Vozniki "premium" znamk- NEUMNI?

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Ne razumem kaj želiš povedat, da morajo vozniki boljših avtov vozit hitreje kot ostali oz. da ne smeji vozit počasi? To, kar si napisal ti, se mi zdi bolj butasto, kot pa razmišlja tvoj bratranec.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.920
281
83
tam ko se terc po tori rola
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Ne razumem kaj želiš povedat, da morajo vozniki boljših avtov vozit hitreje kot ostali oz. da ne smeji vozit počasi? To, kar si napisal ti, se mi zdi bolj butasto, kot pa razmišlja tvoj bratranec.
...pa saj sem napisal, da se z boljšim pelješ hitreje in ne pelješ počasi. Počasi in na easy se je z BMW peljal. Aja, ti misliš da je BMW ''boljši'' avto...? Nova petka ja, ne pa stara. Sicer pa -kaj se bi tu prerekali, sem samo opisal primer. Dam ti prav, če boš zdaj mirno spal.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ne, napisal si, da se ti zdi smešno/neumno da se vozi po jajcih, ker kao špara. Pravilno zakaj bi pa moral divjat? zato ker ima BMW?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
ne, napisal si, da se ti zdi smešno/neumno da se vozi po jajcih, ker kao špara. Pravilno zakaj bi pa moral divjat? zato ker ima BMW?

Ne, zato ker od cloveka, ki ima kao denar za BMW ne pricakujes, da se bo zivciral za porabo bencina in gum. In po moznosti mel za hamburger in rundo ob 2. zjutraj.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Premium vozila so res najbolj pokvarljiva, sploh VW zadnje čase tako sranje dela da nevem a se temu sploh lahko reče avto !? Avto je več na servisu kot na cesti.

PS tole leti na PREDATORJA
smile-1.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
ne, napisal si, da se ti zdi smešno/neumno da se vozi po jajcih, ker kao špara. Pravilno zakaj bi pa moral divjat? zato ker ima BMW?

Ne, zato ker od cloveka, ki ima kao denar za BMW ne pricakujes, da se bo zivciral za porabo bencina in gum. In po moznosti mel za hamburger in rundo ob 2. zjutraj.













.pa da slučajno ne bo imel kakih Kumho gum, če imaš ta BMW pol morajo biti obvezno najdražje Michelinke, pa da slučajno nebi česa v Hoferju kupoval,..
tongue-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Vsekakor, pa še najpomembnejše si pozabil, premium vozilo se servisira obvezno in izključno na pooblaščenih servisih in to z originalnimi nadomestnimi deli. Proklet bodi tudi voznik premium vozila ki si prinese na servis zraven svoje olje ki ga je plačal 5,20€/liter. Če že imaš Premium vozilo potem plačaj pošteno tistih 38,00€/liter in je to to!
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
seveda, kaj šele jaz da na osmici sam menjam olje, takoj na servis pa plačan 1200 eur kolk je baje servis ali pa si apč cigan če ne moreš plačat servisa in v urci prišparaš jurja..
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Čakaj malo a nisi ti tisti ki si za svojo osmico kupil nachbau ploščice ter diske? Sram te bodi!
hysterical-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kupte si avte, ne pa Audije, pa ne bo treba nic sraufat, olje menjat, pa te bedarije
hysterical-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.920
281
83
tam ko se terc po tori rola
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
ne, napisal si, da se ti zdi smešno/neumno da se vozi po jajcih, ker kao špara. Pravilno zakaj bi pa moral divjat? zato ker ima BMW?

Ne, zato ker od cloveka, ki ima kao denar za BMW ne pricakujes, da se bo zivciral za porabo bencina in gum. In po moznosti mel za hamburger in rundo ob 2. zjutraj.
Ja, to sem hotel povedati. Je pa đek, ima BMW. Čeprav še pol leta po registraciji jamra, kako draga je...
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
ne, napisal si, da se ti zdi smešno/neumno da se vozi po jajcih, ker kao špara. Pravilno zakaj bi pa moral divjat? zato ker ima BMW?

Ne, zato ker od cloveka, ki ima kao denar za BMW ne pricakujes, da se bo zivciral za porabo bencina in gum. In po moznosti mel za hamburger in rundo ob 2. zjutraj.













