Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.251
3.401
113
mirsi in nemenabijat jih imata cel kup na zalogi in če se za začetek potrebuje samo enega to ne bi smel biti problem. Koneckoncev pa se lahko vedno javi tudi Demz, ki je prepričan, da mu je cepivo ubilo mater a se zaveda, da bo to trditev zelo težko dokazati in je posledično (z izjemo tu na Alterju) o tem tiho.
Selektivno izbiraš. Si morda pozabil koga dopisat? Aja, on je iz tvoje skupine, pa nebi tega vlekel na plano.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
379
8
18
Torej ti bi se cepil, potem pa upal na okuzbo, da “bi bil” na istem kot necepljen prebolevnik?
A nisi zadnjič napisal, da se bomo baje vsi slej al prej srečal z okužbo, kaj imaš tu pol za upate, sam vprašanje časa je. Pa tudi drugače se hvališ, da ne nosiš maske itd., tak da okužba pri tebi je fix.
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
379
8
18
Mogoče bi se kdaj moral vprašati mal, kako je prišlo do tega, da si tak zabluzil na alterju. Mimogrede, saj si mogoče že odgovoril - s čim se ukvarjaš poklicno, da si toliko nepogrešljiv v službi?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.635
1.081
113
Imam vprašanje za darjana&co, in sicer: kaj izgubiš s cepljenjem?
kratkoročno: leva roka ni polno funkcionalna že 6 dan. Dolgoročno: zdravje. Ker so ti nekaj, kar ti tvoj lastni instinkt-razum-duša-energija-aura-telo-karkoli glasno ODSVETUJE, vbrizgali proti tvoji volji. Danes so v dnevniku na Poptv pomotoma dali dva intervjuvanca: namesto običajne mantre "cepil sem se zaradi lastnega zdravja in zdravja moje družine", je prvi rekel da zaradi tega ker nima denarja za teste, druga pa zato da se lahko vozi z avtobusom ker še nima izpita za avto . Prekleto žalostno. Zaupanje v zdravstvene delavce: ne vem od kod se je vzela številka 1:250.000 glede smrti povezanih s cepljenjem, a ji še nihče ni oporekal; prenešeno na 2.000.000, pomeni to 8 smrti zaradi cepljenja (uradno priznanih, dejansko pa še mnogo več) , kar ve vsak ki opravlja cepljenje - vsak, ki opravlja cepljenje, ve, da lahko s svojim dejanjem povzroči smrt cepljenega, odkloni pa prošnjo da naj ti da potrdilo o cepljenju brez da ti cepivo dejansko vbrizga.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Matey

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
kratkoročno: leva roka ni polno funkcionalna že 6 dan. Dolgoročno: zdravje. Ker so ti nekaj, kar ti tvoj lastni instinkt-razum-duša-energija-aura-telo-karkoli glasno ODSVETUJE, vbrizgali proti tvoji volji. Danes so v dnevniku na Poptv pomotoma dali dva intervjuvanca: namesto običajne mantre "cepil sem se zaradi lastnega zdravja in zdravja moje družine", je prvi rekel da zaradi tega ker nima denarja za teste, druga pa zato da se lahko vozi z avtobusom ker še nima izpita za avto . Prekleto žalostno.
Očitno tvoja avra ni vredna več od 12 eur na par dni.

Mi je pa všeč, da tapkate tukaj po forumu, pa čeprav samo z eno roko, ker druga buba, ker tak skupek popolnih imbecilov ne najdeš nikjer drugje. Tako lepo sami sebe zabijate, da se drugim še trudit ni treba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
1. Kakšno vezo ima tole nakladanje s temo?
2. Ta bumbar od odvetnika, ki bi moral imeti zakone v mezincu leve noge, sam generalno za=be potem so pa vsega krivi drugi. Če bi bil dedec bi se oškodovanim opravičil, jim pokril vse bivše in bodoče stroške, potem pa naredil harakiri. Ker je pa k.eten svojo malomarnost razlaga celi državi...