tete so mi povedale

nacek

Guru
13. okt 2012
2.823
504
113
ali nekoč je bilo

Moški o svojem svetu, ki jim menda pripada, čeprav živimo v 21. stoletju, še vedno razmišljajo podobno kot njihovi pradedje. Najprej sem jaz, vesolje, šele nato ženske. Tudi v postelji. Vsem, ki niso takšni, se opravičujem.

Žal je tudi res, da moški izgubljajo svoje naravne danosti, da so vse bolj poženščeni. V primerjavi s svojimi dedki pa sploh. Starejše ženske mi vedno govorijo, da današnjega moškega niti pogledale ne bi. Predstava, da se brijejo celo med nogami, pa se jim zdi zelo smešna.

Moški so včasih seksali trikrat na dan, danes so ženske srečne, če trikrat na mesec. Modni trendi, tehnologija, odtujenosti so naredili svoje. So tudi izjeme, in če imate to srečo, da je ta "izjema" vaša – ne izpustite je iz rok!

http://www.siol.net/trendi/int...avcic_2del.aspx
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.473
6.573
113
Če je iz vidika reprodukcije najbolj optimalno sexati le v času ovulacije (minus 3, plus 1 dan) in to 1x na 2-3dni (če je bolj pogosti tudi sperma ni enake kvalitete), potem ne vem zakaj bi ženske želele, 3x na dan?
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
777
195
43
Kar se poženščenosti moških tiče...si poglejte tale dokument UNja iz leta 1969 glede planiranekga starševstva: http://www.toomanyaborted.com/wp-content/uploads/2012/09/Jaffe-Memo.pdf

Restructure family:
a) Postpone or avoid marriage
b) Alter image of ideal family size
Compulsory education of children
Encourage increased homosexuality
Educate for family limitation
Fertility control agents in water supply
Encourage women to work
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vprašaj svojo staro mamo, kolikokrat je sexala in ti bo povedala, da samo takrat, ko je potem nekdo od otrok ratal.
Pa še to zaradi hude zime, ko jo je "po križu zazeblo in se je stisnila k dedku - on je pa narobe razumel in je tako Janezek ratal
rolleyes-1.gif
.

Ženske - bolj kot so stare, bolj so nedolžne. Hvalabogu da so otroci za njimi, kot protidokaz
tongue-1.gif
.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.314
-8.448
113
Komedija
hysterical-1.gif

Včasih so seksali enkrat na mesec, ali pa še to ne. Po tistem, ko je tip z nožičkom odstranil sirček in zlimane dlake s tiča. Sex je bil za narediti froca.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.407
2.293
113
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
Moški so včasih seksali trikrat na dan, danes so ženske srečne, če trikrat na mesec.
In to drži še danes. kot pribito!!
smile-1.gif

ko pa sem bil mlajši so krožile tile vici:
V: A si ti že kdaj f.u k.a.l?
O: Še ene prakrat, pa bom prvič.
******
V Kako pogosto pa ti "#$%&/.
O: Prej sem enkrat na let, sedaj pa vsko leto manj!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eh, to je za mlade mulce. To ni za Starga deca.
rolleyes-1.gif

Starga deca je samo scanje in lajanje ...
tongue-1.gif


To je za mlade fante.
aplauz.gif
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Ja al pa tista - rad bi seksal brez kondoma! Pol ti pa reče, da se lahko rodi otrok. Otrok, kakšn otrok, od kod pa to...