Vozniki "premium" znamk- NEUMNI?

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
S strani alterjevcev definitivno nedopustna poteza. Edino pravilno je da imaš povprečen avtomobil recimo do max. Renault Megane, seveda pozabi kakšne športne različice... In edino pravilno je da greš na dopust na Hrvaško kot vsak normaln Slovenceln!
smile-1.gif

ja in to večina prakticira. jst sm si tud omislil bavarijo in to predvsem in nasldnjih razlogov: avto ima močen motor, udobno vožnjo, je zanesljiv, servisi stanejo manj kot pri novi hondi civic, dobil sem ga za petino nove honde civic, ne potrebujem ga kasko, ker je že star, ne sekiram se če ga razbijem po nesreči,....pa še bi lahko našteval. da mi pa renault/citoren/kia proda za 15k sekret namesto avta morš bit pa res ubrisan. in pol , da morm dajat za servise več kot za deset let starega bavarca, pa da ga morm met nujno kasko, pa da me skrbi za vsako kamenček na cesti,....

lp
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
OK torej če sklenemo 9 stari napisanega, premium gor premium dol, avto in pes morata biti Nemška!
grims-1.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
OK torej če sklenemo 9 stari napisanega, premium gor premium dol, avto in pes morata biti Nemška!
grims-1.gif

Če se držiš tega pregovora imaš res najmanj težav pri hiši
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
okej, danes sem se malo potepal po avtosalonih...

zaključek je pač takšen, kot smo ga ugotovili že tukaj, ponujali so mi 523i 2007 100.000 km realnih, avto ko nov, vsa oprema za 17.000 €, no cez cesto so imeli novega civica, za cca 16 k€ oskubljen...samo primeš kljuko pa misliš da boš vrata utrgal na prekletem plastik fantastiku...niti ena zadeva v avtu ni imela drugačnega občutka ali izgelda, kot surova črna plastika, še cd player je zapečen v ugabno gumi plastiko, nisem mogel verjeti da to celo prodajajo... pa spomnim se da so tile novi civici zgledali bomba notri, no tale osnovni za 16.000 € zagotovo ne...

pa gremo dalje, gledam novega saaba 85, ajajajaj, zunaj sicer kup dobrih detajlov ceprav proporcni ne štimajo, noter pa kopija volvota 60 ali 80 2005???? katastrofa, gremo dalje.

se ustavimo pri šerbineku...uf majo podaljšanega XJ za 123 k€, aaa se ti milo stori.

pot se konča pri Audiju, kjer imajo v salonu res vse modele od A1 do R8, pohvalno, ampak toliko dolgčasa že dolgo ne, A8 je isti ko A4, zadki vsi isti tudi notranjosti vse iste, tako čez palec...precejšna žalost... potem pogledam še A1 1,4 tsi za 22 jurjev...ajaja, gremo domov, nic pametnega :D,

zakljucek, ce hoces nov avto, pa da približno zgleda notri in znaj rabiš preko 40 k€.... ali pa cca 15 k€ za rabljenega..vse ostalo je pomanjkanje okusa.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.978
5.073
113
Saj če gledaš 523-tko je relativno poceni, udoben, dober auto z samo 100kkm prevoženih, kot nov, ni da ni... Pismo samo zakaj še vedno stoji na dvorišču avtohiše in se ljudje ne stepejo za njega?
Meni je sicer bavarc 5tka super auto. Moti me samo to da ga hoče imeti vsak čefur.

Sicer pa kaj se tukaj napihujem ko pa vozim opelico
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.978
5.073
113
Aha... dobil sem odgovor ko sem v ateja gugla napisal oznako motorja. Heh.. gre se za 2,5 bencinski motor. Hm... si ga upa kdo kupit? Jaz si ga upam kupit, samo tankat pa ne!
 
Nazadnje urejeno:

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
10,5 mešano vožnja, predelava na plinv stane 1400€, cena plina 0,55e/L.

