Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
zakaj že 38 postavljaš enako vprašanje. smo že zaključili, da gripa in kovid ni enako. še ti si napisal različe % za gripo in kovid.
zakaj torej to ponavljaš. in ja, odgovor je: za gripo se cepim vsako leto, včasih 2x. zadovoljen?
Torej zaradi 1% vec moznosti pri kovidu, se je cepil, prej pa za gripo ne? Kaj pa druzbena odgovornost do tistih 200 ki vsako leto vseeno umrejo?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

At the pathological institute in Reutlingen, the results of the autopsies of eight people who died after the COVID19 vaccination will be presented on Monday, September 20, 2021. The tissue analyzes were carried out by the pathologist Prof. Dr. Arne Burkhardt and Prof. Dr. Walter Lang carried out. The findings confirm the statement made by Prof. Dr. Peter Schirmacher that in more than 40 autopsied corpses that died within two weeks of the COVID-19 vaccination, around a third died causally from the vaccination. As part of the live streamed press conference, microscopic details of the tissue changes will be shown. Prof. Dr. Werner Bergholz reports on the current parameters of the statistical recording of vaccination events.

At the press conference, the result of the analysis of COVID-19 vaccine samples will also be presented to an Austrian research group, which corresponds to the findings of scientists from Japan and the USA. Undeclared metal-containing components were found in the vaccine. Vaccine elements are visually striking because of their unusual shape.

 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113

Še eden, ki se mu je obrnilo in širi novo vero. Vsakomur se lahko zmeša, pa znan. naslovi gor ali dol. "Večina jih je zunaj."

Pa še eno laž je treba pokazati, po Wikiju je tip alergolog (kar bi lahko bila subspecialnost imunologije - to mora povedati še kdo?) in ne mikrobiolog.

Za FB mamice je dovolj. "dr" in "delal pri pfizerju"
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113



 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
Torej zaradi 1% vec moznosti pri kovidu, se je cepil, prej pa za gripo ne? Kaj pa druzbena odgovornost do tistih 200 ki vsako leto vseeno umrejo?

Še enkrat, če ni preveč osebno, me zanima kaj si po izobrazbi. Sem mnenja, da tega enostavno ne moreš dojet,ker vsi ljudje pač niso za vse.

Glej določene stvari se da izračunat/simulirat s podatki, ki jih je trenutno preko dvolj.
In trenutni podatki kažejo na to, da je cepljenje najbolj učinkovita zaščita, ker za gripo ni veljalo, saj reprodukcijski faktor ni bil tako velik, da bi predstavljal večjo nevarnost zdravstvenemu sistemu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
Saj bi sledil Švedom in se cepil, ampak bi se morali prej ukiniti vsi ukrepi, kot so se na Švedskem, preden so se Švedi cepili.
Ko odrasel človek prijavi tak cinizem, je jasno, da se ne bo cepil nikoli in nas samo zajebava s svojo vero.

Poišči si kakšnega narkomana in mu stisni evre v roko, da bo mir pred tabo tukaj.

P.S.: mediji poročajo, da se je Slo rekorder za druge tako šel cepit 23-krat. Kako to, da ga ni že 46ič na Žalah? (Dodajam faktor 2 še za strah, ki ga je popadel vsakič, ko je dobil plačilo in je vedel, da ne bo druge kot cepit se.) Kakšen medicinski čudež je ta človek? Pravi superman!
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Ko odrasel človek prijavi tak cinizem, je jasno, da se ne bo cepil nikoli in nas samo zajebava s svojo vero.

Poišči si kakšnega narkomana in mu stisni evre v roko, da bo mir pred tabo tukaj.

P.S.: mediji poročajo, da se je Slo rekorder za druge tako šel cepit 23-krat. Kako to, da ga ni že 46ič na Žalah? (Dodajam faktor 2 še za strah, ki ga je popadel vsakič, ko je dobil plačilo in je vedel, da ne bo druge kot cepit se.) Kakšen medicinski čudež je ta človek? Pravi superman!
eni se cepijo 23x, antivakserji pa pravijo, da boš od enega pikeca umrl :valjamse:
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
Ok, predvidevam da je odgovor na moje vprasanje Ne. Kako to, da za grpi ne, za kovid pa si se?
Nehaj se zajebavati. Ne, mojega prostega časa in živcev nikakor ne plačuješ. Za razliko od vas penzičev jaz dopoldne delam še kaj drugega kot čakam na priložnost, da tebi sredi šihta delam uslugo...

Ne, še nikoli se nisem cepil proti gripi. V isti tem sem že napisal, da tak hipohonder pa spet nisem.

V resnici pa sem še vsako leto predlagal delodajalcu, naj nam cepljenje sponzorira. Kar bi se firmi hhudo izplačalo, tudi če bi nam zraven šenkala še cel dan dopusta. Ker o tem odločajo budale, ki ne znajo matematike, od pristojnega vodstva še nikoli nisem dobil odgovora. Kot bi moji maili leteli v črno luknjo. Prečudno.

Nekaj kasneje si nekje napisal, da od gripe umre 200 ljudi letno. Od Covida jih je v še ne 2 letih umrlo 4500. Razlika je vidna iz aviona. Ampak verniki v matematiko itak ne verjamete, zato nemaš prava, da me boš zdaj tle z matematiko zaje6aval.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113

Kaj ka a

Čas je že pokazal kak je s cepivi. Nič več se nebo pokazalo. Vsi tudi ne preberemo vse samo na netu a veš.
Relevantni stranski učinki se pojavijo po dveh mesecih od cepljenja. Kasneje novih ne bo več. Tako preprosto je to.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
Kdor verjame, da se bo pri 70% precepljenosti sprostili ukrepi kot recimo na Danskem je naiven in spada pod isto streho s tismu, kdor misli da je zemlja ravna itd.

zal je tako.
tut ko ali ce bi blo 90% bi se ze neli zmislili novega in dali pazi odlok ven, ceprav jim je bilo jasno povedano in je njim tut jasno da se z odloki ne sme vladat. ampak oni lahko. dokler jih ne zavrzejo.
vlada je v letu in pol izdala vec kot 2000 odlokov!!
Kako to, da so reptilijanski prašičevci poleti ukinili omejitve, če pa še nismo bili 101% precepljeni, cepivo je bilo pa na voljo?

Kje antivaxx verniki spite, da vas ne ukradejo?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
To bi se pa dalo novo temo odpret: Zgrešene izjave naše stroke. Kjer napovedujejo 90.000 mrtvih, kako cepivo ščiti proti okužbi, kako bodo sprostili ukrepe, če bo.....pa potem niso....
Ahahahahahahahaha. Kakšni otroci ste.

Ne samo, da je Covid nova bolezen, in razvoj epidemije gledamo v realnem času, ima tudi vedno nove seve, ki imajo različno patologijo. Imunologija je ukinila črne koze (ki so človeštvo pestile od nekdaj) in zjebala SARS v rekordnem času, tle se pa neizobražene budale iz znanosti norčujete.

Še dobro, da je vaša patologija ves čas tako nespremenjena.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
Kurba, kot v vrtcu ste. Daj mi oni link, daj mi tisti link, daj mi oni dokaz, daj mi tisti dokaz, pa študija ne štima, ona študija ne štima, ta člank je fake new oni članek je fake news :valjamse: Pa vi zdaj ravno veste katera študija je OK, katera ni OK, kateri članek je fake news kateri ni. Prav tako veste vi en drek ali cepivo škodi ali ne škodi, če škodi, potem komu škodi. Čas je edini ki bo pokazal kako je in kako bo s tem. Vse ostalo je vrtec in prazno pametovanje.
Še slabše kot v vrtcu je tukaj.

Mazzini je pravilno ugotovil, da je tole anti-vaxx religija v najbolj pogrošnem smislu. Ti ljudje ne iščejo dejstev in ne žene jih zaresna radovednost do novih spoznanj, iščejo izključno potrditev svojih prepričanj. Dejstev, ki bi bila jasna vsakemu drugošolcu, ne zmorejo interpretirati drugače kot pihajoč v svoj rog. Da pri tem pišejo neumnosti, citirajo lopove, šarlatane in blazneže, jih ne zanima. Prav tako jih ne premakne totalno nerazumevanje materije.

Da delajo škodo, ker zaradi vtisa, da znanost nima pojma, naivni ljudje umirajo, jih sploh ne zanima.

Ameriški evangeličanski frajerji, ki pridigajo, da je človek bližje svojemu bogu več ko je nagrabil denarja, so v primerjavi skorajda "pretežno neškodljivi". (Niti ne, ker tudi sami serjejo z anti-vaxx sceno.)

Predlagam uvedbo Kirchesteurja, prej ne bo miru pred njimi.

Tukaj imamo 4 frajerje, ki ne počnejo drugega kot pumpajo svoje blodnje z bedarijami pobranimi širom interneta. Eni in isti, ves čas. Če jim debunkamo 10 kozlarij, bodo privlekli 20 novih.

Čakam, da nekdo pride na idejo, da bi bilo bolj prav po cesti voziti po levi!

Kakšna neverjetna neumnost je to, svetovna imunologija se ukvarja s Covidom, na forumu se pa zbira kup zdolgočasenih sončkov (kapo dol tistemu, ki me je spomnil na ta termin), ki jih tukaj fact-checkajo. ROTFL.

Za resne ljudi, ki bi radi kak odgovor na resno vprašanje pa: tole ni pravi konec za to. Žal. Vsaj dokler se vprašanja ne bodo začela z: "Jutri se grem cepiti in me zanima..."
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dik in mosseero