Vozi desno, prehitevaj levo

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Točno to. Večina se duvajo samo za volanom, zaklenjeni v avtu, kažejo fakiče in podobno, ko pa stopiš ven pa ******. Ni pa problem si zapomnit reg.št. ali ga slikat in ga potem poiskat.
Obstajajo raznorazne vrsti kazni :fredi:
Toda ja, ker je tukaj večina prilagojen program in ne razumejo "koncepta sobesedila in metafor", bi kr streljali vse po vrsti :valjamse:
To pa najbolj ve naš dragi Romzi in pa šerif foruma:cowboy:
A svojih treh novih besed še nisi osvojil? Še vedno samo CTRL+C in CTRL+V?
Škoda, pa toliko si obetal.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
A svojih treh novih besed še nisi osvojil? Še vedno samo CTRL+C in CTRL+V?
Škoda, pa toliko si obetal.
Kaj je papiga? Ne znaš drugega kot ponavljat?
Saj razumem da kaj več še niste jemali:norec:
Res si revček. Sploh pa, ker se tega ne zavedaš.
Drugače pa še vedno čakam. Ko si se nekaj duval:fredi:
Ti dam naslov? Pridi.
Pol si pa prpico potegnil in se upaš samo tukaj preko foruma napihovat.:valjamse:
Prpica :cheer::srce::zaljubljen::kiss:
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Glej ti si se začel duvat. Jaz nisem nikoli govoril, da bom talal kakšne naslove.
Sedaj pa, da te vidimo ali si samo ena velika prpica al pa se mi že spelji, ker to itak že vemo, da te je samo gobec mamina maza.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Glej ti si se začel duvat. Jaz nisem nikoli govoril, da bom talal kakšne naslove.
Sedaj pa, da te vidimo ali si samo ena velika prpica al pa se mi že spelji, ker to itak že vemo, da te je samo gobec mamina maza.

saj si hotel njegov naslov. Daj ti svojega, pa se bosta že srečala.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
Torej ti tudi spomin peša zraven ostalih mozganskih funkcij. Ti si pisal daj registersko da te najdem
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Torej ti tudi spomin peša zraven ostalih mozganskih funkcij. Ti si pisal daj registersko da te najdem
Pa tebi poleg možganskih funkcij peša še cel kup drugih funkcij:valjamse: kaj se oglašaš, če ne razločiš med reg. tablico in naslovom :bonk:
Očitno še en pacijent iz Romzijevega naslova.
No ja konec koncev mi je pa itak že dal naslov. Sploh ne vem kaj se kurčim.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ok, otroci, umirite se, vrnimo se nazaj k pouku. boste po pouku debatirali cigav oci ima vecjo pistolo.

kako pa je potev v situaciji z anonimno prijavo? pac prijavis preko tega, al nima taka prijava iste teze kot osebna?
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in Robert

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Dajmo se zmenit da smo vsi razen luceta kreteni da se da zadevo dol z mize in da se bo počasi na alterju spet dal kaj užitnega prebrat. Nekaj kar bo brez pljunkov in kozlanj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: crnobog in BigPoppa

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.736
6.345
113
ok, otroci, umirite se, vrnimo se nazaj k pouku. boste po pouku debatirali cigav oci ima vecjo pistolo.

kako pa je potev v situaciji z anonimno prijavo? pac prijavis preko tega, al nima taka prijava iste teze kot osebna?
Popolnoma anonimna prijava ne bo rezultirala v kakrsnemkoli ukrepu ker policija ze vnaprej ve da bo padlo na sodiscu ce se krsitelj pritozi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.736
6.345
113
Maščeval se ti bo, ker si ga v policijsko sranje spravil. Jaz bi se zagotovo maščeval v obliki vandalizma ...

Tudi policist se ti ob kaznovanju ne identificira, če prosiš za identifikacijo, te pa itak začne jebat v mozeg.
Policist se ob kaznovanju podpise na placilni nalog ki je vrocen. Ce to ni identifikacija potem ne vem kaj je.