Velike poplave na Gorenjskem, Cerkljanskem

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
To mu je una PR flenča napisala, on je vzvišen nad temi zemeljskimi
rolleyes-1.gif
tegobami...

Nimaš se kej na te politike za zanašat. Itak jih je sam gobec, vseh. Vem da fizično ne bojo pomagali ker niti ne znajo lopate držat, lahko bi pa kaj organizirali ipd... Vojska je v tem primeru za zgled - pomaga v Davči!
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Na TV sem gledal posnetke škode višje od Železnikov. Kaj je šele tam moralo rukati. Glede ceste skozi Davčo ... a je to tista, ki je najkrajša iz osrednje Slovenije do smučišča Cerkno? Baje je sploh ni več, popravilo sploh ne bo možne, ker baje ni kaj popravljati. Ni čudno, v oni soteski.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.920
3.033
113
prejšni teden sem delal v tisti soteski še dobro da smo končali drugače bi znal biti v tisti soteski tudi ta teden
bonk.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Imaš prav, to je tista cesta, ki je najbližja do smučišča Cerkno.

Glede oddaje trenja in pluvanja nekaterih čez župana bom pa rekel samo to.

Dobili so tri ljudi, katerim se je župan v preteklosti zameril, sedaj pa se mu hočejo maščevati in pluvajo popolnoma neupravičeno po njemu. Toliko kot je ta župan naredil za Železniki, ni še nobeden. To potrjuje tudi dejstvo, da je dobil na volitvah več kot 80% glasov.

Glede obveščanja javnosti, da bodo poplave pa še to. Mi, ki smo nižje od Železnikov smo bili obveščeni kaj se dogaja, pa nam je uspelo rešiti samo avtomobile in nekaj materiala. Pa še to smo material reševali že ko je bilo vse poplavljeno.

lp
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Imaš prav, to je tista cesta, ki je najbližja do smučišča Cerkno.

Glede oddaje trenja in pluvanja nekaterih čez župana bom pa rekel samo to.

Dobili so tri ljudi, katerim se je župan v preteklosti zameril, sedaj pa se mu hočejo maščevati in pluvajo popolnoma neupravičeno po njemu. Toliko kot je ta župan naredil za Železniki, ni še nobeden. To potrjuje tudi dejstvo, da je dobil na volitvah več kot 80% glasov.

Glede obveščanja javnosti, da bodo poplave pa še to. Mi, ki smo nižje od Železnikov smo bili obveščeni kaj se dogaja, pa nam je uspelo rešiti samo avtomobile in nekaj materiala. Pa še to smo material reševali že ko je bilo vse poplavljeno.

lp

Meni je bivša prebivalka Železnikov in Dražgoš povedala, da so se Železniki zelo lepo razvili odkar je ona odšla (7 let nazaj). Pravi, da je bilo zelo veliko obnovljeno, da je bila občina v vzponu itd. Kaj je torej z županom narobe?
rolleyes-1.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Glede župana bi se dalo debatirat. Gradile so se ceste, to je pa tud vse. pa še teh cest nam je dost odneslo zdj.

@ChaoRen Svaka čast za donacijo! sem zdle vidu, da so pri trenjih zbrali 100.000€
shocked-1.gif


Glede ceste v davčo... dobesedno je ni več! sem prej bil gor, smo reševali elektrarno. če se mi bo še dalo, bom nalepil slikce.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Nič. Ko je začel delati kot župan so bili vsi pametni, da ne bo nič naredil. In je vse demantiral, pred poplavo so Železniki dobesedno cveteli. Vse je bilo pošlihtano - skoraj kompletna nova cesta skozi celoten kraj, nova športna dvorana, itd. Samo nekaterim pa to gre v nos in potem udrihajo čez župana. Najbolj pa jih jezi, da jih skoraj vedno zna demantirati.
Aja pa še to, tista mlado bjonda mislim, da je dobila že drugo neprofitno stanovanje v Železnikih.
Kako je nesposobna je pa že sama povedala, ko je rekla, da se je morala zaposliti preko agencije. Glede na to, da je v Železniki bila do sedaj brezposelnost 0% razen tistih, ki se jim ne da delati, bi rekel, da spada ravno mednje.


lp
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.318
-8.445
113
Pri Oražnovi koči(pod Črno Prstjo), so namerili 484,3L padavin na m^2 v 24urah
bonk.gif
Od tega je 110,8L padlo v 1 uri
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.851
1.331
113
123
Velika ironija je ker imamo v mb vrhunsko vojaško bolnico in bi v takem primeru zelo prav prišla pa ne duha ne sluha o kakšnem predlogu, da se je namesti v Železnikih zdaj ko imajo zdravstveni dom popljavljen, k..c pa tak vojaški minister naj odstopi, če je nesposoben da vsaj enkrat upraviči ta nakupLPWWY
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Velika ironija je ker imamo v mb vrhunsko vojaško bolnico in bi v takem primeru zelo prav prišla pa ne duha ne sluha o kakšnem predlogu, da se je namesti v Železnikih zdaj ko imajo zdravstveni dom popljavljen, k..c pa tak vojaški minister naj odstopi, če je nesposoben da vsaj enkrat upraviči ta nakupLPWWY

Ampak res!

