvo kaže znake sproščanja matrice. Kako odlično je živeti v tem času! Razburljivi in negotovi časi, v katerih živimo! Ja, seveda je veliko ljudi, ki jih zanimajo samo Kardashianke, a se je prebudil velik del prebivalstva. Najpomembneje je, da je zdaj vojna med našimi vrhovnimi gospodarji in tistimi, ki nas želijo osvoboditi. Kaj je matrica? Matrica je holografsko vesolje, ki ga v nas projicirajo tisti, ki nas želijo nadzorovati. Človeštvo je bilo na ta način zatirano in nadzorovano že tisočletja. Mislimo, da je resničen, v resnici pa je to le film, ki se vrti v kolektivni zavesti, ki se predstavlja kot »resničnost«.

:valjamse::aplauz:

Vir:
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: sixpower

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.201
5.584
113
This 12 year old boy experienced a severe reaction to his 1st dose. Painful, Weeping Blisters all over his body
An appointment has been made for him to see an immunologist, Medical staff are still “encouraging” his parents to let him take his 2nd dose.

nit:
Koda:
https://twitter.com/theysayitsrare/status/1496069048970489856
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.839
3.862
113
No dej, cepiva proti steklni ni treba mešat sem. Za cepivo proti steklini se ve da ima OGROMNO stranskih učinkov, zato se izvaja cepljenje samo ob izrednih primerih. Tu gre za klasično pretehtanje kaj je manjše zlo, v konkretnem primeru bi namreč razvoj stekline pomenil skoraj gotovo smrt (ki ni lepa) in cepljenje je tu učinkovito, zna pa pustit večje in tudi dolgotrajne posledice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.610
14.306
113
lepo, da počasi spoznavaš resnico
Thats-hilarious-GIF_1.gif