Par vprašanj glede drog - Kokain

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Mesec je na tem posnetku bolj videti pod vplivom marihuane. Pa še to ni nujno res, lahko samo tak je, bolj raztresen. Pod vplivom kokaina bi bil videti bolj pri sebi in bolj odločno govoril.
Je pa tako, iz lastnih izkušenj vem, da ne moreš vedno kar tako na pogled ugotoviti kdo je pod vplivom kakšne droge ali alkohola. Razen morda, če imaš res zelo veliko izkušenj s tem in je okoli tebe stalno polno uživalcev vsega po vrsti.
Nenazadnje, zakaj mi policaji vedno odredijo alkotest, čeprav jim povem, da nisem pil niti požirka alkohola? Že tu lahko vidim kako nemogoče je na videz ocenit človeka, če je pod kakšnim vplivom. Pa tu gre za osebe, ki se profesionalno ukvarjajo s tem.
Ce imas kak tattoo na glavi....?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Mesec je na tem posnetku bolj videti pod vplivom marihuane. Pa še to ni nujno res, lahko samo tak je, bolj raztresen. Pod vplivom kokaina bi bil videti bolj pri sebi in bolj odločno govoril.
Je pa tako, iz lastnih izkušenj vem, da ne moreš vedno kar tako na pogled ugotoviti kdo je pod vplivom kakšne droge ali alkohola. Razen morda, če imaš res zelo veliko izkušenj s tem in je okoli tebe stalno polno uživalcev vsega po vrsti.
Nenazadnje, zakaj mi policaji vedno odredijo alkotest, čeprav jim povem, da nisem pil niti požirka alkohola? Že tu lahko vidim kako nemogoče je na videz ocenit človeka, če je pod kakšnim vplivom. Pa tu gre za osebe, ki se profesionalno ukvarjajo s tem.

kako to mislis? sej alko test je tok obvezen kot pokazat voznisko.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Eh :D Pač se hitro označi človeka, sem imel podoben problem, če so me ustavili zvečer, sem obvezno pihal (pa čeprav sem jim povedal, da nisem nič pil :D)
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Saj o tem govorim. Takoj se nekaj ocenjuje človeka. Lahko se zabavaš in si dobre volje, lahko se na polno smejiš, lahko si nadrkan in tečen, lahko si poln energije in naspidiran, lahko si utrujen, lahko si bolan, lahko si tiho in redkobeseden, lahko si nervozen in raztresen, lahko si čisto miren in navaden....pa se bodo vedno našli pajaci, ki bodo na uč ocenili, da je to zaradi tega, ker si ali pijan ali pa zadrogiran, verjetno pa kar oboje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Ko sem bil najstnik so me na ustem mesti v isti noci isti policaji ustavili 3x.
Pihal samo v prvo.
V drugo sva se nekaj casa gledala in me je potem vprasal ce sva se ze videla.
Cez pol ure sem mu pa samo se poblendal in zmanjsal hitrost potem je pa samo z liziko pomahal v pozdrav ;)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Saj o tem govorim. Takoj se nekaj ocenjuje človeka. Lahko se zabavaš in si dobre volje, lahko se na polno smejiš, lahko si nadrkan in tečen, lahko si poln energije in naspidiran, lahko si utrujen, lahko si bolan, lahko si tiho in redkobeseden, lahko si nervozen in raztresen, lahko si čisto miren in navaden....pa se bodo vedno našli pajaci, ki bodo na uč ocenili, da je to zaradi tega, ker si ali pijan ali pa zadrogiran, verjetno pa kar oboje.

pa o čem to govoriš no? kakšna ocena? tega se ne dela več. Če je za volanom dedc, in ni ura ravno 10 dopoldne, dobi vsak frulico pod nos. Vprašanje "če je bilo kaj alkohola?" je samo formalnost. ni važno kaj odgovoriš, frulico ima že v roki pripravljeno.

za droge je pa drugo... tam so pa tud simptomi malo drugačni. To bolj pri mulcih prakticirajo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ko imajo akcijo, dajo pihati ne glede na dan in uro. Meni so dali pihati v soboto ob 11h dopoldan, ko sem se vračal iz trgovine. Vprašal sem, če ni to malo čudna ura za pihanje, pa se je policaj samo nasmejal.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Ko imajo akcijo, dajo pihati ne glede na dan in uro. Meni so dali pihati v soboto ob 11h dopoldan, ko sem se vračal iz trgovine. Vprašal sem, če ni to malo čudna ura za pihanje, pa se je policaj samo nasmejal.
PeMzionist si.... časa (za nalivanje) imaš na pretek....alko strežejo pa že od 9ih dalje....
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
pa o čem to govoriš no? kakšna ocena? tega se ne dela več. Če je za volanom dedc, in ni ura ravno 10 dopoldne, dobi vsak frulico pod nos.
Pomojem se večina pijanih itak vozi čez dan, ker so prepričani, da jih nihče ne bo ustavil in preverjal z alkotestom. Pijančki, ki imajo probleme z alkoholom itak ne čakajo do večera. Začnejo že dopoldne. Ponoči se nas večina zaveda, da nas bodo preverjali zato tudi nikoli ne vozimo kadar pijemo.

Drugače pa govoril sem o tem, ker nekateri na podlagi enega posnetka takoj prepoznajo kaj je kadil, snifal ali pil. :bonk:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
aha, skoz si policaje omenjal, pa sem tko odpisal... sorry.

na podlagi video posnetkov pa marsikateri pametnjakovici marsikaj prepoznajo... mamo tudi tukaj nekaj youtube doktorjev, k mislijo, da so vso znanost sveta pozrli, ker prilepijo nekaj videov. :fredi::fredi::fredi::fredi: