Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Ups

European Medicines Agency admits too many boosters will cause VAIDS.. (vaccine acquired immunodeficiency response).. “we may end up have problems with immune response”


Bosterji v neskončnost ?


Tudi "blagodejno"
Vaccine spike antigen and mRNA persist for weeks in lymph node GCs
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: spenstar in javr

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.019
113
Kaj se zgodi z vsemi milijardami lipidnih nanodelcev, ki ste si jih vbrizgali v telo ?

spoiler alert:
v delta mišici tudi ne ostanejo, če so vas po nekem čudežu aspirirali pri špikanju.
Ampak stari vam se je res čisto skisalo. Res no. En moj nasvet, preden pridejo tisti z belimi jopiči na vrata; daj ne lepi vsakih kozlarij ki jih skupaj zberete na FB ali od kot jih pač jemljete. Ne bit kot tale:
1644906900911.png
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.615
1.068
113
Če je temu tako, potem je treba takoj prekiniti cepilni program za ošpice, davico tetanus, .... pa naj otroci dobijo naravno imunost
vedno več staršev, še posebej tistih ki se sami niso cepili proti covid, bo zanimalo zakaj je dobro da se njihove otroke obvezno cepi proti boleznim za katerimi nihče v SLO že desetletja ni zbolel; vedno več staršev se bo zanimalo za stranke učinke; vedno več jih bo zdravnike spraševalo "ste vi dali cepit svoje otroke?"; vedno več zdravnikov, ki niso navajeni vsakodnevno lagati svojim pacientom, bo moralo pogledati vstran ko bodo rekli "sem"; to so "pristojni" dosegli s svojo brezglavo cepilsko kampanjo: občutno povečanje števila ljudi ki stroki oziroma "stroki" ne zaupa več
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ampak stari vam se je res čisto skisalo. Res no. En moj nasvet, preden pridejo tisti z belimi jopiči na vrata; daj ne lepi vsakih kozlarij ki jih skupaj zberete na FB ali od kot jih pač jemljete. Ne bit kot tale:
Poglej priponko 52834

Zakaj FB? Raziskavo je opravila STANFORD-ska Univerza:

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.792
113
kod Džej-Zija
Ti se kar rezi. Kolikor sem prebral kar je nazadnje napisala je samo sloenski povzetek zadnjih ugotovitev studij. Vire imas navedene v samem clanku.

Ampak opravljene studije vam itak ze nekaj casa nic ne pomenijo.
A bejž, a slovenski povzetek da je naredila? Sploh njene blodnje v zaključnih mislih so slovenski povzetek študij. Daj ne smeši se, no.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.019
113
Zakaj FB? Raziskavo je opravila STANFORD-ska Univerza:


Te nesmile jemljete iz enega skupnega vira. Ali je to kak drug forum ali je FB ne vem. Ne boste me prepričali, da sami klikate in iščete take novice in članke po spletu.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.223
3.375
113
Vsi zagovorniki "ukrepov" združite se. :bonk:

 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jendomen in Ytbnd

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ups

European Medicines Agency admits too many boosters will cause VAIDS.. (vaccine acquired immunodeficiency response).. “we may end up have problems with immune response”


Bosterji v neskončnost ?


Tudi "blagodejno"
Vaccine spike antigen and mRNA persist for weeks in lymph node GCs
Fejk njus

‘VAIDS’ is not a real vaccine-induced syndrome, experts say; no evidence COVID-19 vaccines cause immunodeficiency​


 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
[antivaxx mindest reply on]
FaCt-cHEckERji & rEUtErS sO pODkuPLjeNi, biGPhaRMa, ZAvaJAnjA, PLanDEmiJA, GEnoCId, bLabLabLa...
[antivaxx mindest reply off]
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Fejk njus

‘VAIDS’ is not a real vaccine-induced syndrome, experts say; no evidence COVID-19 vaccines cause immunodeficiency​


Reuters je medijski predstavnik Pfizerja.
Dotičnim fack-checkerjem se je včasih reklo cenzorji.



Vidim da twitter sedaj briše tudi uradne posnetke video konferenc od ema.

 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113