Glede une bjonde v Trenjih - videl sem jo čisto v vseh poročilih iz Železnikov. Attention whore?
rolleyes-1.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Ne morem, da nebi komentiral trenj. je*emti če*urko trapasto, kaj se je vžigala da ni pomoči?! Samo zaprost bi mogla, kar pa je blo njej očitno pretežko! Glede tega se pa res nimamo čisto nič za pritoževat! če rabiš pomoč pri čiščenju ali čem podobnem, so gasilci pri tebi v pol ure. vsaj taka je moja izkušnja. samo do občine se je treba zapeljat in javit problem. pa kje glih njo zmer dobijo novinarji...
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:

Ne morem, da nebi komentiral trenj. je*emti če*urko trapasto, kaj se je vžigala da ni pomoči?! Samo zaprost bi mogla, kar pa je blo njej očitno pretežko! Glede tega se pa res nimamo čisto nič za pritoževat! če rabiš pomoč pri čiščenju ali čem podobnem, so gasilci pri tebi v pol ure. vsaj taka je moja izkušnja. samo do občine se je treba zapeljat in javit problem. pa kje glih njo zmer dobijo novinarji...




Sem mislu iti tja in jo parkrat usekat okoli kepe
10.gif
še preden je jokala na trenjih je pri njej na R......28 DELALO 6 (z besedo ŠEST) gasilcev in ona gre jokat pred TV.

V Železnikih je VEČ gasilcev, reševalcev, civilne zaščite, policije, vojske kot pa je vseh prebivalcev skupaj.

Mislim kaj je z žensko a misli, da bo ona sedela doma in čakala, da se ji bo kdo blagovolu pomagat?

Brez muje se še čevelj ne obuje samo rečt bi mogla ja jaz rabim to pa to in bi dobila mogoče ne čisto takoj tisto minuto ampak dobila bi še vsak je. Dobro je rekel en gospod (na 7 inčnem LCDju v avtu se ne vidi dobro) ko se mu je prevernila cisterna kurilnega olja in je rekel prvemu gasilcu, ki je prišel mimo le ta mu je rekel, da ni za to pristojen čez eno uro je prišel gasilec s čini popisal zadevo in v 3 urah so že izčrpavali cisterno.

Potem to, da ni ne hrane ne vode
stupid-1.gif
v vasi imajo razdelilni center in hrane in vode za 500 ljudi za 14 dni in kadar koli jo lahko dobijo še več. Vzame jo pa lahko vsak brez vprašanj prideš tja in si vzmeš kar rabiš.



Je pa hecno vsi Železniki to Železniki ono na Kropo, ki jo je isto slabo odnesla (malo manj uničenih avtov) pa skoraj ni besede. Gasilci rabijo do njih uro ali več, če grejo čez Podnart ker čez tisti most čez Lancovo it...
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Jooooj, sam ta trenja so pa bila
bonk.gif

Najprej sem se morala nasmejati slaku, ki je na začetku šel z enim domačinom v njegovo hišo, kjer so se na zidu jasno videli sledovi, do kje je segala blatna voda. Slak pa: "Pokažite nam, do kje je segala voda... Pokažite..." Pa kaj nas ima za slepe???
O tisti bjondi ni vredno izgubljati besed. Je pa res, da je idealna gostje za take in podobne oddaje in soočenja, ker ne špara jezika, Mislim pa, da je širni SLoveniji pokazala svoj visok IQ.
bonk.gif

Potem tista gospa, ki je eno uro pred poplavo klicala na občino... Sorry, ampak kaj je pa pričakovala od tega? Da bodo na občini z odlokom ustavili dež? Da bi lahko preprečili povodenj? I think not... Ampak "... ona je katastrofo napovedala, pa je nihče ni jemal resno..." Posledice povodnji bi bile gotovo manjše. Ja, itak.

Višek pa mi je bil, ko so pred kamere v živo privlekli družino, ki je v plazu izgubila sina in njegovo punco. Pa kaj ti novinarji nimajo prav nobene etike???!!!!!!
uf-1.gif
Že pri poročilih ob 19ih mi je bilo prav absurdno, ko je kazalo, kako so jim prišli sožalje izreči Janša pa Podobnik pa ne vem kdo še... Z njimi pa še kakih 20 novinarjev. Ma ne vem no, meni je to "rahlo" adijo pamet...

No, potem sem pa imela vsega dosti in sem nehala gledati. Mislim, da bi mi ob besedah Podobnika inErjavca dokončno prekipelo...
In tako tudi ne vem, če je kdo v tej oddaji sploh kaj pohvalil... (pomoč gasilcev, vojske in ostalih) - razen seveda tistih, ki so to že po defaultu morali storiti
grin1.gif
 
22. jul 2007
12.851
1.331
113
123
Citat:
Uporabnik roseanne pravi:

Višek pa mi je bil, ko so pred kamere v živo privlekli družino, ki je v plazu izgubila sina in njegovo punco. Pa kaj ti novinarji nimajo prav nobene etike???!!!!!!
uf-1.gif




mrhovinarji.pressLPWWY
10.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
O tisti blond zakompleksanki, pa raje ne bi... za kozlat, to je ena nesposobna, zakompleksana, grda fovšljiva baba... Se mi župan zelo smili, ker ima take bebce okrog..
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Ali je kdo iz železnikov, ali pozna koga. Z gasilci se naslednji teden odpravljamo gor malo pomagat. Če kdo koga pozna, gremo lahko direkt k njemu.