Velike poplave na Gorenjskem, Cerkljanskem

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Prej so na Akanalu v Svet-u rekl, da Kropi grozi plaz... Da so dva prebivalca že evakuirali...
http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenija/20070926_3106269.php?ar=nsn&dateid=1190823125
Velik naj bi bil 80mx60m.

Edit: ko sedaj članek berem se ne zdi tako grozno, kot je bilo slišati v oddaji Svet.
Svet=trač&napihovanje
evil.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Da se ne bo takoj pozabilo...
na straneh hudaura.si je ogromno slikc, posnetkov, tko da če koga zanima, si lahko ogleda. se pa stanje v železnikih počasi normalizira. je že kr lepo popucano!
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ravnokar sem se vrnil z Železnikov in Zalega Loga (no, ustavili smo se tudi v Škofji Loki, v hiši pod avtobusno)...

obup - kako se bodo ti ljudje postavli nazaj na noge - mislim, ni mi jasno, kako jih sploh še ni zapustila volja - nekateri so si ravno ustvarili življenje, veliko stvari na novo naredili - pa jim je šlo vse!! vse!! to ne moreš verjeti, pa se je že veliko stvari popravilo, ampak glede na to, kakšne so trenutno razmere - kakšno je to moralo biti prvi dan. kakšne so bile šele razmere med samim neurjem.

sploh v Zalem Logu - sem videl tisti mali potoček - ne predstavljam si, kako je lahko narasel, v samo nekaj minutah ter zalil hiše in nanesel par ton kamenja...
tongue-1.gif


ne predstavljam si, kako je lahko bila voda v Železnikih ponekod visoka več kot meter, ne predstavljam si, kako je to doživet. tako, da vse kar lahko rečem - mati narava - RESPECT, vsi tisti, ki so delal pa oddajo Trenja pa, da so navadni drekači. e, tko, pa sem dal ves žolč iz sebe...
tongue-1.gif