Trgovina Tuš

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Povsod so boljši pogoji. Če drugega ne imaš veliko veliko boljšo zaščitno opremo.
Razvajeni smo(so) postali in leni. Eksistenca ni več tako ogrožena kot je bila recimo še v 60. Letih prejšnjega stoletja.
Se je pa tudi poklic razvrednotil. Včasih so trgovci bili šolani, sedaj je redko kdo po poklicu trgovec posledično tudi ni več odnosa do kupca... No, tudi v gostinstvu ni kaj bolje...

Lahko rečeš, da so in smo postali razvajeni. Lahko pa rečeš, da se borijo-borimo za svoje pravice, boljši delavnik, boljše pogoje in višje plače.

Včasih so ljudje delali vsak dan po 12ur ali več. Potem so postali razvajeni in zahtevali 8urni delavnik 5 dni v tednu. K**ci leni!
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Ima pa tudi lidl v novih prodajalnih avtomatske blagajne. Tam se pa vse vidi sproti.

Edit: nisem še videl zgornjega posta prej. Meni je edino zanimivo, da te ven ne spusti dokler računa ne skeniraš. Upam da prime tudi digitalni račun iz aplikacije :D
Tudi sam bi zadnjič skoraj odnesel tista vratca s seboj, ker se niso hotela odpreti sama od sebe:p
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zanimivo, v Lidlu blizu mene so imeli 2 avtomatski blagajni, ki sta bili na novo postavljeni manj kot pol leta. Folk se jih je po večini izogibal zato so na ostalih blagajnah nastajale daljše kolone kot sicer. Hitro so jih ukinili in jih zamenjali nazaj za navadne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Mogoče tudi tistim, ki se jim mudi v trgovinah sodišče ugotovilo da je "Pričakovano da se malo počaka".

GLl8SeuXgAA2fHw.png
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Zakaj stranka pi...di na blagajni?
Ker je le tam opazila, da ni tako, kot ima predstavo na osnovi trgovčevih informacij.
Zakaj ima napačno predstavo? Zaradi razlage trgovca!
Za pi..denje je kriv trgovec!
 
  • Všeč mi je
Reactions: splash

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Epilog; Opravičilo s strani Tuša in 10% popust na obstoječ račun.
Hvale vredna poteza, da so priznali napako sicer, ampak me ne bodo več videli dokler ne izboljšajo kvalitete in najdejo primerno delovno silo, kar pa je v teh časih misija nemogoče najbrž.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Trgovine Tuš je tako ali tako kupil Mercator. AVK verjetno še sicer ni dal žegna za koncentracijo, ampak načeloma so tuševim trgovinam v sedanji obliki in organizaciji šteti dnevi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
mercator je pa tak tu nekje po organizaciji in kadrih, tako da..zmage ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Zakaj stranka pi...di na blagajni?
Ker je le tam opazila, da ni tako, kot ima predstavo na osnovi trgovčevih informacij.
Zakaj ima napačno predstavo? Zaradi razlage trgovca!
Za pi..denje je kriv trgovec!

Ma ja. Sem dolgo nazaj delal v trgovini in stranke, ki so se pi*dile, delale dramo in bile žaljive, nikoli niso imele prav. To smo jim vedno tudi dokazali zaradi tega pa so znorele, kot mali otrok, ki ne doseže svojega.
Ne rečen. Tudi zaposleni smo naredili kakšno napako ampak smo to z normalnimi strankami vedno lepo rešili. Brez hude krvi in drame...in bili vsi zadovoljni.

Zagotovo pa se dogaja, da ima kakšen en in isti trgovec/trgovka vedno probleme s strankami. V tem primeru verjamem, da je krivda na trgovcu in ne na stranki.