.pa da slučajno ne bo imel kakih Kumho gum, če imaš ta BMW pol morajo biti obvezno najdražje Michelinke, pa da slučajno nebi česa v Hoferju kupoval,..
tongue-1.gif

Nic ni narobe z nakupovanjem v Hoferju in Kumho gumami, saj je ceneje.

Ampak ce je razlog, da kupuje ceneje zato ker drugace ne zmore pokrivat avtomobila, je to neumno. Upam da razumes razliko.
smile-1.gif
In to je najbrz tudi bil razlog posmeha o "sparanju gum in bencina".
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.920
281
83
tam ko se terc po tori rola
Ko smo že pri gumah... prav na smeh mi gre, ko tipčki šparajo z gumami, pol se pa jajca z letnimi po snegu (butast predpis, ki za zimsko opremo dovoljuje letne gume, če imajo še nekaj mm profila) in je skoraj nepremičnina. In, kar se tiče Kumho gum, sploh niso slabe. Sem se z njimi peljal bolje kot s Toyo. Vsaj kar se zimskih tiče.
 

dTi

Fizikalc
5. avg 2007
326
28
28
V bistvu sploh ni razloga, zakaj bi se s 5 peljal počasneje in bolj previdno kot s kliotom na račun šparanja. Oziroma, če nimaš denarja za vzdrževati 5, potem ga tudi za kliota nimaš. Par eurov na 100 km več, registracija/zavarovanje je pa tudi pri 5 lahko nizko, pač odvisno od motorja in cene novega.
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
Znanec dela pri enem večjih vulkanizerjev. Pravi, da ni nič nevsakdanjega, če pride nekdo s "premium" vozilom in brska po kupu z odpadnimi gumami, katere gume bi še bile dobre za par tisoč km...
Vsak naj dela kar mu paše, je pa tako početje seveda precej nenavadno. Sam sem zagovornik tega, da če se že greš nek high society, mora biti to v celoti - aktualni model premium znamke, solidna nepremičnina, dobra hrana, konkreten dopust, kvalitetna oblačila, itd. Bolj bogo je, če se luksuz konča že pri avtu in potem vse ostalo trpi zaradi tega. Pa tudi taki me ne motijo, dokler ne začnejo svojega avta na veliko izpostavljati (žal to počne večina).
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Ne razumem kaj želiš povedat, da morajo vozniki boljših avtov vozit hitreje kot ostali oz. da ne smeji vozit počasi? To, kar si napisal ti, se mi zdi bolj butasto, kot pa razmišlja tvoj bratranec.
...pa saj sem napisal, da se z boljšim pelješ hitreje in ne pelješ počasi. Počasi in na easy se je z BMW peljal. Aja, ti misliš da je BMW ''boljši'' avto...? Nova petka ja, ne pa stara. Sicer pa -kaj se bi tu prerekali, sem samo opisal primer. Dam ti prav, če boš zdaj mirno spal.

Aja nova je boljša od Cliota, stara pa seveda slabša
hysterical-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.337
761
113
Citat:
Uporabnik damek1a pravi:
Znanec dela pri enem večjih vulkanizerjev. Pravi, da ni nič nevsakdanjega, če pride nekdo s "premium" vozilom in brska po kupu z odpadnimi gumami, katere gume bi še bile dobre za par tisoč km...
Vsak naj dela kar mu paše, je pa tako početje seveda precej nenavadno. Sam sem zagovornik tega, da če se že greš nek high society, mora biti to v celoti - aktualni model premium znamke, solidna nepremičnina, dobra hrana, konkreten dopust, kvalitetna oblačila, itd. Bolj bogo je, če se luksuz konča že pri avtu in potem vse ostalo trpi zaradi tega. Pa tudi taki me ne motijo, dokler ne začnejo svojega avta na veliko izpostavljati (žal to počne večina).
A če imaš slab avto, pa hodiš na dober dopust tudi ni v redu...?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
S strani alterjevcev definitivno nedopustna poteza. Edino pravilno je da imaš povprečen avtomobil recimo do max. Renault Megane, seveda pozabi kakšne športne različice... In edino pravilno je da greš na dopust na Hrvaško kot vsak normaln Slovenceln!
smile-1.gif