Zvestoba ni moderna

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.287
3.690
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
ja, zase vem
smirk-1.gif

Žal ne veš. Se je zgodilo tudi največjim čistunom. Če ne pri 20-ih, pa pri 50-ih.

Nisem rekel, da boš ziher..., samo da ne veš, če boš ali ne. Ne moreš vedeti.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
ja, zase vem
smirk-1.gif

Žal ne veš. Se je zgodilo tudi največjim čistunom. Če ne pri 20-ih, pa pri 50-ih.

Nisem rekel, da boš ziher..., samo da ne veš, če boš ali ne. Ne moreš vedeti.

Poglej, ker ti očitno ne zastopiš da je varanje čisto tvoje zavedno dejanje. Ja, točno veš kaj delaš. In TVOJA odločitev je, ali boš prevaral ali ne. Tu ni nikakršnih čustev / nagona / sle glede tega, je samo tvoja odločitev. Tisti ki se zgovarja na "šibkost v danem trenutku" je slabič.
Torej: ja, lahko VEŠ da ne boš varal - tako kot recimo VEŠ da ne boš šel plezat na kakšnega 8 tisočaka.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.287
3.690
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik westie pravi:
ti pa glih veš ... a si ženska
shocked-1.gif

Sem mislil, da veš, da nisem.
grin1.gif



Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Ni ženska, ma preveč kosmate roke za kej takega.
grin1.gif

grin1.gif


Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Poglej, ker ti očitno ne zastopiš da je varanje čisto tvoje zavedno dejanje. Ja, točno veš kaj delaš. In TVOJA odločitev je, ali boš prevaral ali ne. Tu ni nikakršnih čustev / nagona / sle glede tega, je samo tvoja odločitev. Tisti ki se zgovarja na "šibkost v danem trenutku" je slabič.
Torej: ja, lahko VEŠ da ne boš varal - tako kot recimo VEŠ da ne boš šel plezat na kakšnega 8 tisočaka.

Še enkrat. Ne veš, če boš ali ne. Ne moreš vedeti.

Za varanje je potrebno manj truda, kot za plezanje na 8 tisočaka.

Poleg slabiča, je še poln kup drugih izgovorov, ki se pojavljajo:

- itak je blo že na pol konc
- sploh se ne spomnim, ker sem bil tok pijan
- ona je kriva, ke me je pecala
- ti si kriva, ker si frigidna

....

Varanja ne zagovarjam, sem zelo proti. Vem pa da ne morem trdit, da ne bom nikoli prevaral, tako kot ti ne, niti kdo drug...
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Še enkrat. Ne veš, če boš ali ne. Ne moreš vedeti.
Res? kakšni argumenti zakaj jaz zase nebi mogel vedeti?
smirk-1.gif

Jaz sem ti jih dal: to je zavedna odločitev in vsak zase (če je načelen človek) ve, kaj bo počel ali kaj ne.

Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Poleg slabiča, je še poln kup drugih izgovorov, ki se pojavljajo:

- itak je blo že na pol konc
- sploh se ne spomnim, ker sem bil tok pijan
- ona je kriva, ke me je pecala
- ti si kriva, ker si frigidna

za te stvari lahko prebereš moj post zgoraj in tam sem tudi navedel nekaj kar si mogoče spregledal.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Citat:
Uporabnik Ares pravi:

Jaz sem ti jih dal: to je zavedna odločitev in vsak zase (če je načelen človek) ve, kaj bo počel ali kaj ne.

Seveda. Vsak človek zase ve kaj bo počel in kaj ne. Ravno iz tega razloga imamo pregovor: Zarečenega kruha se največ poje.
smirk-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik grube386 pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:

Jaz sem ti jih dal: to je zavedna odločitev in vsak zase (če je načelen človek) ve, kaj bo počel ali kaj ne.

Seveda. Vsak človek zase ve kaj bo počel in kaj ne. Ravno iz tega razloga imamo pregovor: Zarečenega kruha se največ poje.
smirk-1.gif

no, pri meni tega ni. ne bom razlagal zakaj, ampak tko pač je bilo, je tako in bo tako
grin1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Torej: ja, lahko VEŠ da ne boš varal - tako kot recimo VEŠ da ne boš šel plezat na kakšnega 8 tisočaka.

OK, vse lepo in prav. Samo tale tvoj stavek je pa hudo majav.
Poglej, koliko jih ob poroki VE, da so se srečno poročili? Po nekaj letih je ona srečna, on pa poročen.
Koliko jih je že dejalo:lej ga unga pjanca? Čez par let pa so sami pristali v Begunjah?
Še nisi slišal: ta pa je ubrisan, kr samomor je šel delat? Čez čas pa vidiš njegovo osmrtnico. Vzrok: samomor.

OK, da ne naštevam naprej. Upam, da si doumel, kaj hočem povedat. Ni vse, v kar človek verjame, sveto. Nikoli ne trdi nečesa, pa četudi si prepričan, da "to pa se tebi ne more pripetiti".

Poglej, ne trdim, da ti nekoč BOŠ varal. Praktično mi je vseeno. In, če ti praviš, da ne boš ... okey ...
evil.gif


Ampak, zapomni si, življenje je sila nepredvidljivo. In samo delček sekunde je dovolj, da se ti življenje spremeni ... totalno.

LP
 
Nazadnje urejeno:

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Citat:
Uporabnik Ares pravi:

Poglej, ker ti očitno ne zastopiš da je varanje čisto tvoje zavedno dejanje. Ja, točno veš kaj delaš. In TVOJA odločitev je, ali boš prevaral ali ne. Tu ni nikakršnih čustev / nagona / sle glede tega, je samo tvoja odločitev. Tisti ki se zgovarja na "šibkost v danem trenutku" je slabič.
Torej: ja, lahko VEŠ da ne boš varal - tako kot recimo VEŠ da ne boš šel plezat na kakšnega 8 tisočaka.

se strinjam! točno veš kaj delaš, ko varaš! tle ni nobene višje sile! ti si se odločil, da boš tist trenutek to naredil... in točno veš kake posledice bo to imelo za drugo osebo! ker res prekleto boli ko zves, da ti nekdo konstantno laze, da za tvojim hrbtom vsi vejo kaj se dogaja, njegovi prijatelji, njegove ljubice, njegovi starsi, ... potem pa izpades najvecji [censored] na svetu, ko zves, .. ko te boli, in ko ne mores pozabit....
uf-1.gif

trdim, da tisti , ki ima nekoga resnicno rad- ne bo varal! cetudi bi si zelel, tega ne bo storil, ker bo vedel kako bo drugo osebo prizadel... varajo samo egoisti, obvezno z dvojnimi standardi- ok. je ce on vara, ce bi pa to njemu kdo naredil.. no, to je pa cist nekaj
drugega..
13.gif


...shot through the heart and you'r to blame, you give love a bed name...