Vse o avtodomih in avtodomarstvu

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Smo ga čez vikend stestirali na PZA Terme Laško. Zaenkrat sem kar navdušen. Vožnja vredu, je stabilen pri prehitevanju tovornjakov. Res pa nisem pretiraval s hitrostjo, tja do 110km/h. A vsem Fiatom laže števec za cca 10km/h?
Prostora je za nas 4 dovolj. Velik plus napram prikolici je vedno postavljena dineta. :) Mogoče je edini minus te kompaktnosti majhen pult. oz. natlačena šporget in umivalnik.

Je pa tole zanimiv hobi... ne zmanjka dela. :valjamse: Zaenkrat k sreči vse rešil brez večjih finančnih vložkov.
AD.jpg
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
Katero prikolico ste imeli prej? Lušten avtodom. Moram nekaj splanirati za naslednji vikend, postaja neznosno.
 
27. jan 2022
4.812
1.751
113
Smo ga čez vikend stestirali na PZA Terme Laško. Zaenkrat sem kar navdušen. Vožnja vredu, je stabilen pri prehitevanju tovornjakov. Res pa nisem pretiraval s hitrostjo, tja do 110km/h. A vsem Fiatom laže števec za cca 10km/h?
Prostora je za nas 4 dovolj. Velik plus napram prikolici je vedno postavljena dineta. :) Mogoče je edini minus te kompaktnosti majhen pult. oz. natlačena šporget in umivalnik.

Je pa tole zanimiv hobi... ne zmanjka dela. :valjamse: Zaenkrat k sreči vse rešil brez večjih finančnih vložkov.
Poglej priponko 81514
Večini, pač odvisno od gum, dokler nisem šel na max. velikost za mojo šasijo je lagal 10km/h, sedaj še kak km v + ali -.

Sam sem preprosto rešil z dodatnim GPS head up displejem, ki sem ga še dodatno umeril z drugim GPS. Cca 27€ na aliju in je rešeno.

 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Moram nekaj splanirati za naslednji vikend, postaja neznosno.
Jp, res postaja neznosno! :p
Tudi ta vikend nikamor, naslednjega pa če špičaste prekle dol letijo! Kam pa nimam pojma, toplice, morje, Planica....

Kemperček je luštn, ta PZA v Laškem pa mi nekako ne potegne, če že, bi šel na PZA pri Hotelu Zdravilišče, kjer je malo več miru in sence.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
Konec meseca imam rezervirane Buje, ohne kinder, sam ne vem, če bom zdržal do takrat. Kar deli kakšno idejo, gremo za vremenom.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Jp, res postaja neznosno! :p
Tudi ta vikend nikamor, naslednjega pa če špičaste prekle dol letijo! Kam pa nimam pojma, toplice, morje, Planica....

Kemperček je luštn, ta PZA v Laškem pa mi nekako ne potegne, če že, bi šel na PZA pri Hotelu Zdravilišče, kjer je malo več miru in sence.
Ma res je parkirisce z eleltriko in nic drugega. Sam za v dezju je blo cist super, ker ni bilo nobenega blata. :) Izpust vode je pa precej po kavbojsko, mozno da je se posledica poplav.

Mi mamo za maslednjo turo v planu morje, upam da bo kolikor tolk vreme. Verjetno kak Polidor ali Istra premium.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.635
230
113
Jp, res postaja neznosno! :p
Tudi ta vikend nikamor, naslednjega pa če špičaste prekle dol letijo! Kam pa nimam pojma, toplice, morje, Planica....

Kemperček je luštn, ta PZA v Laškem pa mi nekako ne potegne, če že, bi šel na PZA pri Hotelu Zdravilišče, kjer je malo več miru in sence.

snegec bo na gorenskem... kranjska ima pokal vitranc. žur bo!
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
Ja nič, da se ne bomo samo na Trojanah srečevali, bomo pa čin, čin, v kakšnem Polidorju. Če bo treba, si bom pri očetu 4x4 izposodil.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
21.-24. še akcija 2-3, draga ima rd, hvala lepa še enkrat za priporočilo, lani maja bila prvič, zdaj greva drugič
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Porto sole je že leta odprt pozimi. Pa kamp Kažela v Medolinu je tudi odprt.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
Matra me, pomojem bom na en PZA parkiral v petek in se v soboto prestavil v Terme 3000, da bo za otroke tudi kaj. Porto Sole je super in v planu za Velikonočne, ponovitev iskanja pirhov za tamaledva, v Kaželi smo pa lani s krompirjevimi zaključili, Pula je res super, poleti pa tja ni za it.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Porto sole je že leta odprt pozimi. Pa kamp Kažela v Medolinu je tudi odprt.
V Porto Sole sem bil letos januarja. Imajo nov ogrevan sanitarni objekt. Poleg wc-jev, tušev in pomivalnice posode imajo tudi savne in jacuzije. Sem oboje koristil, savna se plača na uro, jacuzi pa zakupiš za cel dan. Notri imaš tudi tv, vodo, čaje in prelep pogled na morje. Šipa je zatemnjena, ven se vidi, notri pa ne. Če verjameš...... Pred vstopom v jacuzi sem se slekel in občudoval pogled na morje, ko se je spodaj prošetala neka gospa in me občudovala v vsej moji lepoti. Sem svojo poslal dol na obalo pogledat, če se vidi notr in ja, vidi se....:zardelalter: Fail načrtovalcev, se pa da spustiti električno roleto, ampak potem ni razgleda.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
V Porto Sole sem bil letos januarja. Imajo nov ogrevan sanitarni objekt. Poleg wc-jev, tušev in pomivalnice posode imajo tudi savne in jacuzije. Sem oboje koristil, savna se plača na uro, jacuzi pa zakupiš za cel dan. Notri imaš tudi tv, vodo, čaje in prelep pogled na morje. Šipa je zatemnjena, ven se vidi, notri pa ne. Če verjameš...... Pred vstopom v jacuzi sem se slekel in občudoval pogled na morje, ko se je spodaj prošetala neka gospa in me občudovala v vsej moji lepoti. Sem svojo poslal dol na obalo pogledat, če se vidi notr in ja, vidi se....:zardelalter: Fail načrtovalcev, se pa da spustiti električno roleto, ampak potem ni razgleda.
U sosedn kamp bi se zapelu :valjamse: