Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
kar ve vsak ki opravlja cepljenje - vsak, ki opravlja cepljenje, ve, da lahko s svojim dejanjem povzroči smrt cepljenega, odkloni pa prošnjo da naj ti da potrdilo o cepljenju brez da ti cepivo dejansko vbrizga.

Torej so vsi ki cepijo zreli za ovadbo. Se strinjava? To je čisti naklep + povzročitev težkih telesnih poškodb.

Naklep

25. člen

Kaznivo dejanje je storjeno z naklepom, če se je storilec zavedal svojega dejanja in ga je hotel storiti (direktni naklep), ali če se je zavedal, da lahko stori dejanje, pa je v to privolil (eventualni naklep).

Huda telesna poškodba

134. člen

(uradno prečiščeno besedilo)​

(1)Kdor koga tako telesno poškoduje ali mu prizadene takšno škodo na zdravju, da bi bilo lahko zaradi tega v nevarnosti življenje poškodovanca, ali je uničen ali za vselej in znatno oslabljen kakšen del njegovega telesa ali kak organ, ali je začasno in znatno oslabljen pomemben del telesa ali pomemben organ, ali je zaradi tega poškodovani začasno nezmožen za vsakršno delo, ali je njegova zmožnost za delo za vselej zmanjšana ali je bila začasno znatno zmanjšana, ali je bil začasno skažen, ali mu je začasno hudo ali za vselej v manjši meri okvarjeno zdravje, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.
(2)Če poškodovani zaradi poškodbe iz prejšnjega odstavka umre, se storilec kaznuje z zaporom od enega do desetih let.
(3)Kdor stori dejanje iz prvega odstavka tega člena iz malomarnosti, se kaznuje z zaporom do dveh let.
(4)Če je storilec dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena storil na mah, ker ga je poškodovanec brez njegove krivde z napadom ali hudimi žalitvami močno razdražil, se kaznuje z zaporom do treh let.


Prvi in drugi odstavek 134. člena, garant gre skoz.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
če sem prav zasledil, si P, ki bo kmalu tudi C ? Pojdi na cepilno mesto oborožen s tem znanjem, in poročaj kako se je končalo. Video v izobraževalne namene bi bil dobrodošel. Pa čimprej, da se bom naučil kako dobiti C brez da mi cepivo še enkrat vbrizgajo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
če sem prav zasledil, si P, ki bo kmalu tudi C ? Pojdi na cepilno mesto oborožen s tem znanjem, in poročaj kako se je končalo. Video v izobraževalne namene bi bil dobrodošel. Pa čimprej, da se bom naučil kako dobiti C brez da mi cepivo še enkrat vbrizgajo.

Stari moj, zafrkavam se, ti si res nor. Vidiš zaradi takšnih kot si ti, takšnih ki pograbijo vsakršno foro od vsakega tujca na spletu je stanje kot pač na žalost je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

