Seks pri Slovencih

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ta intervju me je malce pretresel. Ali je pri mlajših generacijah res tako?
V današnji generaciji mladih pa je ogromno takih, ki dlje od ročnih spretnosti ne pridejo. Svoje so naredili prehrambne navade, umazano ozračje, televizija, računalnik, internet, pametni telefoni. Samozadovoljevanje pri na pol odraslih otrocih je sicer kot vsakdanji kruh, a kaj, ko se spolnosti nasitijo že med 12 in 18 letom. Potem pridejo leta, ko bi morali, ko bi bilo fajn, če bi, pa jim ni več do teh aktivnosti. Prostodušno mi pripovedujejo, da pokličejo fuk frenda, če že gori voda. Mlade generacije so danes samozadostne. Imajo kariero, svoje stanovanje, prijatelje. Za družbo si omislijo psa, človeška bližina je marsikomu moteča, ker prinaša preveč obveznosti. Precej živahno je na različnih družabnih omrežjih. Tam najdemo tudi ženske, ki iščejo partnerje, ki ne smejo biti starejši od 17. let. To pomeni, da nimajo, tako kot moški ne, več čisto nobenih predsodkov. Matic Munc je zadnjič pisal, da v Ljubljani ni težko dobiti deklice, stare 14 let, ki so vsak trenutek na voljo. To, da je danes seks namenjen zadovoljevanju potreb, užitkov, brez obveznosti, ni dobro. Mar ni to žalostno, da smo v zvezi s spolnostjo pozabili govoriti o ljubezni? Seveda, da ne bo pomote: ne pravim, da je tako pri vseh, govorim na podlagi zgodb, ki pridejo do mene.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/i...-potrebovali-trikrat-na-dan-302149?lnlarticle - www.zurnal24.si
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.254
189
63
Žurnal24 je daleč od kredibilnega vira za karkoli. Škoda nadaljnih besed.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.911
3.028
113
Mi imamo sti ravno polnoletne prek študenta na delu k jim gre po glavi samo kako bodo cele dneve fukal na okol po po lokalih hodil. Še zjutraj na šiht zamujajo ker je ponoč predolg v postelji telovadil. Tako da....mogoče smo pa tri izjeme dobil :)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.387
5.898
113
pri taščici
Ja kot pašteta, na kruh namazes.
Zanimiv članek, kaj se dogaja po mestih ne vem tisto o mladih najstnikih upam da ne drži.
Za starejše pa vem da imajo raje pse kot pa otroke.
Kako pa je sex potekal v zgodovini je pa tudi zanimivo branje, ampak v določenih momentih skoraj neverjetno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.387
5.898
113
pri taščici
Se marsikatera žival si več čustev izkaže kot pa ljudje pred pol stoletja. Vsaj tako razumem jaz clanek. Si ga prebral? Vprašaj stare starše ali koga starejšega v tvoji bližini, če je res bilo tako "nagonsko" v njegovih mladih letih.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Aja, sory, clanka nisem prebral, tvoj post pa sem razumel kot tvoj splosen pogled na sex v zgodovini, pa sem samo vprasal za razlago...nisem vedel, da se nanasa na clanek... My bad... :zardelalter:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.398
2.291
113
Sex je ratal en dogodek. Prijeten. Super, če maš sex frenda/frendico. Pač zaradi tega ni nobenih obveznosti. V naših časih tega ni bilo.
Ni čudno, da ni zveze med dvema. Maš pa pol psa, ki ti pomeni več, kot na prehodu za pešce povožena tvoja noseča soproga!
On ti ostane in imaš možnost socializacije med tem, ko se tvoj pes in drugi pes ovohavata in ližeta po mednožju!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.387
5.898
113
pri taščici
Car kot vem tudi psi tebe ne marajo. Tako da ti verjamem da jih ne maraš.
Pa ti si že mal star za sex, za.pse pa sploh. Psa namesto sexa izberejo milenijci pa tisti malo prej.....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
S tistim vprašanjem me je bolj zanimal njegov osebni pogled, kar se je kasneje izkazalo, da je bil v bistvu njegova "misel" na članek...to je to.... :zmaga: