Zakaj me mora vsakič raspiz*it neko tele?

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik DevilFace pravi:
Ah, kako da ne. Preberi si za nazaj teh 8,9 strani in še tistih nekaj iz teme Trenja - Kadilci in če si količkaj objektiven, boš takoj videl, kdo je nestrpen. Mater, če je le možno, se kadilci razburjajo, češ "sami ste hoteli, zdaj pa sp.izdite not in nas puste tu zunaj na miru."
Sorry, balkanska mentaliteta...

DF
Sorry, balkansko mentaliteto imaš ti, ker meniš, da je s protikadilskim zakonom dovoljeno se izživljati nad kadilci. Jaz se nad nobenim nekadilcem ne razburjam, ne bom pa dopustil, da mi bo en sral po glavi. Nikomur ne molim čika pod nos, zakon pa mi ne prepoveduje kaditi na terasi in, ja, znak dobre vzgoje in kulture je tudi strpnost - če prideš na teraso, kjer kadijo, se pač postaviš tako, da ti dim ne vleče pod nos, ne pa, da napadeš kadeče, kako ti zakon omogoča neke pravice.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Jaz se nad nobenim nekadilcem ne razburjam,
Si pa res strpna in pridna, da ne zahtevaš od NEkadilca da mora prižgat čik in tebi v ksiht kadit. Uh kakšna strpnost te je.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Dej, dej, ornk preber še 1x, pa kontekst tudi...
crazy1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Sorry, balkansko mentaliteto imaš ti, ker meniš, da je s protikadilskim zakonom dovoljeno se izživljati nad kadilci.
Punca (al kaj si že) če primitivca prosiš, naj pazi na čik, da se nebo nekomu skoz v ksiht kadilo, to ni izživljanje nad njim ampak opozarjanje (in to na dost kulturen način), naj se dostojno obnaša, ker ni sam na terasi.
Izživljanje je obratno, češ jaz tukaj lahko kadim, evo ti nesnago v gobec.
Zakaj zaboga nimaš čika skoz v zobeh in ga nonstop vlečeš, če misliš da je to tako prijetno? Zakaj ga sploh pobiraš iz ust in is pred nosa in držiš nekomu drugemu pod nos, da ga potem on žre namesto tebe??
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
stari ti si enostavno ne znaš predstavljat situacije, ker si očitno teoretik iz naslonjača.
zadnji poskus:
- prazna velika terasa
- sredi prazne velike terase z veliko mizami, ki so prazne, sedi za mizo malkom in kadi
- pride stari tečni prdec, izmed vseh praznih miz na prazni terasi izbere točno tisto zraven kadečega malkoma in mu začne pritiskat

vprašanje : zakaj je izmed vseh praznih miz se vsedel ravno na tisto zraven kadilca in ne na bilokatero drugo?

vem da nima smisla spraševat, ampak sem ravno pri volji
wink-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
zakaj je izmed vseh praznih miz se vsedel ravno na tisto zraven kadilca in ne na bilokatero drugo?
Zadnja razlaga, ki je najbolj 100% verjetna.
- Malkom sedi za mizo in takrat še NE kadi.
- Pride stari prdec, ki je verjetno prerajtal, da je tam naboljša miza ( najboljše zavetje, razgled itd...)
- neolikani malkom potem prižge čik in z užitkom povleče
- ker malkom ne vidi rad, da se mu dim iz lastnega čika nonstop kadi v nos in oči, z svojo roko vzame svoj čik iz svojih ust in ga umakne iz pred svojega nosa in od svojih oči
- in glej ga šmenta, ker je malkom v roki držal kadeči se čik proč od svojih oči in nosa, (ker to je nadležno zanj, da bi se mu v oči in nos lasni čik nonstop kadil) je nehote, ali pa celo hote, držal čik pod nos in oči staremu prdcu. Stari prdec mu je lepo povedal in ga prosil, naj malkom pazi na svoj čik, saj se mu je ves dim kadil direkt v nos. Vem kako to zgleda.
Torej edina razlaga na katero jaz pristanem je, da se je stari prdec vsedel za tisto mizo zato, ker takrat malkom še ni kadil, ali pa je takrat dim vleklo nekam drugam.
Take slučaje jaz prekleto dobro poznam, ker v praksi sam iščem takšne mize in take kotičke kjer nebi žrl kadilčevo nesnago. In neboš verjel, da se velikokrat zgodi prav to, kot v primeru o katerem debatiramo . Ko pridem, kadilec še ne kadi, niti še nima cigaret na mizi, ko pa se usedem in dobim svojo kavico, pa zasmrajevalec iz žepa potegne mrtvaške paličice in začne z svojim svinjanjem.
In veš kaj, malo kateri kadilec se zaveda, da takrat, ko cigareto odmika od svojega nosa, avtomatično cigaret porine pod nos nekomu drugemu.
To je najbolj preprosta veda o termiki, ki jo lahko kadilec pogrunta že takrat ko prižge prvi čik. Samo prižge čik in vidi komu se kadi in to je vsa kunšt. Vse ostalo, je lapanje u prazno in odraz nevzgojenosti, kulture, olike in bontona.
To je to.
Kaj bolj jasno?
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Kadilec, ki sedi za mizo in v določenem trenutku ne kadi ima v veliki večini pred sabo:
- ali škatlo s cigareti
- pepelnik, ki ni prazen.

Moraš biti slep, da tega ne opaziš... če seveda sploh imaš namen to ugotoviti.

Toliko o tvoji "allmighty" teoriji....
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Kadilec, ki sedi za mizo in v določenem trenutku ne kadi ima v veliki večini pred sabo:
- ali škatlo s cigareti
- pepelnik, ki ni prazen.
Odvisno kolk pred tabo je prišel, ali jer že dal iz žepa/torbice cigaretno škatlo in koliko časa je že tam, pa kako pridno kelnarco ima, da redno pepelnik prazni.


Burek, verjemi, da jaz preden se vsedem na teraso vse to pregledam.

Toliko o tvoji "allmighty" teoriji....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Hm, ti imaš pa v življenju veliko opravkov...in to takih, katerih velika večina ljudi sploh nima...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Meni se zdi zanimivo predvsem to, da stardec deluje izjemno kako naj rečem, čistunski tip človeka. Strogo se drži predpisov (vseh, ne samo prometnih), ne kadi, ne pije, zelo lepo se vede do žene, doma ves čas dela in se kljub temu posveča družini v polni meri...To je u bistvu pohvalno. Zame se kaj takega ne bi moglo rečt...
smirk-1.gif