Uporabnik se predstavi - debata

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
Hm, pa ste kaj razmišljal v tej smeri da bi ALTER nam nekaj dal, za te vpise?


Triba ništo platit! Triba ništo dat! Nemere đabe.... .press

lp
Dolfe
uf-1.gif
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
urejam svojo predstavitev in jo hočem shraniti...napiše error..in kliknem še ene parkrat. pol pa hec...kljub napaki so se moje predstavitve shranile in mi pogoltnile vse alte
stupid-1.gif




sedaj pa še večji hec...po parih minutah se mi alti kr vračajo (iz nekega proračuna)
13.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Namesto lokacija, ki se nahaja pod uporabniškim imenom bi jaz zamenjal z PREDSTAVI SE klikajočo zadevco. Kot je bila recimo včasih garaža. Sej vem, če klikneš NICK uporabnika, da te vrže v isto, vendar je stvar, ki je direktna dosti bolj odmvena ter uporabna.

Moj predlog.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Malce več piši, predvsem v dobro plačanih forumih in kmalu boš lahko posojal Alte ali jih pa na kakšen drugačen način oplemenitil, kar tudi še pride na vrsto ob naslednji "razširitvi" Alterja.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Ko zelim odpret kako predstavitev jo moram odpreti v istem zavihku, klik na srednji miskin gumb oz. shift+klik ne opravi svoje naloge.

Opera 9.xx

Ni neka nujna stvar, samo ce se da zrihtat pa le dajte.
smile-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Bomo naredili navaden link, potem pa bi moralo delovati (trenutno je javascript).
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Namesto lokacija, ki se nahaja pod uporabniškim imenom bi jaz zamenjal z PREDSTAVI SE klikajočo zadevco. Kot je bila recimo včasih garaža. Sej vem, če klikneš NICK uporabnika, da te vrže v isto, vendar je stvar, ki je direktna dosti bolj odmvena ter uporabna.

Moj predlog.


Se strinjam!!
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Bomo naredili navaden link, potem pa bi moralo delovati (trenutno je javascript).

Hvala, sedaj pa se v uporabniskem profilu tako popravite pa smo zmagal
zmaga.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
uuuu jeeee sem si že uredil mojo predstavitev
smile-1.gif


mogoče pogrešam številko ki bi kazala koliko je bilo pogledov?
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Smiselno bi bilo še dodati povezave do predstavitev pri vsakem postu uporabnika (v levi del pod lokacijo)... recimo majhne ikonice, ki bi bile povezave do predstavitev posameznega uporabnika.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Tudi o tem se že pogovarjamo.

@ za vse: slike v Predstavi.se dodajate tako, da jo najprej shranite na svoj disk, če jo imate objavljeno na internetu in nato uvozite k nam.
Nikakor pa ne gre, da prilepite link do nje.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Evo, tkole, nekej takega kot imam jaz... Vsak uporabnik si lahko nastavi največ 2 predstavitvi ki bodo prikazane poleg sporočil. To najdete v menuju Predstavi.Se > Moja predstavitev oz v nastavitvah profila, sekcija Predstavi.Se
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:

Evo, tkole, nekej takega kot imam jaz... Vsak uporabnik si lahko nastavi največ 2 predstavitvi ki bodo prikazane poleg sporočil. To najdete v menuju Predstavi.Se > Moja predstavitev oz v nastavitvah profila, sekcija Predstavi.Se




Zelo ql, še lepše bi pa bilo z mini ikonicami (avto, comp, gsm...) brez nazivov... 15x15 pixlov recimo
smile-1.gif


Nazivi lahko pri določenih uporabnikih preveč zasedejo.. če bo nekdo imel 5 vrstic.. po preveč izgube po višini.
 
Nazadnje urejeno:

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
Se javiš za ikonce? Katere nazive bi ti dal ven?

Te nazive sem mislil... nadomestil bi jih samo z ikonicami
smile-1.gif

- Prenosnik Toshiba Qosmio
- Vespa 50

Glede ikonic... bom poskusil narediti nekaj
smile-1.gif