Saj ni res pa je - omejitve pri nabiranju regrata

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Vseskozi omejitve, da bi pa plače povišal na min.1000 evrov neto jim pa ne pride na misu pa bi se ljudje tud kupoval regrat na tržnici.

Živel bom še 5, 10, največ 15 let.

Nisem jasnovidec, ampak imam za bodočnost neke občutke,ki bazirajo tudi na razvoju dogodkov, na begunskem valu, na trdoglavosti delodajalcev, na napačnem razmišljanju slovenskih vlad in seveda finančnih ministrov, pa še na marsiičem (lahko se mi posmehujete,
ni problema, saj starejši smo itak vsi - butlji).

Prepričan sem namreč, da v naslednjih15-ih letih NE BODO šle neto plače gor niti za 15%, penzije pa niti za 5%.

Le od kje denar za kaj takega? Od tajkunov, obešenih za jajca, ki bodo seveda ven odnešeni kapital prinesli nazaj IN GA POKLONILI državi, ali pa vložili v skoraj popolnoma zavoženo slovensko gospodarstvo (tudi Akrapovič odhaja.press)?

Od "donacij" bogatih držav? Šenkamo vam miljardo, celo tri, če dovolite postaviti še đamiju u Jesenicama...

Ampak Šenčur me opogumlja. Če je cel kraj proti beguncem, bo kmalu tričetrt Slovenije proti največjemu problemu - vladi, kot jo imamo.
Pa čeprav poskušajo biti "naši", vendar na popolnoma napačen način...

Ne reši jih niti, če bi bile dopisne seje vsake dve uri... Dopisne seje namreč NIKOLI ne prinesejo nujno potrebnih evrov...
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
www.facebook.com/zurnal24.si/posts/10154007122383442

Alter je povzročil, da je članek najbolj bran na Žurnalu
hysterical-1.gif


Pa pazi komentarje spodaj, tričetrt ljudi sploh ni prebralo, da je prvoaprilska šala
bonk.gif
če je zaradi alterja najbolj bran članek je branost njihovih člankov bolj na podnu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Evrov se nebi branil, službo lahko pa kar komu drugemu ponudijo
tongue-1.gif


Je pa res zabavno, da je članek o najbolj branbem članku nastal nekako istočasno, kot se je na Alterju odprlo topic, škoda, da FB ne beleži točne ure objave
grin1.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Najlazje rešis s cisterno gnojevke. Naredis dobro tako za travo kot za regrat.
hysterical-1.gif

Dober tek ob regratu, katerega si dan prej namočil s šiso...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Evrov se nebi branil, službo lahko pa kar komu drugemu ponudijo
tongue-1.gif


Je pa res zabavno, da je članek o najbolj branbem članku nastal nekako istočasno, kot se je na Alterju odprlo topic, škoda, da FB ne beleži točne ure objave
grin1.gif

Seveda beleži, 15:26.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Ah, potem je pa to še bolj zabavno, saj je to namreč slabo uro in pol po objavi na Alterju
grin1.gif
Jaz sem pa prej opazil kot časovno oznako zgoj to, da je objava stara (v tistem momentu, ko sem to gledal) 17 ur.

Mi je pa zanimiva še ena reč in sicer to, koliko ljudi zagrabi za to novico brez kakršnihkoli pomislekov. Kaj nam to pove? Da je Slovenija s svojimi predpisi tako zelozelo v pyzdi, da ljudje ob takih novicah sploh ne dvomijo več v resničnost podatkov, saj se skorajda vsakodnevno zares sprejemajo takšni in še bolj glupi predpisi.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Mi je pa zanimiva še ena reč in sicer to, koliko ljudi zagrabi za to novico brez kakršnihkoli pomislekov. Kaj nam to pove? Da je Slovenija s svojimi predpisi tako zelozelo v pyzdi, da ljudje ob takih novicah sploh ne dvomijo več v resničnost podatkov, saj se skorajda vsakodnevno zares sprejemajo takšni in še bolj glupi predpisi.

Mejduš, da imaš prav..
grims-1.gif