če nardiš 25k letno, maš plin notr v 13 mesecih, pol se pa samo še smejiš, ko gre cena bencina/nafte gor.

lp
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Spet nekdo ki govori gluposti, 2.5 ter 3.0 bencinca v aktualnih peticah sta ena boljših bencincev nasploh, sta tudi zelo zelo varčna s porabo, voziš komot s porabo DO 10L. Praviš da si ne upaš kupiti? Kaj pa Yugota ki ti je pil 15 litrov si upal vozit?
smirk-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.978
5.073
113
Ja samo takrat sem za 500 tolarjev tankal pol tanka da smo se lahko drajsali od diskoteke do diskoteke. Danes pa dabis za 5 eur kaj?
 
Nazadnje urejeno:

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
mene pri vsem skupaj najbolj skrbi, kake ljudi mate nekateri okoli sebe, da imate toliko zgodbic o predstavnikhi razlicnih znamk :D
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Ja McDaco ampak takrat je bil povsem drugačen standard. Od takrat se je dvignila cena goriv, dvignil se je tudi standard, porabe sodobnih motorjev pa so se znižale za 30-40%... Torej smo neki skupaj
wink-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.542
9.224
113
Citat:
Uporabnik Ateis pravi:
10,5 mešano vožnja, predelava na plinv stane 1400€, cena plina 0,55e/L.
če nardiš 25k letno, maš plin notr v 13 mesecih, pol se pa samo še smejiš, ko gre cena bencina/nafte gor.

lp
Ahm, kje pa to? V Rusiji?
Lako je bluzit...
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
zakljucek, ce hoces nov avto, pa da približno zgleda notri in znaj rabiš preko 40 k€.... ali pa cca 15 k€ za rabljenega..vse ostalo je pomanjkanje okusa.

Daj, daj, daj Mr. MercedesBenzSoOldItCouldBeYourGrandfather's.

Na hitro:
za 2 vozit:
Citroen DS3
Peugeot CR-Z
Mini

za 4 vozit:
Honda Accord
Kia Sportage
Mazda6
Škoda Superb Combi

pa so vsi pod 40K, pa so za pogledat čisto spodobni za razliko od kake E, R, CLC in GLK klase, peljejo pa se tudi čisto OK.
Ne sicer kot BMW, ampak tudi Mercedes se ne pelje kot BMW
evil.gif


Pa tako grdih volanov, kot jih ima pa zadnje čase Mercedes pa nima nihče! Pa ergonomija gor al dol...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Pa tako grdih volanov, kot jih ima pa zadnje čase Mercedes pa nima nihče! Pa ergonomija gor al dol...

S temle se bos pa nekomu zameril ... slisi na Davido, konca se pa na ff ...
cheer.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ironično

tudi s MercedesBenzSoOldItCouldBeYourGrandfather's

se peljes lahko boljše kot kar si ti naštel
smile-1.gif
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
zakljucek, ce hoces nov avto, pa da približno zgleda notri in znaj rabiš preko 40 k€.... ali pa cca 15 k€ za rabljenega..vse ostalo je pomanjkanje okusa.

Daj, daj, daj Mr. MercedesBenzSoOldItCouldBeYourGrandfather's.

Na hitro:
za 2 vozit:
Citroen DS3
Peugeot CR-Z
Mini

za 4 vozit:
Honda Accord
Kia Sportage
Mazda6
Škoda Superb Combi

pa so vsi pod 40K, pa so za pogledat čisto spodobni za razliko od kake E, R, CLC in GLK klase, peljejo pa se tudi čisto OK.
Ne sicer kot BMW, ampak tudi Mercedes se ne pelje kot BMW
evil.gif


Pa tako grdih volanov, kot jih ima pa zadnje čase Mercedes pa nima nihče! Pa ergonomija gor al dol...

Peugeot RCZ
cool-1.gif