In a Highwire exclusive, Deborah Conrad, a hospitalist physician’s assistant on the frontlines of the pandemic, pulls back the curtain on the complete lack and disregard in her hospital for reporting Covid vaccine injury to VAERS, this country’s only mechanism to track the safety of these rushed-to-market, mandated products. In riveting detail, including emails & recorded phone conversations, Conrad exposes the internal push to turn a blind eye to injuries and “tow the company line” that this vaccine is safe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
378
6
18
kratkoročno: leva roka ni polno funkcionalna že 6 dan. Dolgoročno: zdravje. Ker so ti nekaj, kar ti tvoj lastni instinkt-razum-duša-energija-aura-telo-karkoli glasno ODSVETUJE, vbrizgali proti tvoji volji. Danes so v dnevniku na Poptv pomotoma dali dva intervjuvanca: namesto običajne mantre "cepil sem se zaradi lastnega zdravja in zdravja moje družine", je prvi rekel da zaradi tega ker nima denarja za teste, druga pa zato da se lahko vozi z avtobusom ker še nima izpita za avto . Prekleto žalostno. Zaupanje v zdravstvene delavce: ne vem od kod se je vzela številka 1:250.000 glede smrti povezanih s cepljenjem, a ji še nihče ni oporekal; prenešeno na 2.000.000, pomeni to 8 smrti zaradi cepljenja (uradno priznanih, dejansko pa še mnogo več) , kar ve vsak ki opravlja cepljenje - vsak, ki opravlja cepljenje, ve, da lahko s svojim dejanjem povzroči smrt cepljenega, odkloni pa prošnjo da naj ti da potrdilo o cepljenju brez da ti cepivo dejansko vbrizga.
Ok, daj prosim tole glede roke malo bolj podrobno obrazloži - nefunkcionalno pomeni neuporabno, zato si sam predstavljam to kot omrtvičeno, visi stran od telesa, ne moreš stisniti pesti, prijeti stvari, itd. To je dejansko grozno in to že 6 dni, a si sploh lahko obrišeš tazadnjo? Kar se tiče 8-ih smrti zaradi cepljenja - se pravi imamo 8 uradno priznanih in jih znamo povzet (spol, starost,...)? Prosim seznani me, ker bolj površno spremljam vse te podatke, sam me pa res zanimajo.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
prvo: 7.dan po cepljenju splošna bolečina od rame do komolca, mišica stalno napeta kot da bi ta roka bila stalno pod polno obremenjena s težkim bremenom, čuti se zbadanje znotraj roke, dlan in prsti občasno omrtvičeni.
drugo: ne vem od kod številka 1:250.000 smrti zaradi cepljenja, naj to pojasni kdo drug, prebral pa sem jo v sporočilu nekega fanatičnega zagovornika cepljenja, ne vem več kdo je bil avtor.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Tko od 1 do 10 bi opisal to strašno bolečino v roki z? Bi rekel, da je na ravni blagega muskelfibra, sam hipohonder ima s tako bolečino roko funkcionalno neuporabno.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
prvo: 7.dan po cepljenju splošna bolečina od rame do komolca, mišica stalno napeta kot da bi ta roka bila stalno pod polno obremenjena s težkim bremenom, čuti se zbadanje znotraj roke, dlan in prsti občasno omrtvičeni.
drugo: ne vem od kod številka 1:250.000 smrti zaradi cepljenja, naj to pojasni kdo drug, prebral pa sem jo v sporočilu nekega fanatičnega zagovornika cepljenja, ne vem več kdo je bil avtor.
Pojdi na pregled, da nimaš kakšnih mini strdkov (J&J)? Če so prsti omrtvičeni gre najverjetneje za težave z živčevjem, kar pa ni posledica cepljenja, morda težave v karpalnem tunelu?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.469
113
Glede na njegovo zgodovino nabijanja, so tudi težave le nabijanje.
Jebat ga, jaz mu ne verjamem
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
378
6
18
Se pravi bi te manj bolelo, če ne bi bil "prisilno" cepljen (mimogrede, nisem vedel da to izvajajo). To pomeni, da te boli predvsem tvoj ponos, ker si pač podlegel in se šel cepit, čeprav je to proti tvojim prepričanjem.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.853
3.371
113
40
Lj
Se pravi bi te manj bolelo, če ne bi bil "prisilno" cepljen (mimogrede, nisem vedel da to izvajajo). To pomeni, da te boli predvsem tvoj ponos, ker si pač podlegel in se šel cepit, čeprav je to proti tvojim prepričanjem.
Saj ljudi lahko zlomiš fizično ali psihično, to še ne pomeni da so manj zlomljeni. Zato smo Slovenci tako depresivni in delamo samomore, ker če nekdo reče da ima psihične težave se mu avtomatsko ljudje smejijo in rečejo, da ni nič, če te nekaj fizično ne boli. "Daj smej se pa bo boljš" tipi nasvetov, ki so totalno neuporabni.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
prvo: 7.dan po cepljenju splošna bolečina od rame do komolca, mišica stalno napeta kot da bi ta roka bila stalno pod polno obremenjena s težkim bremenom, čuti se zbadanje znotraj roke, dlan in prsti občasno omrtvičeni.
drugo: ne vem od kod številka 1:250.000 smrti zaradi cepljenja, naj to pojasni kdo drug, prebral pa sem jo v sporočilu nekega fanatičnega zagovornika cepljenja, ne vem več kdo je bil avtor.
Pojdi k zdravniku, da podaš prijavo o nezaželenih učinkih po cepljenju in da ti da mnenje o drugem odmerku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in darjan