Vse o avtodomih in avtodomarstvu

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
866
113
Ja pri avtodomarjih je pač tako: kupiš AD za 50-100.000 €, torej imaš d'nar.
Greš po "parkplacih" in se zastonj priključiš na najbližjo vtičnico, torej si sirotinja.
Zvečer pa na luksuz večerjo za 150€ - po osebi, ali pa pašteto na kruh. :evil:

Potem je enako kot z Darjanom, samo njega orenk 'nabijate' zarad 'slepanja'. Naughty...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sej ne, da bi kritiziral, samo v tale krožnik ni vloženega nobenega truda. Samo instant pohanje, iz vrečke preko palme na krožnik. Lahko, da je količinsko veliko, samo tole zame ni nobena kulinarika. Če pa vam to ustreza, ste pa prišli na pravo mesto.
Kulinarika je kulinarika, visoka al pa takale. In takale pride prov fajn ko prvlečes trop sestradanih najstnikov najest se, da ne bankrotiraš. Ko se gre pa v visoko kulinariko se pa tud ve kam je treba it. Podobno je pa za domačim šporhetom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kulinarika je kulinarika, visoka al pa takale. In takale pride prov fajn ko prvlečes trop sestradanih najstnikov najest se, da ne bankrotiraš. Ko se gre pa v visoko kulinariko se pa tud ve kam je treba it. Podobno je pa za domačim šporhetom.
Ni potrebna visoka kulinarika, ampak je se tudi z očmi. Na tej plati pa ni za oči prav nobenega užitka.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Mogoče je težko razumeti, ampak dajmo pustit ljudem vsaj to svobodo, da jedo, kar želijo in kar si želijo privoščiti.
Umetniških del naj ne bi jedli, torej umetnina na krožnik itak ne sodi :evil: .
Osebno na tisto, kar mi hočejo drago prodati in se spremeni v drek v par urah, ne dam veliko. Škoda denarja. Najbolj (ali verjetno edino kvalitetno) je tako ali tako tisto, kar pridelam sam, iz tega pa restavracije ne kuhajo.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Kva ste dobri :) Zelo okusno je bilo. 2x sv. kotlet, 2x pišč. pariški, 2x sv. dunajski, 2x pur. file v gobovi omaki, klobasa, pomfri, kroketi, štrukelj, zelenjava ..in to za 30€. Lačni smo prišli, nismo vsega zmogli. Pol pa nazaj na špricer in v bazene. Šical sem na Les v Čatež ob Savi, imajo skoraj 5 oceno od 1.700 ocen, samo nisem dobil za parkirat. Štefanič ima oceno 4.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Mogoče je težko razumeti, ampak dajmo pustit ljudem vsaj to svobodo, da jedo, kar želijo in kar si želijo privoščiti.
Umetniških del naj ne bi jedli, torej umetnina na krožnik itak ne sodi :evil: .
Osebno na tisto, kar mi hočejo drago prodati in se spremeni v drek v par urah, ne dam veliko. Škoda denarja. Najbolj (ali verjetno edino kvalitetno) je tako ali tako tisto, kar pridelam sam, iz tega pa restavracije ne kuhajo.
Potem je pa vseeno, če ti postrežejo v svinjskem koritu, kajne? Saj se vse spremeni v drek.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Potem je pa vseeno, če ti postrežejo v svinjskem koritu, kajne? Saj se vse spremeni v drek.
Ne ga srat. Tistole gor je postrežna plata, ki gre na mizo in potem si vsak postreže na krožnik kot želi in kar želi. Čist spodobno zgleda. Tud doma ko damo pohanje na mizo damo v skledi, se ne gremo sestavljanja krožnikov. Tud pečenka gre v plehu, kjer se je pekla na mizo, enako ričet v loncu, testenine v ponvi. Al pa karkoli višjekulinaričnega, lepo gre na mizo in se zdeli, družinski plating je to. Če si pa ti sam zase platinge delaš pa izvoli, ti nihče ne brani.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Potem je pa vseeno, če ti postrežejo v svinjskem koritu, kajne? Saj se vse spremeni v drek.
Bizi, časi diktature tvojih levakov, ko ste v časih svojih diktatur mislili, da morate odločati o vsem kaj ljudje delajo, so mimo. Umiri se prosim.
Moj post je bil, da če kdo želi naročiti tako hrano, naj jo naroči. Če ne bi nihče tega naročal, gostilničarji tega ne bi kuhali. Nobenemu pa ne diktiram, da to mora jesti ali jesti kaj drugega.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.466
113
179674_e64c8f4ec8d7a74494297040cc654519.jpg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Google je tvoj najboljši prijatelj v tem primeru. Bila sva v Generalis piceriji, nama je bilo vseeno za Madžarsko hrano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Salamon pokriva veliko, enolončnice, grill, zrezke v omaki, zelje, paprikaši tako ali drugače,.. Pojdi malo dol po slikah. Mi smo bili navdušeni, moram pa za mladiča dobit tudi kakšen pomfri, da gre kaj zelenjave dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new